tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 18 Sayfa bulundu
    Metamorfoz anakha26 is on a distinguished road anakha26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Lightbulb 06/07/2010 Ozan Colakoğlu - twitter

@ozancolakoglu Yarin TT Mastering
    12 minutes ago via web

Nedemek bu abi? sorusuna cevabı:

@ozancolakoglu: Onumuzdeki hafta cıkıyor demekimsi gibi bisey :)

hatta:

SamsunDemir RT @ozancolakoglu: Yarin TT Mastering

bilginize...
    Konu anakha26 tarafından (06-07-10 Saat 18:25 ) değiştirilmiştir.

Konserde En Önde denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    mastering baskida olmasi demek mi

Vip Üye nedjohnlansen has a spectacular aura about nedjohnlansen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    ben de gördüm az önce bunu. mastering şarkıların son düzenlemesi demek gibi bir şey. tüm enstrümanların, bileşenlerin sesi şarkıya göre ayarlanıyor ve şarkı son halini alıyor.
    Ve beni karanlıklar sarar,
    Kendimi ararken çıkmazında bilmecemin.
    Ay bile bulutlardan düşer,
    Bağrımı deşerken melekleri, her gecenin.

Vip Üye Yakisikli89 is a name known to all Yakisikli89 is a name known to all Yakisikli89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Su sarkilar'da bir türlü bi son halini alamadi gitti!!

Dudu Dilli schumaer is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    14
    hayır mastering şarkının son rütuşlarının yapılması demek,3 4 saatte bitirilen bi olay uzun sürmüyo ama daha baskıda diilse albüm pazartesi yetişirmi bilemicem.. inş yetişir bi bildikleri vardır demekki,ayrıca promosyon sanırım yarından sonra yapılır şarkılar yarın bitiyo çünkü.. demoları yayınlarlar inş nette

Tarkan Aşığı meryem_17 is on a distinguished road meryem_17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    Allllahhhhhhhhhhhhhhh tutmayın beniiii oynucamm sewinçten wllaa:36::36::36::36::36: ayy allahımmmm çok şkür yhaaaa haber için çok çok ama çok teşekkürler.:36::36::36::36::36:

Aktif Üye denizmavisi has a spectacular aura about denizmavisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    ne albümmüş be halen masteringlerle uğraşılıyor ve sadece 6 parça çıkıyor ne üzücü bi durum ama napalım bu kadarla da idare edecez artık..
    İSTEDİM AMA YAPAMADIM
    ÜSTÜNE GÜL KOKLAYAMADIM
    DENEDİM AMA OLMADI
    KİMSELERİ YERİNE KOYAMADIM
    SEN BAŞKASIIN...

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    :) insallah her sey istediginiz gibi olur arkadaslar...
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Dudu Dilli okantuzun is a glorious beacon of light okantuzun is a glorious beacon of light okantuzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    Mastering nasıl fotolara fotoshop yapılıyor onun gibi düşünün şarkılar digital ortamda ses kaliteleri kuvvetlendiriliyor seviye ayarları yapılıyor fakan ben albümün masteringi'nin Londra'da yapılacak diye biliyordum. İşlem uzun sürmüyor fakat orada bekleyen başka albümler falan gelip gitmesi uzun sürüyormuş bilginize...

Metamorfoz efsane_01 is just really nice efsane_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    14
    Ay,Nerede, Nasil Yapiliyorsa Yapilsin, Ciksin Artik Bu Album...Bu TARKAN,da Hayranlarini, Surundurub, Surundurub Oldurmuyor Ya...Bi 10,u ,Bi 11-12,si Cikiyor Diyorlar...Kendisi:-,, Yakinda Cikicak,, Dedi...Ama O Yakin Ne Zamanin Yakinidir E Onu Diyemem Artiq...Zaten Bize Dushen Beklemekdir...Adam Kos Koca Album Cikarma Ashamasinda...Asil O heyecanlanmali...Bizim Ishimiz Kolay...Yani Beklemek...Bekliyoruz Ishte..........................