tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 25 Sayfa bulundu
    Vip Üye bounce is a name known to all bounce is a name known to all
    Tecrübe Puanı
    22
    merdiven bileti 28 inde satışa çıkıyor.. saat 10 da...

Dudu Dilli tufanzenger is on a distinguished road tufanzenger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    biletix'te satılır mı? kaç para olur sence?

Vip Üye bounce is a name known to all bounce is a name known to all
    Tecrübe Puanı
    22
    zaten biletler sadece Biletix'te... 40 lira olur.

Metamorfoz arau has a spectacular aura about arau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    31'ine bulamadık 1 ağustos olur diyenler için söylüyorum 1 ağustos biletleride bitmek üzere elinizi çabuk tutun.....

Tarkancı senemus is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    arkadaşlar 31 temmuza bende gidemeyeceğimden dolayı 01 ağustosa bilet aldım 31 temmuz biletlerimi satıcam eğer almak isteyen varsa bilgi versin....

Tecrübe Puanı
    0
    tufanzenger özel mesaj atma yetkim yok sanırım size cevap atamıyorum biletim e blok 13. sıra 8 ve 9. koltuklar oturma planından bi bakarsınız fiyatı 80 tl eğer sizin içinde uygunsa bana mail adresinizi ya da telefon numaranızı mesaj gönderirseniz yardımcı olurum.

Dudu Dilli tufanzenger is on a distinguished road tufanzenger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    senemus'a tekrar teşekkür ediyorum. biletleri hala satılıktır, ilgilenenlere.

Metamorfoz yigit is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    18
    31 değilde 1 temmuzda kine 4 tane bilet satan arkadaşım var.80 liralık yerlerden.Rahatsızlığından dolayı gidemiyor.Eğer istersen özelden bilgileri veriyim

Sıkı Takipçi özge will become famous soon enough özge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    merdiven biletleri konsere giriş sırasında da satılabiliyor diye biliyorum ama tabi şehir dışından gelenler riske girmemeleri için elinde bilet olup gitmeleri daha doğru olur ama yinede bilgi almakta fayda olabilir..

Tecrübe Puanı
    0
    rica ederim tufanzenger umarım merdiven dediğiniz biletlerden bulursunuz. Ben hiç duymamıştım böyle biletlerin satıldığını. Ayrıca ortalardan bulmak için en az 120 vermek gerekiyor. Ben 01 Ağustosa D bloktan 17. sıraya iki bilete 244 TL verdim. 31 Temmuzdaki bilette hemen onun yanındaki blokta. Oturma planına baktıysanız en arkalara nazaran bence iyi ama yinede siz bilirsiniz. benim pazar günü aldığım sıradan daha önceki sırada olmasıda ayrıca benim için üzücü çünkü 13. sıraya 80 verdim 17. sıraya 122 keşke 31 inde gidebilme şansım olsaydı. Neyse umarım merdiven dediğiniz bileti bulur ve rahat rahat izlersiniz şahsen benim fikrim ben 40 TL(ki okadar olup olmadığı meçhul)veripte merdivende o kalabalıkta konser izleyemem tarkana gidiyosam yerim belli olacak rahat rahat tarkanı izleyeceğim yok yer buldum yok ön dolu arka boş bu tip polemikleri 40 TL ya çekemem tarkan kusura bakmasın :))))