tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 5´e kadar. Toplam 5 Sayfa bulundu
    Vip Üye asd1234 has a spectacular aura about asd1234 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

31 Temmuz 2010 - Harbiye konseri'nden notlar :)

Arkadaşlar,31 temmuzdaki harbiye konserinde olanları anlatmak istedim sizlere.normalde serkan ve gökhan abi istanbul konserlerini anlatıyorlar,bilgi veriyorlar ama , ikinci konsere de bu akşam gittiklerinden 1.yi yazmaya vakit bulamadılar sanırım :)

Öncelikle şunu söylemek lazım ki çok kalabalıktı. ben 1 buçuk saat kala girebildim içeri,ama saat 9'u 20 geçiyordu hala içeriye insanları alıyorlardı. bu sefer özellikle merdiven biletlerini çok satmışlar sanırım,geçen seneye nazaran daha kalabalık geldi bana. muhteşem bir atmosfer vardı :) bir ara dışardaki kuyruk nişantaşına kadar uzanmış diye geldi kulağımıza :) ve çok şükür ki bu kalabalığı dezavantaja dönüştürecek kötü,acil bir durum olmadı konser boyunca. Ha unutmadan,konser başlamadan önce forumdan badboyserkan ve eskalen yani serkan ve gökhan abiyle tanıştım,onların hemen arkasındaydım yer olarak. serpil ablayı(hilfa) da gördüm ama o kalabalıkta yerimden kalkamadığım için selam veremedim kendisine.

Konserin başlangıcı çok iyiydi :) zaten görkemli olacağı belliydi söz konusu Tarkan olunca ama,bi de Sevdanın son vuruşu ile asansörle sahneye gelince Tarkan,o çıkış, keman introsunun da etkisiyle tüyleri diken diken eden bir şekle büründü :) İkinci şarkı yeni hitimiz 'Acımayacak'. gerçekten herkesin eşlik ettiği bir şarkı oldu, ve 3. şarkının da (yanlış hatırlamıyorsam) kır zincirlerini olmasıyla harbiyede tavan yapan coşkuyu elinizle tutabilirdiniz adeta :)

Konser boyunca Tarkan yeni-eski şarkılarını aralara serpiştirerek söyledi. Adımı Kalbine Yaz'dan Usta-Çırak hariç her şarkıyı söyledi,keşke usta çırak'ı da söyleseydi dedim :) bi farklılık olarak gün gibi şarkısını ilk kez canlı dinledik,ama sanırım olmasa da olurdu diyebileceğim tek şarkıydı. Tarkan çok neşeliydi,demet akalına,metin arolata laf attı arada :) metin arolat demişken,kuzu kuzunun favori kliplerinden olduğunu söyledi tarkan ve konserde de harbiyeyi kırmayarak iki kez üst üste söyledi kuzu kuzuyu. Onur Baştürk'e takıldı biraz , 'Onur niye hiç gülmüyorsun biraz rahatla hep nasıl bir hata bulurum diye düşünüyorsun' diye. Sonrasında da hatasız kul olmaz'ı mırıldandı biraz,hatamla sev beni diyerek :D arada sahneye cd'ler atıldı. Tarkan merak edip okudu üstlerini,orda da komik muhabbetler oldu :D Tarkan genel olarak neşeliydi yani. Ve tabii,Semiramis Pekkan'a(sanırım oydu) Emel Sayın diyerek gecenin potunu kırdı :D Sonra da 'benim potlarım meşhurdur zaten affedin' dedi.

yeni albümden adımı kalbine yaz,öp,acımayacak en çok tarkana eşlik edilen şarkılardı,hatta tarkan şaşırdı nasıl ezberlediniz daha 3 gün oldu diye :) unutmamalıyı önce piyanoyla girip yarı akustik söyledi,kış güneşi de ayhangünyıl'ın gitarı eşliğinde tatlı bir havada okundu. gül döktüm yollarına,tahmin edebileceğiniz üzere herkesin göbek attığı,tarkanınsa 'amaaannn..' diye başlayıp adeta efkar dağıttığı bir şarkı oldu :) unutmamalıda harbiyede bulunan 5bin kişi bir ağızdan şarkıyı söyledi bir ara,Tarkan bile sustu. sonunda da sizi çok seviyorum diyerek duygularını belirtti :) en son işim olmazla perde kapandı,ancak tarkan 2 kez bis yaptı,öp,adımı kalbine yaz remix ve sanırım şımarık şarkılarını söyledi son bislerde. 20 dklık arayı saymazsak yaklaşık 2 saat 5 dakika süren konser boyunca özellikle vay anam vay,kuzu kuzu ve öp söylenirken hareketlilik ve coşku tavan yaptı diyebiliriz.

Benim aklıma gelenler,gördüklerim bunlar arkadaşlar. Umarım aydınlatıcı olabilmişimdir :) İnşallah daha nice Harbiye konserlerinde böyle coşkulu,Tarkanlı zamanlar geçiririz :)
    Müzik tutkusu ile beslenen ve daima bir adım önde duran Tarkan, bir sonra geleni hisseder. Bir sonra söylenecek olan onun şarkısıdır, bir sonra beklenen de Tarkan'ın ta kendisi.

**MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    Onur B.'ya iyi takilmis :)) Tesekkürler notlarin icin, güzel olmus.

Asistant Moderator xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Cok guzelmis ve de cok guzel anlatmisin biricigim tesekkurler,-sana da tabii ki Tarkana da!!!(ikinize de birer gul veriyorum:)
    Beklediklerimiz bir kac keskelerin disinda gerceklesti..Gerci hande kadar b(iz)en de "keskelerin oldugu bir dunyada yasamak isterdi(k)m.." Ama buna da binlerce sukr ediyorum!Harika bir albumumz cikti, olaganustu performansla konserlerimiz bastuttu, cocuklar Takan'la bulustu..E daha ne olsun?Tanriya binlerce kes tesekur ediyorum!Ona da sevgi ciceklerimizi yollayalim...

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    iyi eğlenmişsinizdir umarim...27'sinde de gidenlere buradan iyi eglenceler diliyorum...
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Sıkı Takipçi leyla has a spectacular aura about leyla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    ben okurken cok keyif aldim gidenler ne kadar keyif almistir
    tesekkurler