tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
11 den 18´e kadar. Toplam 18 Sayfa bulundu
    Vip Üye bounce is a name known to all bounce is a name known to all
    Tecrübe Puanı
    22
    giden arkadaşlar yapılması gerekeni yaptılar ve iyi bir Tarkan hayranı olduklarını gösterdiler.kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum ama art niyetli sözler seziyorum.ben sadece olması gereken şeyi söyledim gercek hayranlar eğer çok çok engelleyici bir işi yoksa gidip desteklemeli diye ve sizler de gitmişsiniz akıl meselesi ya da gercek fanler diyerek olmadı.bu konuyu kapatalım artık.uzatmaya gerek yok. Tarkan içerden çıktı yaa.
    bugün çok güzel bi gündü hepimiz için.onun için gidenlere teşekkürler.

Konserde En Önde MassConfusion will become famous soon enough MassConfusion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    İstanbul'a gelmeyi çok istiyordum.Malesef gelemediğim için beni affedin :(

Asistant Moderator xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Her seyi goze alip ta oralara kadar giden ve gitmek isteyip de gercekten turlu engellerle karsilasan ama kalbi o an Tarkan icin atan tum fanlara saygilarimi,sevgilerimi tesekkurlerimi iletiyorum!
    Bu olay aslinda kotu bir baslangic bile olsa ,adresinden asili olmayarak tum fan yureklerinin yaklasmasi ve bir olup Tarkan icin atmasiydi..Bana gore bu olayin en guzel tarafi da bu..
    Bu arada hic mesele yapmadan bana surekli telefonla bilgi veren hic tanimadigim fan arkadasimiz Serdara da sonsuz tesekkurler!!!!(numarasini forumdan almistim)
    Yureginize,Tarkan sevginize,ayaklariniza saglik! Iyi ki varsiniz!!! Iyi ki burdayiz!!!
    Katilan arkadaslar,sizler qurbette olup ta katilamayan bi cok arkadasin sevgisini tasidiniz Tarkana..Ve ben dikkat ettim o an dunyanin bir cok yerinden fanlar forumda yazisip, haberlesip bir birine destek oldular..Kendi adima soyluyorum, sizler olamasaydiniz ben bu olayi tek basima kaldiramazdim..O anlar yanimda derdimi bolusecek,paylasacak kimse yoktu..
    Iyi ki varsiniz cocuklar,iyi ki burdayim.Tekrar tekrar tesekkurler!!
    Konu xurush'nine tarafından (02-03-10 Saat 12:22 ) değiştirilmiştir.

Aktif Üye Bamboo has a spectacular aura about Bamboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    ben gidemediğim için sizden değil ama tarkandan özür diliyrorum orda olmayı gerçketen isterdim.. ama ağır gribim engel oldu.. :( belki bu bir mazeret olmaz ama hani eğer olurda tarkan bu foruma giripte okursa die yazdım.. bişey daha yazayım seni çok seviyorum tarkan her zaman kalbimdesin..

Metamorfoz au13 is on a distinguished road au13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    Arkadashlar hepinize COOOOOOOOOOOOOOOOK teshekurler ben bashka ulkede yashadigim icin oraya gelemedim ama kalbim orda sizinleydi. Tarkani yalniz burakmadiginiz icin teshekurler hepinize Boyle fanlari olduktansonra Tarkan hep megastar olucak

Sıkı Takipçi simgem__ will become famous soon enough
    Tecrübe Puanı
    16
    dün tarkana destek için ordaydımm çıktığı için mutluydu bizleri orda görünce duygulandı arabası oradan ayrılanana kadar ordaydık arabasında bizlere el salladı sonra o da bizim gibi gözyaşlarını tutamayıp ağladı... çok kötü oldum onu öyle görünce zaten ağlıyodum daha çok ağladımm ama hepsi mutluluktandı tüm duygularım birbirine girdi o an...artık herşey bitti en azından onu çook seviyorummmmm

Aktif Üye ece** is a name known to all ece** is a name known to all ece** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    giden herkese fazla fazla teşekkürler..çünkü çok fazla dercede oraya gidilmesi tarftarıydım ben ;) o yüzden benim için çok büyük bişey bu.. iyiki warsınız :) iyiki ordaydınız :) tarkanın o ağlayan fotosu çok etkileyici.ama artık hiç olmaz inş. böle şelr..

Dudu Dilli OmerFaruk will become famous soon enough OmerFaruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Elimizden geleni yaptık. O ordan Alnı Açık Dimdik çıktı. Bizim desteğimiz onu duygulandırdı. Bir ara arabasının yanında cama tıkladığımızı görünce dayanamadı camı araladı elini uzattı. Ona dokunmak bile çıkış mutluluğu ile beraber en güzel sevinçlerden birini yaşattı. Benim için ayrı bir yeri var Daha öncede bir sürü konser gibi etkinliklere katılıyordum ama Fanclub bazında diğer üyeleri detaylı tanıma fırsatına eriştim olan olamayan herkese teşekkürler.