tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
11 den 14´e kadar. Toplam 14 Sayfa bulundu
    Tüm Şarkılar Ezberinde denoş will become famous soon enough denoş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    pkde denilecek söz bulamiorımmm bu konudaa aslinda.belki kendisinnde hakli oldgu yönlerde vardir.ama burdaa tarkn i çook sewn insanlar varrr bu kadar genellme yapilmasi hoş degil.kson sözüm kimsenin emegii boşa gitmesin herkes samimi olsunnn.tarkani sewmee dewm etsin.tarkan için gsell seyler yapilsnnn.güselliklere dewam;)

Sıkı Takipçi Dark_blue is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    15
    forumda herkese yag cekiyordu bu cocuk hatirliyorum.

Asistant Moderator xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Dusunuyorum ki, bir Tarkan hayrani olmak var, bir de Tarkan'a layik sekilde Tarkan hayrani olmak var.. Aslinda o cocuktan butur hareketler beklemiyordum..Arkasinca konusuyorum gibi olmasin..Atilmadan once son anda kendisine de yazmistim, ama okuya bildi mi bilmiyorum..
    Ben twilightin sayfasina tesadufen girdigimde sasirdim kaldim...Bu bir.
    Forumu kendi ailesi gibi goren, burda cok kisiye abla, bana anne diyen bir cocukdan bu tur kelimeler okuyunca kendimden nefret ettim..Ve daha bazi sonra kizlarimiza yazdigi (sonradan sildigi) mesajlarini okudum..Bir de aklisira kiz "tavlayisinda" bulunuyormus ikide bir..Bu da iki..
    Her ne kadar sinirli olursa olsun, twilightin sayfasina yazdigi kufurlerin, hakaretlerin abla anne dedigi kisiler tarafindan okuna bileceginin farkinda, bilincindeydi..Ayrica bir Tarkan hayrani davasinda her ne kadar hakli bile olsa, boyle seviyyesizce mucadele etmez Tarkan ugruna..Bu Tarkana (ne de hayranina) bir sey kazandirmaz, tam tersi kaybettirir.. Yapmamaliydin Samet, Tarkan'a forumumuza kendine yakismayan bir tavir sergiledin, bizleri de hic umursamadin!Simdi de kalkmis isyan ediyorsun..Uzgunum Bursali olucagi da buydu..

Metamorfoz Efsane_1 is a glorious beacon of light Efsane_1 is a glorious beacon of light Efsane_1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    Bu konuya gec katildim belki ama bunu soylemeden edemiycem malesef…Tarkan’i sevmeyenlerin ve Ona eziyet edenlerin Allah bin belasini versin…Tarkan’in bin misli kadar tash yagsin bashlarina da cikamasinlar altindan inshallah!...
    SEN O Bildiğim Bütün Aşk Bahçelerinin
    En Nadide Çiçeğisin.
    Taa İlk Bakışta Vurdun
    Mühürü Kalbime
    SEN Ezelden Vazgeçilmezimsin!...