tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 29 Sayfa bulundu
    Vip Üye bounce is a name known to all bounce is a name known to all
    Tecrübe Puanı
    22
    ne olursa olsun Tarkan asla bitmez..hangimizin hep yukarı doğru bir ivmeyle hareket eden bir hayatı oldu ki..Tarkan'da bir insan.geçmişte yapmış olduklarına bakmak yeterli.yine neden yapmasan ki.
    eskiden olsa çok fena eleştirirdim Tarkan'ı ama gözaltı olayı çok başka bakış açısyla bakmama neden oldu.

Konserde En Önde günışığım will become famous soon enough günışığım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    tarkan bitmez bitmiyor sadece duraklama doneminde her insanin cikisi ve inisleri olabilir tarkan firtina gibi geliyor bunu hissedebiliyorum
    TARKANI TARKANDA YAŞAMAK (Berru)

Dudu Dilli hayallerimolmasa is on a distinguished road hayallerimolmasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    biraz şanssızlıklar yaşadık ama tek bir konserle yeri göğü inletecektir yine..

Metamorfoz özlemmis will become famous soon enough özlemmis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    şimdi böyle bir konuya ne gerek var.Tarkan bitse en çok satan albüm olabilirmi hala.Ben metamorfozdan bir sürü şarkı sayabilirim gayetde güzel albümdü.Bunu tartışmak bile saçma geliyor bana.Benim için tarkanın bütün şarkıları güzeldir.

Aktif Üye Bamboo has a spectacular aura about Bamboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    tarkan kolay kolay bitmez.. o tutmadı dedikleri metamorfoz albümü bile o yıl en çok satan albüm oldu..

Tarkan Aşığı fincan is a glorious beacon of light fincan is a glorious beacon of light
    Tecrübe Puanı
    17
    Heryerde bitse bile benim kalbimde bitmeyecek

Tarkancı Cecuq is on a distinguished road Cecuq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    Arkadaşlar bende sıkı bi tarkan hayranıyım fakat objektif olucak olursak tarkanın eski günlerini arattığını söyleyebilirm buda ondaki düşüşü gösterir..Sürekli herşeyi doğru kabul edecek olursak bazı şeyler olduğu gibi devam edecektir ki zaten burada eleştiri diye bi sayfa açılmış ..Bu arada bazı arkadaşlar satış rakamlarından bahsetmişler..Satış albümün kalitesinden değil tarkan imajından kaynaklanan bişey..Ama çıkacak olan yeni albüm bi harika olacak bundan eminim...Bu arada _trkn_ saçmalıyosun...

Metamorfoz TorNadO is on a distinguished road TorNadO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    Tarkan gelmeden bitecek ve bitmiş çok insan var, onları tartışsınlar.
    Tarkan en tepede,o hepinden farklı

Bugün Türk pop şarkıcılarının çıkartığı bir çok şarkı Tarkan nakaratlı Tarkan'ın fotokopisi şarkılar.

Bu adam biterse Türk Pop'ta biter varsa biri daha üzeri gerçekten kabul ettirirse bizde alkışlarız ama malesef yok.

Acı biberler sür dilime dudaklarıma...

Yasaklı start_the_fire is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    tarkan neden bitsinki o bir dünya starı olmus sanatcı sana tek kelime bile katılmıyorum tarkan her zaman zirvede oldu oke

Aktif Üye trknmania is just really nice trknmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    tarkan her yeni albümüyle yeniden doğuyor bence öyle olmaya da devam edicek...onun gibi bir star da biterse bu ülkede işte o zaman vay anammm vayyy halimize... ve olmaz ama olduğunu varsayalım bu tarkanın başarısızlığından veya formdan düşmesinden değil insanların ona gereken değeri vermemesinden dolayı olur kesinliklee.....
    Konu trknmania tarafından (27-03-10 Saat 18:08 ) değiştirilmiştir.
    Herkes gider herşey yok olur da, biz hep seninle kalırız.. TARKAN