tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 16 Sayfa bulundu

Konu: Bulmaca.. :)

Asistant Moderator xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20

Smile Bulmaca.. :)

Konserde En Önde günışığım will become famous soon enough günışığım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    sacmalik...!!! tarkan kimseye benzemiyor ancak ona benzemeye calisan cok
    TARKANI TARKANDA YAŞAMAK (Berru)

Aktif Üye pare pare is a jewel in the rough pare pare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    TARKAN herkese digil / herkes TARKANa benzer !

Aktif Üye tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    Yönetimden olan kişilerin böyle konular açması... :/?

Asistant Moderator xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Dikkat ettiiseniz ben konuyu basliginda :) isareti koydum..
    Sacmalik diye bir sey yok, algilama sorununuz var o kadar..

Tabii ki kahramanimiz kimseyle kiyaslanmayacak kadar yakisikli ve kendinden daha sonra gelen generasyondan birine benzetmek soz konusu bile degildi..Oyle olsa zaten Kivanc Tatlitug kime benziyor yazacak kadar da kafam calisiyor fark ettiyseniz..Ki yazmam, bana gore krali gelse,yerde gokde varsa yoksa o Tarkandir.Sloganimi unuttunuz galiba- "Alem buysa kral sensin" diyorum..
    Tarkan da "Aski memnu" izliyor konusu gecmisdi bu aralar, ben de espiri anlaminda bazen dis gorunus ve mimik olarak Behlul karakterine benzer yanlari var dedim(Bu hep boyledir insanlar izledileri filimlerdeki karakterleri gorunus olarak o anki rolun sahibi gibi kabul ederler.Hatta artist degistiginde dizinin reytingi falan duser..)

Ve dikkatinizi cekerim: rollerde karakteri artistin dis gorunusunden ziyade reji ve ekibinin gorusu belirliyor..Sac sitli, imaj ve s olarak..Tamamen rejinin hayal urunu..Ben diziyi seyr ettigimde de fark etmisimdir, tanidik mimikler ve s.. Bu benim gorusum, sizinki farli ola bilir.. Konuda da bunu ifade etmek istemistim..

Ve.. Yonetimle ne ilgisi var?Anlamadim? Tarkan'i kotu yonde etkileyecek bir sey mi yaptim? Dusunce ozgulugunuze mudahele etmek gibi bir amacim yok.Hangi yonden algilamaniza bagli..Anlamadan dinlemeden bayiliyorsunuz insanin uzerine gitmeyi..

Ayrica ne var bunda dunyaca unlu insanlar hep bir taraflariyla birilerine ya da filimlerdeki karakterlere benzetiliyorlar.Bir ilke imza atmadim her halde.

Saygilar.
    Konu xurush'nine tarafından (26-06-10 Saat 12:33 ) değiştirilmiştir.

Yasaklı start_the_fire is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    :( Annem resimler cok güzel ellerine sağlık canım , kimler ne anlarsa öyle anlasın bırak

Sıkı Takipçi ozgem__ is on a distinguished road ozgem__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    fikrine saygı duyuyorum ninecim:) ama bencede kıvanç tarkana benzemeye çalışmış gibi :)

Tarkan Aşığı meryem_17 is on a distinguished road meryem_17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    Aynenn yha kıvanç tarkana benzemeye çlışmış Tarkana benzemek istesede kimse tarkanın tırnağının ucuna benzeyemez.Bence süperrr ötesi olmuşşşş yha bayıldımm.Benim çok hoşuma gtti açıkçası.Emeğinize sağlık.

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    Tarkan o resimleri çektirirken,Kıvanç hayatta mıydı acaba...Hahaha :)
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Yasaklı start_the_fire is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    Tarkan 38 yaşında , Kıvanç tatlıtuğ 27 yasında aralarında 11 sene var , ama gerçekten benziyor biraz anımsatıyor