tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 22 Sayfa bulundu
    Metamorfoz özlemmis will become famous soon enough özlemmis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    biz bu kadar üzülüyorken tarkanın ne kadar üzüldüğünü düşünemiyorum bile.Resmen karalama operasyonu yapıyorlar.

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    Milliyet,star,hürriyet,her neyse tüm basın ve yayın organlarına söylüyorum Tarkan'la oynamayın!Tarkan'ın uyuşturucu falan kullandığı yok.Kendi çıkıp ortaya kabul etse,amenna diyeceğim ama ettiği yok.Basından abartılar,banel banel açıklamalar falan.Biraz ustüruplu olun.Tarkan kokain yada esrar yada extacy neyse işte içmiyor Nokta!
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Konserde En Önde eLiF will become famous soon enough eLiF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    suçunu buldular cezayı kestiler hapse de bu gazeteciler atsın da tam olsun.. inanmak istemiyorum bu haberlere
    Varlığın binbir ömre bedel |Tarkan|

Tarkan Koleksiyoncusu jetaime is a glorious beacon of light jetaime is a glorious beacon of light jetaime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    insallah bu gazeteciler ceza alcaklar

Tarkan Aşığı Hüli 82 is on a distinguished road Hüli 82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    susuyoprlar tekrar yeni birseylernen ortaya cikiyorlar bu ne ya
    Asla Vazgecemem 16.12.2008

Konserde En Önde denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    YINE YALAN HABER.. onca avukatlara mikrofon tutuldu ve kullanici olmak durumunda ne ceza verilecek diyee..dediler ki 2.5 yil ama bunu para cezasini cevirebilir..yani hic hapis yatmaz...ancak baskalarina satmak durumunda okadar cok yil yatabilir

Asistant Moderator xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Arkadaslar, durum gercekden de uzucu..Her nekadar ya sabir demeye calissak bile cok zor gunler yasiyoruz.. Bizde biliyorsunuz kardes ulke ya Tarkan'i cok severler.Ama artik bizim radyo televizyon da sacmalamaya basladi.. Bugun mesela radyoda Tarkan'in kullanici oldugunun kanitlandigi haberini verdiler.Basin aciklamasindansa hic soz etmediler.Hangi birine yetiseceen?Qazeteler,dergiler,radyo,TV,internet..N asil da nefret ediyorum medyadan..
    Neden yabanci ulkeler de yalan uydurma haberler yaziyor biliyor musunuz? Cunki kendi ulkesinde yazilip cizilen 10 haberden 8 'i onu karalamak amacli.. Ve yabanci ulkeden birisi qazetesinde haber yazmak icin tikladiginda ilk 3-5 habere bakiyor..Onlarin da icerigi malum..
    Dikkat ettiniz mi haberde baslik geciyor: "Tarkan'in kullanici oldugu isbatlandi " ve altinda da en son cumle "avukati yalanladi.." OFF nasil da canimizi sikiyorlar,Allahin cezalari!!! Her seyden bir cikar guduyorlar.Cunki baslik tersine yazildiginda daha az tiklaniyor.. Reytinginiz batsin! Allahinizdan bulun!

Tarkan Aşığı DaLy has a spectacular aura about DaLy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Habere bak oh iyi oldu der gibi..Kına yakarlar artık..
    Uçmasam da göklere
    Bir kuş olsam pencerede
    Perdeyi kapatsan da
    Ben seninle

Bir ses buldum isminde
    Bir renk buldum yüzünde
    Bu bir zaman denizi
    Biz nereye

Metamorfoz qiZémtévétoqLu* is on a distinguished road qiZémtévétoqLu* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    bu habercilerin bizi üzmesine izin vermeyelim arkadaslar !!
    ben bu haberlere inanmadım inanmayacagım ta ki tarkan konuşana kadar ! ;)

Tarkan Aşığı veli is on a distinguished road veli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    böle karar olur mu ya hiçç ...üstelik TarkaN yani 7,5 yıl yatarsa ... düşünmek bile bna acı veriyorrr..