tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
21 den 30´e kadar. Toplam 45 Sayfa bulundu
    Sıkı Takipçi ozgem__ is on a distinguished road ozgem__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    Of moral kalmadi ama tarkanada kizmamaliyiz sonuçta bizim için kendisi icin albumu en iyi sekilde yapmaya çalişiyor..

Tarkancı TRKN_NB is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    tarkan bu tam çıkaracak dersin bişey bulur. ekler çıkarır. farketmez. bi ara dediler ki ibrahim tatlıses in albümünden sonra çıkacak. o yalan oldu. ne zaman çıkarsa çıksın. ben albümü internetten indircem ceza olsun. ha şarkılar mest ederse alırım ama beklettiğine değmezse hiç almam

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    maalesef ben de albümü almayacagim...baska protesto yolu bilmiyorum! :)
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Tarkancı goksenin is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    Evet biz itiraz ediyorduk 6 şarkı çok az diye eğer Aralık da çıkacak albümde buna ekleniyorsa süper birşey olur. Bir taraftan seviniyor bir taraftan geç çıkacak diye üzülüyorum.

Metamorfoz yigit is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    18
    Boşu boşuna para verip konser bileti aldım yazıklar olsun.İptal edilebilirse iptal edicem.Gerçi alınmış bileti geri alırlar mı bilmem.Sıkıldım artık kuzu kuzu dan falan aynı konseri 50 kere izledim bi daha izlemek için mi o kadar para verdim.Tarkan bu işi bilmiyor onu anladım.Saçma sapan işler ya

Sıkı Takipçi Dark_blue is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    15
    yok boyle birsey , tarkan 6 sarki cikarirken bilmiyormuydu az oldugunu ? dudu albumu kac sarkilikti ? sarki az diye album baskidan geri cevrilmez yok boyle bir sacmalik.

Vip Üye nedjohnlansen has a spectacular aura about nedjohnlansen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    dün sinirlendik bağırdık çağırdık ama gerçekten 6 şarkı azdı. dudu bence yetersiz bir albümdü. albüm gibi değildi. 2. yarısını bir yerden sonra dinlemiyordum bile. albümde 3 tane dudu vardı, çoktu. umarım tarkan 6 şarkı sayısını en az 10'a çıkarır. zaten şarkılar hazır. sadece eklenecek. hatta boşversin part 2'yi falan 12 şarkı+6 versiyon gibi bir albüm çıkarsın, yıllarca dinleyelim. sonuçta 1 hafta geç çıkacak, 4 5 şarkı fazla olarak çıkacak...
    Ve beni karanlıklar sarar,
    Kendimi ararken çıkmazında bilmecemin.
    Ay bile bulutlardan düşer,
    Bağrımı deşerken melekleri, her gecenin.

Konserde En Önde denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    eger sarkilar eklicekse ozaman beklemeye raziyim

Asistant Moderator xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Cogunlukla hosnut degildiniz 6 sarki cikariyor diye.."Adam gibi album cikarsin" istiyordunuz.. Oluyor iste, neden isyan ediyorsunuz ki?

Dudu Dilli haluk seki is on a distinguished road haluk seki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    nee ozaman albüm ağustosta çıkar bencee