tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

Konu Kapatılmıştır
Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 46 Sayfa bulundu
    Tarkancı mehmeteren is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0

tarkan ne yapıyor anlıyan varmı

tarkan mayısta süper albüm geliyor dendi ama sezon bitecek hala albüm piayasada yok,, sorsak ne oldu albüm diye süper bi albüm olması için erteledik diye her zamanki cevabı alırsınız ama en iyiyi yapıyorum diye erteledigi albümde foss cıkar ve cıkacak,

artık yalan dolanla bu iş yürümez yaz geldi ve bitiyor 1 ay sonra ramazan eee ne zaman yaza damgasını vuracak dedigi albüm hani mayısta cıkıyordu,daha öncede bununla ilgili bi yorum yapmıştım daha cok beklersiniz albümü demiştim bu sitede mayısa albüm çıkaracak diyenlere ama bana kızdılar bırakın mayısı kış geliyo daha bişi yok ortada

tarkan kendi kendini bitirmek için elinden ne geliyorsa yapıyor,eski tarkandan eser yok gecende sevdanın son vuruşu diye şarkısını dinledim hiç insanın içini kıpırdatmıyor heyecan vermiyo bence bu albümde yalan olacak,

zaten bu albüme güvenemedigi için tarih sürekli degişiyor albümüne güvenseydi bu albüm çoktan cıkmıştı,eşine dostuna dinletti albümü kimse begenmeyince hadi bakalım sil baştan yeni şarkılar aramaya gidildi

artık tarkandan ümidinizi kesin o eski tarkan bi daha gelmeyecek tarkan devri bitti

Tüm Şarkılar Ezberinde moeller is on a distinguished road moeller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    14
    Albümü 12 Temmuz'da müzik marketlerde olacak artık kesin bir tarih verdiler.

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    :@ ne diosun sen arkadasim... birisi su konuyu silebilir mi...
    sinirlerime hakim olmaliyim!!!

tarkan devri bitmismis...madem bitti defolsana bu siteden sen!!!
    Konu **MegaStarkan** tarafından (05-07-10 Saat 20:45 ) değiştirilmiştir. Sebep: ard arda yazmak yasaktir
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Konserde En Önde eLiF will become famous soon enough eLiF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    o zaman işin ne burada Tarkanın devri bittiyse... bi de haberler bölümüne açmış konuyu ben de okuyorum :))
    Varlığın binbir ömre bedel |Tarkan|

Konserde En Önde denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    tarkan devri bitti diye birsey yok..bir hayrani olarak böyle düsünüyorsan artik ..vahh tarkanima..nerde o eski hayranlari ozaman

Konserde En Önde denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    ben aslinda birbirmize kizmaya karsiyim...ama gercekten sana sinirlendim simdi..ne demekyaa tarkan devri bitmis..bencede sen en iyise üyeligini sil

Metamorfoz _trkn_ is on a distinguished road _trkn_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    'tarkan kendi kendini bitirmek için elinden ne geliyorsa yapıyor,eski tarkandan eser yok gecende sevdanın son vuruşu diye şarkısını dinledim hiç insanın içini kıpırdatmıyor heyecan vermiyo bence bu albümde yalan olacak'

demişsin ama bu kadar ön yargılı olma!!!!

Sevdanın Son Vuruşu gibi kaliteli bir şarkı daha yok,sen müzikten anlamıyorsan Tarkan'ın suçu ne ki ?

Bilmiş gibi konuşmayada hakkın yok,tüm Avrupa'da ünlü koskoca MegaStar Tarkan senin demenle mi bitecek ? haha.

Tarkan hayranları düşündüğü için yeni albümün mükemmel olmasını istiyor,onun için albüm biraz geç çıkacak.

Tecrübe Puanı
    0
    fuat uslu denen şahıs (...) sana benzer akşam aynaya bi bak istersen, gözündeki at gözlügünü çıkarda etrafına bak, senden daha fazla tarkancıyımdır, oku bakalım yazdıklarımıda biraz düşün kaç zamandır albüm çıkacak diye oyalanıyorsun nisan dendi olmadı mayıs dendi olmadı haziran dendi yine olmadı şimdide temmuz bakalım ne olacak, bundan üç ay önce yaptıgım yoruma bak bi istersen millet mayısta albüm geliyor derken bende daha çok beklersiniz dedim ama senin gibiler hemen atladı sen ne diyorsun diye ama haklı çıkan yine ben oldum.
    Konu **MegaStarkan** tarafından (05-07-10 Saat 20:47 ) değiştirilmiştir. Sebep: hakaret

Sıkı Takipçi Dark_blue is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    15
    arkadasim ozaman git icini piyasa sarkicilari kipirdatsin , tarkani siradan kisiler 2 dinlemeyle anlayamaz tarkani bilmek lazim bosunada bekleme sana gore bi parca yok albumde ( bence bu sitede de ) bye. Ayrica ANLIYAN degil ANLAYAN VARMI ? olacak. ;)

Tecrübe Puanı
    0
    bu arada millet 300 bin kaset sattım diye bayram ederken tarkan dört beş milyon adet kaset satıyordu, bugün ise tarkanla aynı kaset satışına ulaşan ve hatta gecen bi sürü sanatcı var, tarkan bitti derken bizim bildigimimiz tarkan bitti, bitince kaset cıkaramıyor anlamına gelmez önemli olan cıkardıgı kasetin satması
    Konu mehmeteren tarafından (05-07-10 Saat 20:41 ) değiştirilmiştir.