tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 5´e kadar. Toplam 5 Sayfa bulundu
    Vip Üye eskalen is a glorious beacon of light eskalen is a glorious beacon of light eskalen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21

new Tarkan hakkinda reklamcilarin gozlemleri!

Marketing Turkiye dergisinin bu ay ki sayisini almistim (Takip ettigim bir dergidir) Kapak Konusu: 'Reklamda Populizm'. Bir reklamcinin ve reklamverenin Tarkan hakkinda bu konu cervesinde goruslerini okudum...Dikkatimi cekti paylasmak istedim....Aynen yorum katmadan aktariyorum...

Myra Ajans Baskani Rauf Kosemen, unlunun basina gelecek herhangi bir olumsuz yanlarinin da buyuk olacagini soyluyor. Kosemen, "Su siralar Tarkan'in basina gelenler uc ya da bes yil once olsaydi, bu konuyla ilgili Pepsi ya da Turkcell de 'kriz yonetmek' zorunda kalirdi."

Tarkan da bir marka ve kullanim bedeli var

Narenciye Tanitim Grubu, Rusya'ya Turk nareciyesini tanitmak icin Tarkan'la calisiyor. Grubun Baskan Vekili Ali Kavak'a bu secimi nasil yaptiklarini sorduk.Kavak, Tarkan'in Turk nareciyesinin Rusya Federasyonun'daki yuzu oldugunu soyluyor.Bir baska ulke hedef pazar oldugunda. o gunku sartlara gore baska bir reklam yuzu ya da reklam yontemiyle girebileceklerini soyluyor. Kavak, Tarkan'in Rusya Federasyonu'ndsa sevilen bir sarkici oldugunu belirterek, " Tarkan'in Narenciye Tanitim Grubu'ndan bagimsiz onceden organize edilmis iki'si Moskova'da biri St.Peterburg'daki uc konseri de olayi pekistirdi. Kaldi ki bizim calismamizda Tarkan'in kendi sesinden bir Rus Halk Sarkisini Turk ensturmanlari duzenlemesiyle seslendirmesi hem reklamin gucune hem de Tarkan'in etkisine guc katti. 2009 yilinda Rusya'ya yapilan narenciye ihracatinda gecen yila oranla miktar bazinda yuzde 39 deger bazinda ise yuzde 33 artis olmustu. Sadece bu rakamlar bile hicbir yoruma gerek birakmiyor aslinda." diyor.

Kaynak:Marketing Turkiye

Konserde En Önde fatihvefatih is on a distinguished road fatihvefatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    Megastar farkı olacak o kadar!! :))))))))))))))))

Tarkan Aşığı DaLy has a spectacular aura about DaLy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Bi dünya boş insanın-ben markayım- diye geçindiği bu ülke de varsın Tarkan marka olmasın..Neyin ne olduğunu çok iyi biliyoruz biz..=)
    Uçmasam da göklere
    Bir kuş olsam pencerede
    Perdeyi kapatsan da
    Ben seninle

Bir ses buldum isminde
    Bir renk buldum yüzünde
    Bu bir zaman denizi
    Biz nereye

Aktif Üye denizmavisi has a spectacular aura about denizmavisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    o satış rakamları bazılarına kapak olsun ne diyim
    İSTEDİM AMA YAPAMADIM
    ÜSTÜNE GÜL KOKLAYAMADIM
    DENEDİM AMA OLMADI
    KİMSELERİ YERİNE KOYAMADIM
    SEN BAŞKASIIN...

Dudu Dilli Slyozi_Angela is on a distinguished road Slyozi_Angela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    ee TARKANDAN bahs ediyoruz...başka nasil olmaliydiki?!O bi megastar hatta daha ötesi biri!!!