Aynen oyle! Tarkan medyum mu ki 10 yil sonra bir rejinin cekicegi dizinin bas rol oyuncusu icin sececegi imaja benzetsin kendini?!Olucak sey mi bu? Neyi tartisiyoruz biz?

Dikat ettiyseniz ben Kivanc diye bir kelime etmedim konuda.. Bi daha soyluyorum:Dizideki kahraman tamamen rejinin hayal urunu..Tum kahramanlari kendisi (ya da ekibi) secer ve onlari istedigi kiliga sokar.Artik Kivanc mi Tarkan'a ozenmis, rejimi Tarkan'in mimik veya jestlerini onermis oyuncuya, orasini bilemem.. Ama ortada olan bir gercek var:Karakter tum dizi boyu bazi mimikleri ile benz(etili)iyor Tarkan'a. Dizi son iki yilin en cok begenilen ve izlenilenleri sirasinda.. Bas rol oyunculari da cok sevildiler.Bu benzerlik(dis gorunum anlaminda) Tarkan'a eksi puan getirmi?!

Ayrica Kivanc Tatlitug bundan once de dizilere cekildi. Mesela "Gumus" ve ya "Menekse ile Halil"de tam farkli imacta idi ve ayni mimikleri kullanmiyordu..Oynadigi karakterlerde hic (dis) benzerlik yoktu Tarkan'la..

Amacim sadece Behlul'le Tarkan'daki (dis!) benzerligi ifade etmek idi..Bunu farkli tarafa cekmenin bir anlami yok.Ben "evet benziyor" ya da "hayir benzetemedim.." diye yorumlar beklerken, olayi baka yone cekmeye calisiyorsunuz..