tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 3 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
21 den 30´e kadar. Toplam 94 Sayfa bulundu
    Metamorfoz TorNadO is on a distinguished road TorNadO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    Şaka gibi yarın şimdi çıkıyor mu yani böyle sessiz sedasız.

Acı biberler sür dilime dudaklarıma...

Metamorfoz qiZémtévétoqLu* is on a distinguished road qiZémtévétoqLu* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    haber iciiin coook tesekkurler yarın full radyo dinlerim artık :D ay süper bi haberr !

Konserde En Önde fatihvefatih is on a distinguished road fatihvefatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    İnanamıyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ;))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))

Metamorfoz au13 is on a distinguished road au13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    bende inanamiyoruuuuuuuuuuuuuuuuuum super ya.Arkadashlar biriniz sharkiyi kayit edip paylashirsaniz cok sevinirim. Burda turk radiolari yok onun icin ben dinleyemiyicem:(

Metamorfoz özlemmis will become famous soon enough özlemmis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    ben hala şoktayım ama çok korkuyorum neden bilmiyorum.6. hissi kuvvetli olan varmı albüm tutar diyecek beni rahatlatacak nedense bende bir tuhaflık oldu anlamadım.

Tarkan Aşığı qüccin will become famous soon enough qüccin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    harıka bı haber bu.. desenize yarın büyük gün ;)

Tarkan Aşığı meryem_17 is on a distinguished road meryem_17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    Yaşasınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn yarınn büyük gün az önce bana facebooktan msj gelmişti şok olmştum inanamamıştım ama şmdi çooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkk mutluyummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ^^MEGASTARIMIZ BOMBA GİBİ GELİYORRR^^Oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeyyyyyyyyyyyyyyyyy yyyyyyyyy...

Metamorfoz berkan is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    19
    bak yine heyecan yaptım yarın eger calınmassa şarkı radyolarda flan valla bu sefer göçüp giderim =) hadi bakalım işllah herşey çok güzel olur .

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    geriye sayim basladi mi o zaman :)))
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Sıkı Takipçi TARQANIM has a spectacular aura about TARQANIM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    sakami aaa aaa inanmiyom :D ay ben bi cimcik atim kendime saka gibi
    SERSERIM DELI DOLU TEREL50