tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 11 Sayfa bulundu
    Metamorfoz pdrlütfiye is a jewel in the rough pdrlütfiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16

star içimden geldi....

bugün tarkana dair eski ve güzel yazıları okudum ve çook heyecanlandım. şu an ortalıkta bir sürü yalan haber var ve canımı fena halde sıkıyor. tabi ki tarkan ın yanlış şeyler yaptığına inanmıyorum ama ağzı olanın konuşması da sinirlerimi yıpratıyor.

yine de arkadaşlar ne olursa olsun tarkan my number one... yanlış yapmış olsa da farketmez. o bir dünya starı ve bu yüzden bu ülke onu taşıyamayabilir, kaldıramayabilir. burada da bizim devreye girmemiz gerekiyor. biz onu el üstünde tutacağız. umarım onun kıymetini bilen herkes onunla doya doya vakit geçirir er ya da geç... bana da sıra gelinceye dek beklerim onu, yılların miktarının bi önemi yok...

Tarkan Aşığı meryem_17 is on a distinguished road meryem_17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    Çok güzel şeyler yazmışsın arkadaşım sana teşekkür etmekle birlikte düşüncelerine aynen harfi harfine katılıyorumm...

Yasaklı start_the_fire is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    Valla arkadasım ben tarkanımın eski ve yeni haberleri defalarca kez okudum cok değişmiş tarkan keske zamanı geriye alabilsek gerçekten bu durum beni cok yıprattı , kendi özel hayatımda bile sorun artık cünkü tarkan benim özelim olduğu icin ailemden bir parça olduğu icin ona yapılanlar beni cok kırıyor cok yeni albümünü sabırsızlıkla bekliyorum tarkana dokunmayı sabırsızlıkla bekliyorum paylasım icin teşekkürler

Sıkı Takipçi simgem__ will become famous soon enough
    Tecrübe Puanı
    16
    güzel yazmışşsın ellerine yüreğine sağlık:))) tarkan en yakın zamanda kendisini toparlayacak ... ve tarkan olduğunu bi kez daha gösterecek herkese....

Metamorfoz pdrlütfiye is a jewel in the rough pdrlütfiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    tarkansever olan herkese her zaman müteşekkirim.. bu yüzden önemlisiniz benim için...

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    bu zaten artik hadigari bir olay,Tarkan'in degeri ölünce anlasilacak...
    Yabanci medya Tarkan'i Lord,İlah ilan ederken,Türk medyasi Tarkan'i,Serdar'larin,Musti'lerin yanina düsürüyor.Olacak is mi?
    Eski haber yeni haberi yok...Uyusturucu haberleri NEWS;TİMES,W.POST gazetelerinde bile cikti.İyi yada kötü.Tarkan hala taniniyor ve seviliyor,o bakimdan dünya staridir. :)
    Ha uyusturucu haberleri cikmasaydi,Tarkan şu kadar kişiye şöyle güzel konser verdi haberleri çıksaydı,daha güzel olurdu ama napalım zamanı geri alamayız... Olsun o'da Tarkanımıza ders kaynagi oldu,arkadaslarini dogru sececek artik..Murat Erdogan'i defterinden silsin...bu kadar benim ekleyebilecegm baska bi sey yok :) Konuyu actigin icin tesekkür ederm.Saygilar

Twilight :)
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Tarkan Koleksiyoncusu jetaime is a glorious beacon of light jetaime is a glorious beacon of light jetaime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Cok guzel yazmissin
    ellerine saglik

Konserde En Önde fatihvefatih is on a distinguished road fatihvefatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    Tarkan bizim canımızdan bir parça, ailemizden bir birey, yanlış yapması ona olan sevgimizden zerre kadar dahi eksiltemez aksine arttırır, biz onun kıymetini bilenlerdeniz.Biz onu sadece iyi günler için sevmedik, kötü günlerde de seveceğiz-seviyoruz-yanındayız!!Tarkan'la ahirette de bir arada olacağız, çünkü o bir melek, bizde dualarımızla meleğimizi bu dünyada da ahirette de hiç yalnız bırakmayacağız, Allah'a şükürler olsunki onu bize hediye etti!!

Sıkı Takipçi ozgem__ is on a distinguished road ozgem__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    eline sağlıkkk saol içinden gelenleri paylaştığın için... umarım tarkan yeni albümüyle bomba gibii gelicekk ve tüm dilli düdkleri susturacak !!
    DİLLİ DÜDÜKLER SUSSUN TARKAN SÖYLESİN

Tecrübe Puanı
    16
    neydi sloganımız: " bizi çekemeyen anten taksın " :D :D