tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
11 den 17´e kadar. Toplam 17 Sayfa bulundu
    Metamorfoz askmeleyi has a spectacular aura about askmeleyi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Klip sarkiya pek uymamis bence . ama idare eder (:

Sıkı Takipçi trkntrkn89 will become famous soon enough trkntrkn89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    klip kötü ama kesin tutar bu şarkı o havayı aldım ben...

Yasaklı smh is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    bence piyasada ki çoğu sesten daha iyi size katılmıyorum ama klip vasat olmuş bide albüm gecikti stratejik bir hata o zaman subat ayında niye radyolara şarkını verdin aynı hatayı şuan emre aydın yapıyo şarkısı çalıyo klibi dönüyo ama albüm yok o yüzden satacakları varsa bıle (ki emre aydın satar=) altında satacaklar

Vip Üye eskalen is a glorious beacon of light eskalen is a glorious beacon of light eskalen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    1,5 ay sonra unutulur....Klip de sarkida hic tartismaya gerek yok bence...
    Bu tip sarkilar piyasa sarkilari..Aninda tuketilir...Kalici sanatsal sarkilar yapilmali asil....Sarki iyi kotu ya da orta halde olsun farketmez...Rahatlikla farkedilir ki artik, tuketilmesi kolay ve hicbir kaliciligi olmayacak piyasaya sarkisi....Tarkan baskalarina "Ortac" usulu boyle sarkilar dagitmamali....Tarkan'da bu kervana katildi derler...Ki denilmesinden cok dusunulmesi bile kotu....
    Belki soyle dusunuyor olabilir, yetenekli,muzige adim atan yeni genclere yardim etmek istiyor artik iyi ama bir kirmizi cizgisi olmali bu isin de...Sibel Can gibi top'lar kabul edilir fakat Sibel Can'a da her albumunde sarki vermemeli Tarkan.
    Diger yeni cikan kadin-erkek sanatcilara ise cok ama cok nadir vermeli....kI Tarkan'in verdigi sarkilar aslinda iyi ama diger piyasa sarkilarindan farki yok, ki Tarkan da care millete sarki bulmakla artik buluyor derler...Bir 'hit' ligi yok sarkilarin, belki de onun icin veriyordur, kim bilir! KEndisine calissin Tarkan en cok onun ihtiyaci var...

Dudu Dilli Slyozi_Angela is on a distinguished road Slyozi_Angela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    şarki fena diil ama kiz iyi yorumlamiyor ses yok ki yorumlasinda.TARKAN kendi söyleseydi şarki daha kiymetli olurdu bence...

Asistant Moderator xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20

Tarkan'a tesekkur

Nil Özalp, sadece bir kaç gün önce piyasaya çıkan “Acıkolik” isimli ilk solo albümünün kitapçığında Tarkan’a teşekkür ediyor.

“Bir hayal kurdum ve gerçekleşmesi için pek çok kişi yanımda oldu” sözleriyle başlayan “teşekkür sayfasının” son paragrafı Tarkan’a ayrılmış:

“… Tarkan’a… En son sana teşekkür etmek istedim. Çünkü bu albümde bir son nokta gerekiyordu ve sen en doğru zamanda gelip noktayı koydun. Doğru zamanda geldiğin için, dinlediğin için, inandığın için, vazgeçmediğin, bir çok şeyi değiştirdiğin ve anlam kazandırdığın için, ben daha hayalini kurarken sen dilediklerimi önüme koyduğun için sana çok teşekkür ederim.”

Nil Özalp’in albümü Avrupa Müzik tarafından yayınlandı. Albümün isim şarkısı ve şarkıdaki geri vokaller Tarkan’a ait.

Kaynak
    Tarkanplus

Aktif Üye pare pare is a jewel in the rough pare pare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Tarkan farki isde !