tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
11 den 15´e kadar. Toplam 15 Sayfa bulundu
    Tarkan Koleksiyoncusu secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    26
    bencede Tarkan hayranları sabretmeli ama söz konusu uzun süredir beklenen albüm cok az kaldı geriye dogru sayalım hep beraber

Tarkan Aşığı meryem_17 is on a distinguished road meryem_17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    Bencede biraz bişiler olması lazım tarkan.comda yada n bleim yawaş ywaş albümünün tanıtımları olmalı ama aslına bakarsanız albüm tanıtılmadan bir numara tarkanın pekte böle şelere ihtiyacı olmadğını dşünüorum ben.

Tüm Şarkılar Ezberinde moeller is on a distinguished road moeller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    14
    promosyon vs bence tarkan için gerekli değil.tarkan'ın yeni albümü şu tarihte çıkacak derseniz beğenen,beğenmeyen herkes sessizce bekler albümü :)

Metamorfoz Buzlukahve will become famous soon enough Buzlukahve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    yinede sitesinin açılması lazımdı tarkan a hiç yakışmıyor o sitenin öyle durması ben yakıştıramıyorum albüm için bence bişeyler yapmalı eğer gerçekten temmuz 12sinde çıkarmayı düşünüyosa 7 gün var ve hiçkimsenin bişeyden haberi yok 2 ay önce sevdanın son vuruşu verildi albüm yakında dedi halen ortada hiçbirşey yok sevdanın son vuruşu dışında

Tüm Şarkılar Ezberinde moeller is on a distinguished road moeller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    14
    site sanıyorum 11 inde açılır.bu alan adını almak için baya bir uğraştılar zaten açmadan bırakmazlar o halde siteyi.