tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
31 den 40´e kadar. Toplam 43 Sayfa bulundu
    **MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    Bazen derler, insan sevdigine en cok kizarmis yada cok sevdigi icin hatalarini görmemezlikten gelirmis. Forumun ruh halide suan bu olaydan ibaret. Bunlar ikisi suan catisiyor. Gec oldu, yarin olaya daha sakin bir sekilde yaklasicaksiniz. Bu gece icin kapatalim bu konuyu artik, fazla tartismayalim.

Yasaklı hulya-savci is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    Gülü seven dikenine katlanır arkadaşlar ... hem hiç bir zaman Tarkan'in ağzında haziran çıkmadı ya, hep Ozinga veya Samsun abı'den gelmişti, e onlar değil bu albüm'un siperi olan. Tarkandir. Hem erteletmiş ise kalbimizi kırmak için değil, bize en iyisi sunmak içindir ...

ben burada kimseyi kınamıyorum, genç arkadaşlarımız heycanına veriyorum.

Sıkı Takipçi leyla has a spectacular aura about leyla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    ben anlamiyorum bir album cikatmak o kadar mi zor dunya starlari her sene album cikartiyor ve cokta guzel isler yapiyorlar tarkan bu kadar ara veriyor beklentilerde cok daha yukseliyor.bence hata tarkan da da degil turk muzisiyenlerinde sezen aksu mesela neden eskisi gibi guzel sarkilar yapamiyor tarkan bir sarkicidir ona sarki verilmeli ama nedense dogru duzgun bir beste yapilmiyor artik.hangi dunya starlari kendileri beste yapiyorlar onlara guzel besteler veriyorlar ve onlar da guzel yorumliyorlar.

tarkanin albumu ertelemesi daha iyi bir is cikartmasi icindir ve ben bunun icin uzulmiyorum sadece biraz korkuyorum cunku albumune o kadar guvenmiyor belki.ama yinede umudum var tarkanin eski zamanlara donmesine.

Tarkan Aşığı veli is on a distinguished road veli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    ........:::''':::......... ne diyeceğimi inanın bilmiyorum bütün herkes benm TarkaN hayranı olduğumu biliyolar ve bana yeni albümne zman diyolar ve bende her sorduklarında başka bi tarih veriyorum sonra bana yalan rüzgarına döndü , len bu böyle deyip duruyolar ......:::''':::........

Tarkancı xanatoliax is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    Bu habere inanmak istemiyorum ....

Aktif Üye gülcan will become famous soon enough
    Tecrübe Puanı
    19
    Olsun dedim ya Sevdanın Son Vuruşu var ilk vuruş geldi diğer vuruşlarda gelicek
    ben inanıyor ve Tarkan'a güveniyorum Rammazan Bayramından sonra olsa bile beklerim yeterki yüzünden tebessüm eksik olmasın..
    Albümün içine sinsin hazırlıklarını yap bizde bekliyoruz bu haberlerede inanmıyorum Tarkan'dan bir açıklama gelmediği sürecede inanmam. ayrıca bir kaç hafta denmişti bir iki haftaya inşallah çıkar...

Hepinizi anlıyorum albüm beklerken böyle bir haber duyunca hayal kırıklığı oluyor ama bence her habere inanmıyalım yargısız insaf yapmayalım elde sağlam bir kaynak yok... Biraz sabır ve zaman...

Konserde En Önde eLiF will become famous soon enough eLiF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    çıkarmasa da albümü "sevdanın son vurusu" yeter bize... yetinemeyenler, gitmek isteyenlere diyecek söz bulamıyorum.. Tarkan'ın hangi albümü zamanında çıktı ki gecikince bu kadar tepki gösteriliyo
    Konu eLiF tarafından (26-05-10 Saat 17:56 ) değiştirilmiştir.
    Varlığın binbir ömre bedel |Tarkan|

Metamorfoz flores has a spectacular aura about flores - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Ben biliyorum niye? birinci sarkisi tutdu.istiyorku biraz ondan kazansin:)))

Vip Üye eskalen is a glorious beacon of light eskalen is a glorious beacon of light eskalen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    Sunu demistim...Tarkan Sevdanin Son Vurusu parcasindan sonra arayi fazla acmamali...Guncel ve gundemdeyken cok bekletmemeli....Ben en gec haziran ortasinda cikar diye dusunuyordum... Cunku cok gec cikarsa Ramazan ayina denk gelir... Yazin bekletmeden Harbiye ve turne konserlerine baslamali...Ama Tarkan'in huyu beklemektir hep..Onceden de dedigim gibi bu sarki bir yemdi :)

Vip Üye asd1234 has a spectacular aura about asd1234 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Bazen soruyorum kendi kendime Tarkan neden bunu böyle yapıyor?.. Elbette biz hep bekleriz,ki zaten bekliyoruz da ama hazır şarkılardan biri tüm radyolarda çalınıyorken,biz resmi sitenin bu sefer açılacağı için ümitlenirken,dört gözle albüm beklerken,bizden başka herkes,tüm köşe yazarları şarkıları dinlemiş bi de üstüne "şu şöyle bu böyle" diye yorum yapmışken şimdi bu ne yahu?.. Bir yandan kızıyorum "yeter artık" diye,diğer yandan da "vardır bi bildiği Tarkan'ın" diyorum ya,duralım bakalım biraz,hayırlısı.Çok sert çıkmamak lazım,öyle de düşünüyorum bazen..beklemek kızgınlık oluşturmadı bende,hele hele asla "bir daha Tarkan dinlemem,albümü almam" diyemem,olamaz öyle bir şey.O albüm Aralık ayında da çıksa elbette hemen yine alır dinlerim,çünkü söz konusu Tarkan.. ama tabii o kadar bekletmezse daha iyi olur..

En geç haziran sonunda albüm çıkar umarım..Çıkmazsa da yine bekleriz..
    Konu asd1234 tarafından (26-05-10 Saat 20:59 ) değiştirilmiştir.
    Müzik tutkusu ile beslenen ve daima bir adım önde duran Tarkan, bir sonra geleni hisseder. Bir sonra söylenecek olan onun şarkısıdır, bir sonra beklenen de Tarkan'ın ta kendisi.