tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5
41 den 43´e kadar. Toplam 43 Sayfa bulundu
    Sıkı Takipçi ozgem__ is on a distinguished road ozgem__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    Belki de Haziran ortalarını kastetmiş olabilir.. Böyle düşünmek istiyroumm:) yksaa çokk üzülürümm hep ertelendi zaten sabrediyoruzz neyse ki sabrın sonunda tam Birr bomba olacak...

Dudu Dilli pembe_cin is on a distinguished road pembe_cin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    14
    benim bildiyim tarkanın tarihlerle arası yok en iyisi tarıh vermesin bi sabah bakalım aaaaa albüm çıkmış bizede süpriz olsun gerilmeden dinleriz albümü nasıl ama

Asistant Moderator xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Simdi okuyorum bu haberi.. Dun bir arkadas baska konuda dile getirmisdi aslinda(milliyete istinaden) link koymamisti ve qazetede de bulamayinca inanmadim..
    Icimdeki bi hiss her seyin iyi olucagini soyluyor..Insallah "sagduyu amca" beni mahcup etmez..
    Olaylara kronolojik olarak baktigimizda da mantikli gelmiyor bu erteleme olayi..
    Ya, arkadaslar biz onun icin (hem de kendimiz icin) bu kadar uzuluyorsak , endiseleniyorsak kendisi bunlari hic dusunmuyor mu saniyorsunuz?
    Bizler kiziyoruz asip kesiyoruz da anliyorum, insanlik halimiz normaldir,dayanamayip isyan ediyoruz sonunda.. Ama dusunuyorum ki gercekden oyleyse ya vardir bi bildigi, ya vardir bir onemli sebebi..
    Yoksa bunca insana kaseti dinlettikten sonra ve de sagdan soldan her kese haber saldiktan sonra, kim keyfinden boyle bir sey yapar ki Tarkan da yapsin? Olayin maddi manevi boyutlarini O anlamiyor mu sizce? Neyse..
    Oyle ya da boyle iyi yapiyor demiyorum, ama madem bu yola bas koyduk basa gelen cekilir artik... Bekleyip gorucez..

P.S. Okudunuz mu bilmiyorum Face'de Serdar Gungor yazmisdi:"Tarkanla telefonla konusdum,selam soyledi ve yakinda bekleyin bomba gibi geliyorum dedi.." Insallah oyledir...