tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 34 Sayfa bulundu

Konu: Asker

Konserde En Önde MassConfusion will become famous soon enough MassConfusion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17

Asker

Arkadaşlar 26 Mayıs gecesi askere gidiyorum. Aranızda bir süre olamayacağım, ara ara TColl' a gireceğim.Şu an askere giderken o kadar mutsuzum ki ! Çünkü Tarkan albüm çıkaracak.Single çıktı.Herkez hakkını helal etsin görüşmek üzere hepinizi öpüyorum.

Yasaklı start_the_fire is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    Vay anam vay hemşerim asker de olurmuş, Çarşamba gecesi saat 12:00 da Bursa Şehirler arası Terminalinde , En büyük Askerimizi uğurluyoruz Öncellikle Ben deniz Samet Gökhan'ı havaya fırlatmadan edemiyeceğim efendim , Öyle olsun Gökhan Bu konuyu bana açma şerefini bana laik görmedin ama kırılmayacağım Artık sen askerdesin hacı ,Bursayı ben temsil edeceğim şaka bir yana , umarım askerliğin en güzel günlerin olur , çünkü bir delikanlı icin askerlik unutulmaz bir anıdır bunu ilerde eşine anlatırsın inşallah , Hayırlı teskereler gökhancım . Sıra bende insallah
    Konu start_the_fire tarafından (24-05-10 Saat 14:42 ) değiştirilmiştir.

Aktif Üye Bamboo has a spectacular aura about Bamboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    Gittigin gibi gelirsin inşallah,hayırlı teskereler dilerim... allaha emanet olun.. :)

Tarkan Koleksiyoncusu jetaime is a glorious beacon of light jetaime is a glorious beacon of light jetaime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Insallah hersey iyi olacak
    kac ay yapicaksin ????
    Opuyorum seni

Tarkan Aşığı DaLy has a spectacular aura about DaLy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Bu sözü sana söyleyen belki bininci kişi olucam ama ''sayılı gün çok çabuk geçiyo''..Gerçektende öyle..Hayırlı tezkereler.=)
    Uçmasam da göklere
    Bir kuş olsam pencerede
    Perdeyi kapatsan da
    Ben seninle

Bir ses buldum isminde
    Bir renk buldum yüzünde
    Bu bir zaman denizi
    Biz nereye

Tarkan Aşığı veli is on a distinguished road veli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    ......:::''':::....... hayırlı teskereler ......:::''':::.......

Tarkan Koleksiyoncusu secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    26
    hayırlı teskereler en büyük asker bizim asker

Metamorfoz MARY JANE has a spectacular aura about MARY JANE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    hayırlı teskereler arkadaşım. sayılı gün çabuk geçer. her zaman tarkancoll ailesi olarak yanındayız :)

Sıkı Takipçi simgem__ will become famous soon enough
    Tecrübe Puanı
    15
    Hayırlı tezkereler ... sağ salim git sağ salim dön ...

**MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    Nerde yapicaksin askerligini? Kisitli süre mi Hakan gibi? Mutsuz olma, tecrübe hersey... Hakan'in askerligi de umdugundan daha iyi gecmis. Zorunlu askerlige karsiyim yasadigim ülkenin degerleri ile büyüdgüm icin ama Türkiye'nin durumunu da anliyorum. Hayirli tezkereler sana.