tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
11 den 16´e kadar. Toplam 16 Sayfa bulundu

Konu: Bulmaca.. :)

Asistant Moderator xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Aynen oyle! Tarkan medyum mu ki 10 yil sonra bir rejinin cekicegi dizinin bas rol oyuncusu icin sececegi imaja benzetsin kendini?!Olucak sey mi bu? Neyi tartisiyoruz biz?

Dikat ettiyseniz ben Kivanc diye bir kelime etmedim konuda.. Bi daha soyluyorum:Dizideki kahraman tamamen rejinin hayal urunu..Tum kahramanlari kendisi (ya da ekibi) secer ve onlari istedigi kiliga sokar.Artik Kivanc mi Tarkan'a ozenmis, rejimi Tarkan'in mimik veya jestlerini onermis oyuncuya, orasini bilemem.. Ama ortada olan bir gercek var:Karakter tum dizi boyu bazi mimikleri ile benz(etili)iyor Tarkan'a. Dizi son iki yilin en cok begenilen ve izlenilenleri sirasinda.. Bas rol oyunculari da cok sevildiler.Bu benzerlik(dis gorunum anlaminda) Tarkan'a eksi puan getirmi?!

Ayrica Kivanc Tatlitug bundan once de dizilere cekildi. Mesela "Gumus" ve ya "Menekse ile Halil"de tam farkli imacta idi ve ayni mimikleri kullanmiyordu..Oynadigi karakterlerde hic (dis) benzerlik yoktu Tarkan'la..

Amacim sadece Behlul'le Tarkan'daki (dis!) benzerligi ifade etmek idi..Bunu farkli tarafa cekmenin bir anlami yok.Ben "evet benziyor" ya da "hayir benzetemedim.." diye yorumlar beklerken, olayi baka yone cekmeye calisiyorsunuz..

Aktif Üye tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    Bilmiyorum ama konuyu çok saçma buldum. Ben bir alaka göremedim.
    Birde Resimlerin altında "tam da tahmin ettiğiniz gibi...." şeklinde ki yazı
    hayır hiç aklımdan bile geçmedi. Ayrıca yanlış anlaşılmasın benzetmenize karşı
    hiçbir sorunum yok ama bilmiyorum nedense size yakıştıramadım. Size yakıştıramam
    da bu forumdaki üst seviye durumunuzdandır böyle bir konuyu diğer herhangi bir
    yönetimden biri açsa tepkim yine aynı olacaktı. Size kasti olan bir şey değil.
    Keşke konu yeni resimler şeklinde olsaydı eminim yorumum daha değişik olacaktı
    çünkü göremediğim resimler vardı içerisinde. Fikrimin destekçisiyim hala. Yine de Tesekkuler...

Konserde En Önde denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    biz burda hepimiz arkadas sayiliriz ve herkesin fikrini düsüncelerini saygiyla karsilammaiz lazim... düsüncenin sacmasi olmaz..bosuna kimse kimsenin üstüne gitmesin..ayrica tarkan da bir insan tabiki beziye bilir birilerine...bencede kivanc tatlitug ya benziyor

Tarkancı engobay is on a distinguished road engobay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    sanırım ne demek istediğinizi çok iyi anlıyorum,aynı şeyi bende düşünmüştüm hatta kıvanç tatlıtuğ un sırf tarkan a benzdiği için dizisinin tutuludğunu bile düşünüyorum...diziyi fazla izlemiyordum fakat kıvanç ı her gördüğümde aklıma tarkan geliyordu...

Aktif Üye tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    emir benziyor diye ortalığı yıktınız, burası sütliman :/

Asistant Moderator xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Konu xurush'nine tarafından (02-07-10 Saat 14:28 ) değiştirilmiştir.