tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 96 Sayfa bulundu
    Aktif Üye pare pare is a jewel in the rough pare pare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Bence onemli olan Tarkanin sesi ve gerisi kolay isler . . . )))

Sıkı Takipçi ozgem__ is on a distinguished road ozgem__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    hiç dikkatimi çekmemişti :D

Vip Üye nedjohnlansen has a spectacular aura about nedjohnlansen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    tarkan dişlerini en son ne zaman yaptırdı? bir de merak ettiğim, kaç kere yaptırdı? karma albümü sırasında da dişleri ayrık değildi, yani yaptırmıştı. son zamanlarda bir daha yaptırdı sanıyorum. yani son 1 2 yıl içinde. hatta google'da bunu araştırırken bir gazetenin internet sayfasında 2009 yılında yazılmış "tarkan'ın dişleri" diye bir haber buldum. "şu aralar herkes tarkan ağızında diş değil 32 parça porselen takımı taşıyor diyip gülüyor, o dişler ona yakışmamış, tam yerine oturmamış" gibi şeyler yazmışlar. yani tarkan 2 kere diş yaptırmış diye bir sonuç çıkarıyorum.
    Ve beni karanlıklar sarar,
    Kendimi ararken çıkmazında bilmecemin.
    Ay bile bulutlardan düşer,
    Bağrımı deşerken melekleri, her gecenin.

Aktif Üye Bamboo has a spectacular aura about Bamboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    evt bende beğenmiyorum dişlerini hiç doğal durmuyor.. keşke porselen yerine implant yaptırsa bin kat güzel olurdu.. dişlerin şuan ki hali çok sırıtıyor aşırı beyazlar.. ee bide tarkan efendi zayıflıktan iice eriyince yüzü çöktü daha da ortaya çıktılar malesef..
    karışmak istemezdim ama ne yapayaım söz konusu tarkan olunca herşey mükemmel olsun istiyom hatta gereksiz olcak ama dişlerini bile.. :)

Vip Üye bounce is a name known to all bounce is a name known to all
    Tecrübe Puanı
    21
    bi kulak arkası kalmıştı zaten!!!!!

Konserde En Önde karma_elcin is on a distinguished road karma_elcin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    eet ön dişler uzamış gibi gerek yoktu, dişleri gayet güzeldi, tabi kendi bileceği iş o öyle beğendiyse kabulümüzz :) :)

Metamorfoz efsane_01 is just really nice efsane_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    14
    Bende, en son goruntusunden kayitlar var...hatta dikkatlice inceledim...dishleri bana esgisinden pek farkli gelmedi ama kendisi bayaqi bir degishmishti...sanki gorduyum o tatli cocuk diyil de, bashka bir adamdi...vallahi hic kendisine benzetemedim...acaba,,, tarkan kendisine benzeyen birini bulubta ortaliklarda dolashtirmak icinmi yapti shunu, yoksa bu deli oqlan bizimle dalqami geciyor,,...insan, imajini bu kadar da degishtirirmi hic?...inanin bir tek yuruyushunden tarkan olduqunu anlaya bildim...bashka da hic bir shey onu hatirlatmiyordu...

Tüm Şarkılar Ezberinde edudum is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    14
    tarkanın dişleri karma döneminde güzeldi..dişlerden kastım aynı zamanda "gülüş estetiği" denilen kavrm..bu dişler bana göre çok itici duruyor...safiye soymanın dişelri gibi...eğer estetik kaygılarla yapılmışsa,nasıl olsa forum ortamındayım diye rahat rahat atıp tutabilirim :D ama tarkanın yüzüne söylemem gerekse" yahu yakışıklı abicim.neden dsdişlerinle oynama gereği hissettin"diye sorar cevabı "bazı sağlık problemleri yüzünden derse anlayışla karşılardım...ama böyle daha havalı derse :"biri seni yanıltmış olabilir mi..çünkü dişerin proporsüyonu ,yüzünn proporsüyonuyla hiç uyumlu değil,bu da iğreti bir hal veriyor yüzüne,,kylie minogue gibi dişlerin önde,," derdim...hele hele istanbulu tanıttığı 2009 sonlarındaki video da ise en kötü haldeler..dişlerinle modaya göre oynama..ayrıca "hollywood beyazından" hemen vazgeç çünkü sana gitmiyor,,,çok plastik duruyor derdim :) :)

Sıkı Takipçi simgem__ will become famous soon enough
    Tecrübe Puanı
    15
    bence o kadarda dikkat çekmiyo...

Aktif Üye ece** is a name known to all ece** is a name known to all ece** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    ewet yaw :) kötü duruyo gerçekten .ama bari ona karışmayalım bizde ne doyumsuz insanlarız be :D