tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 7´e kadar. Toplam 7 Sayfa bulundu
    Metamorfoz arau has a spectacular aura about arau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16

alın size iyi bir haber!!!

MediaCat’in Ipsos KMG işbirliğiyle üç yıla yakın bir süredir yayınladığı Celebrity Güven Endeksi’nde, dört günlük bir gözaltı süreci yaşayan Tarkan listede iki sıra gerilemiş olsa da güvenilirlik yüzdesini 5’ten 6’ya çıkartmış bulunuyor.

MediaCat dergisi nisan sayısında ayrıca, Türkiye’nin en güvendiği ünlü olan Seda Sayan’ın tahtını kime devrettiğini de açıklıyor. Araştırmada, bu dönem zirvedeki ismin değiştiği ve araştırmanın başladığı günden bu yana liste başında yer alan Seda Sayan’ın yerini Cem Yılmaz’a bıraktığı belirtiliyor.

Haberde ayrıca, Acun Ilıcalı ve Orhan Gencebay’ın da listede üst sıralarda tırmandığı, en yüksek düşüşü ise dört basamak birden gerileyen Şahan Gökbakar’ın yaşadığı ifade ediliyor.

Aktif Üye Bamboo has a spectacular aura about Bamboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    etki tepki olayı olsa gerek.. eğer biraz daha fazla konuşulsaydı bu konu, belki daha da yükselirdi.. aman neyse cem yılmaz'ın 1.olduğu bi liste ne kadar güvenilir olurki.. ne yaptıda birinci oldu bu isim.. ama yine de küçükte olsa güzel bi durum tabii...

Yasaklı start_the_fire is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    tarkanın 5 sene içerisinde geriye düsmesi biz tarkan hayranları olarak bu duruma cok üzülüyoruz bence hic iyi bir haber değil arkadaslar inanamıyorum bu tip konularda her zaman tarkan ön planda olurdu bütün organizasyonlarda ön sırada olurdu konserler olsun yardım kampanlarında olsun her zaman birinci sırada tarkan olurdu ama gelin görün ki simdi tarkan cok geriye doğru yavaş yavaş cöküs vaziyetinde cok üzülüyorum cok artık yeni albümünde abartmak istemiyorum ama kuzu kuzudan bile iyi bir albüm olmalı ki listelerde bir numara olsun ama tabiki biz tarkan hayranları olarak kalbimizde ve herşeyde bir numara tabiki tarkan

Vip Üye eskalen is a glorious beacon of light eskalen is a glorious beacon of light eskalen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    Mediacat Nisan sayısında bunu taşımış demek ki. İyi de yapmış...Tarkan markasının yaşanan olaylarla çok büyük bir kirliliğe yol açacağını düşünmüyordum...Celebrity Güven Endeksinde tam kaçıncı onu bilmiyorum ama güvenin çok sarsıldığı söylenemez...Mediacat dergisini alırsam araştırmayı forumda yayınlarım...Teşekkürler haber için...
    Konu eskalen tarafından (01-04-10 Saat 17:41 ) değiştirilmiştir.

Tarkan Aşığı DaLy has a spectacular aura about DaLy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Cem Yılmazın birinci olması Seda Sayan'ın birinci olmasından daha mantıklı.Asıl Seda Sayan ne yaptı bu ülke için..Türkçeyi mahfetti,sürekli birileriyle ağız dalaşına girerek gündemi meşgul etti vs.

Neyse ben bu tür listeleri pek önemsemiyorum.
    Uçmasam da göklere
    Bir kuş olsam pencerede
    Perdeyi kapatsan da
    Ben seninle

Bir ses buldum isminde
    Bir renk buldum yüzünde
    Bu bir zaman denizi
    Biz nereye

Konserde En Önde günışığım will become famous soon enough günışığım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    marka markadır arkadas =)
    TARKANI TARKANDA YAŞAMAK (Berru)

Dudu Dilli Slyozi_Angela is on a distinguished road Slyozi_Angela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    haber için teşekkürler...TARKANİMİN gerilediyi için üzüldüm :(