tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 4´e kadar. Toplam 4 Sayfa bulundu
    Vip Üye szr67 has a spectacular aura about
    Tecrübe Puanı
    19

Planlar doğru atılıyor

1aydan bu yana aydın er eğitim taburunda askerliğimi sürdürüyordum.Usta birliğime geçişte dağıtım izninde tarkanın gözaltına alındığını okudum tarkancollda ve çevremden tarkan son zamanlarda yaptığı herşeyin hata olduğunu gününü geçirmek adına eğlenmek adına yapılan şeyler olduğunu biliyordu ve sonunda buda başına geldi bu gözaltı tarkanın son çıkacak albümünü etkilemek adına yapılmış planlı bir çalışma ve anladğım kadarıyla her dünya starına uygulanan taktik tarkanada uygulanıyor.burdan sadece şunu söylüyorum TARKAN Etrafında çalışan her insana dikkat birgün ben bitmişim dersen ozaman nedemek istediğimi anlarsın.

Asistant Moderator xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Hadi bakalim,arkadas en buyuk asker bizim asker ve ozellikle Tarkan ordusunun askeri deyerekten sana simdiden hayrili tezkereler dileyeyim!
    Sen orda sikma canini gorev basindasin, insallah bi an once kahr olasi kara bulutlar Tarkanimizin basindan def olur da,sen gelinceyedek de her sey eski gunlerdeki gibi yine guzel olur.. Hepimiz dua ediyoruz,cabuk atlatsin diye.Sen de vaktin oldugunda dua et, icten dualar kabul olur bilirsin..
    Kolay gelsin!

Vip Üye bounce is a name known to all bounce is a name known to all
    Tecrübe Puanı
    22
    bende diyorum Tarkan'ın gözaltı olayında Sezer'den hiç ses soluk yok..şimdiye dek 100 kez yazmış olması gerekirdi diye meğerse askermiş.hayırlı tezkereler..
    bu olay çok karışık.neler yazdı basın ama avukatı hepsini yalanladı.bence biraz sabır.beklemek lazım.Tarkan'ın basın toplantısını ve yeni albümünü. ama şuna inanıyorum ki Tarkan'ın bu gözaltı olayı Tarkan'dan hiç birşey götürmedi.keşke yaşanmasaydı ama, hatta ve hatta biraz artısı da oldu.

Tarkan Aşığı veli is on a distinguished road veli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    hayırlı tezkereler ... Allah kolylık versin..