tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 5 6
51 den 54´e kadar. Toplam 54 Sayfa bulundu

Konu: pembe_cin

Sıkı Takipçi Dark_blue is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    15
    Yeni gordum okuyunca beynimden vurulmusa dondum inanin , hic konusmuslugumuz olmadi , yorumlarini okurdum , rahatsiz oldugunu belirtmisti sanirim bi yazisinda , ama bukadar ciddi birsey aklimin ucundan gecmezdi cok ama cok uzuldum nedesem bos :((((

Vip Üye bounce is a name known to all bounce is a name known to all
    Tecrübe Puanı
    22
    Mekanı Cennet Olsun.. karaciğer kanseri en sinsi kanserdir. hiç belli etmez kendini..İnşallah çok ağrısı olmamıştır. Allah keşke sıralı ölüm verse ama olmuyor işte. üzüldüm amcamın ölüm sebebi de buydu ne yaşadığını çok iyi biliyorum bu nedenle..Allah'ım cennetine koysun,günahlarını bağışlasın.. herhangi hakkımız varsa helal hoş olsun..
    ilk kez birisinin ölüm haberini alıyorum burdan..Allah bütün üyelerimize ve Tarkan'a uzun değil ama güzel ömürler nasip eylesin.

Vip Üye eskalen is a glorious beacon of light eskalen is a glorious beacon of light eskalen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    Forumda arada bir aktif oluyor yorum birakiyordu..Nick'i hatirladim bende simdi...Ne desem bilemiyorum cok uzucu. Allah Rahmet eylesin...Allah yakinlara sabir ihsan eylesin...

Tarkancı z@man is on a distinguished road z@man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

kırık kalp

inci gideli neredeyse100 gün oldu ama ben hala yokluğuna alışamadım :(