tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 20 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 192 Sayfa bulundu
    Tarkan Aşığı qüccin will become famous soon enough qüccin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    Bu durum onun Megastar olduğu gerçeğini deiştirmez hiçbir zaman..Tarkan gibi biri bir daha dünyaya tekrar gelmez.. O eşi bulunmaz biri.. Uyuşturucu kullanıp kullanmaması ona olan ınancımızı değiştirmeyecek..Sonuç ne olursa olsun herzaman Tarkan'ın yanındayız..

Sıkı Takipçi simgem__ will become famous soon enough
    Tecrübe Puanı
    15
    haberler doğru mu yalan mı bilmiyorum .. bence tarkanı karalamaktan başka bişey değil, bu bizleri üzmekten başka bişey değil ...evet başardılar bizi ve tarkanı üzmeyi başardılar ama biz her ne olursa olsun tarkanın arkasındayız arkasında olmaya da devam edeceğiz.... biz bir duvar gibiyiz ona zarar gelmesin diye korur savunuruz şimdi de öyle olacağız.. bu duvar yıkılmadı yıkılmayacakk !!!!!!!!

Metamorfoz sengibisidünyayagelmez has a spectacular aura about sengibisidünyayagelmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    ne olursa olsun bu haber onun dünyaya onun gibisinin bir daha gelemeyeceği gerçeğini değiştirmiyor, Türkiye'nin yetiştirdiği ilk ve son megastar olacağı gerçeğini, sanat-kariyer başarısının hep zirvede olduğu gerçeğini asla değiştirmiyor! ve elbette benim ona olan hayranlığım ve sevgimin azalmayacağını da...
    öl dese ölürüm TARKAN içiiiinnnn

Istanbul Temsilcisi badboyserkan has much to be proud of badboyserkan has much to be proud of badboyserkan has much to be proud of badboyserkan has much to be proud of badboyserkan has much to be proud of badboyserkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

dikkat

- Uyusturucu operasyonlari kolay kolay pesinin birakilmayacagi turden bir suc seklini temsil etmekte. Tarkan'inda bu gibi durumun icersinde yer almasi hatta gercekdisi olsa bile adinin basinda bu sekilde yer almasi basinda artik tarkana negatif bir etki yapilmasini doguracaktir.
    Seneler Once tarkanin gay olduguna dair soylentileri dillerde halen gazeteciler ve basinda gundemde ve Halende gunumuzde konusulur bu olay. Tarkan icin bu durum ilk olaydi.

- Ikinci olayda bu uyusturcu operasyonu olsa gerek. Artik tarkan bu durumdan serbest kalsa bile basinda yogun bir sıkıştırma yasayacak. Ki serbest kalmamasi durumunda hapis istemine yada ceza olayina gelmesinde olusan olaylari dusunmek cok korkutucu.Ayrica tarkanin bu durumu yurtdisi basininada yansimis bulunmakta ne yazik ki !

- Bu nedenle yeni 2. bir donem basliyor Tarkan icin. Tam bir sanatci adi ve marka imaji icin Kriz Iletisimi.

- Ilerleyen zamanlarda neler olacagini hepberaber gorecegiz ama zorlu bir surec baslayacak Tarkan icin. Herkesin dilinde bu olay olacak halkın,medyanın vs. Bu durum ne yazik ki Tarkan'nın iş durumunu,marka imajini,sanatcı adini zedelemek dogrultusunda bir cikmayan leke olarak kalacak.

Tarkana destegimiz sonsuz ama Turk toplumu bu durumu bir sure cok yadirgayacak ve hep akillarda bole kalacak. Insallah hersey icin hayirlisi olur.Bizim Fanligimiz her zaman daimi !

Metamorfoz arau has a spectacular aura about arau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    inanmıyorum inanmayacağım sen çıkıp kendin söyleyinceğe kadar ama doğruysabile bu senin başımıza gelen en güzel şey olduğun gerçeğini değiştirmez. inşallah çok üzmezler seni bunun için.

Tarkancı crazyboy is on a distinguished road crazyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    1 Mart Pazartesi günü Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'nde olacak..desteğimizle orda olalım arkadaşlar..!!!!HER ZAMAN HER KOŞULDA YANINDAYIZ MEGASTARIMIZ....!!!!1

Konserde En Önde MassConfusion will become famous soon enough MassConfusion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Sonsuz destekçiniz...

Konserde En Önde HURRICANE is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    19
    Tarkan ın yaptığı hata evet.Benim açımdan en ufak bir soğuma olmadı M.J ınden Kylie Mınoque sıne,J.Lo sundan Madonnasına kadar hepsi kokain kullandı;)Takdır ettıgım bırsey degıl ama sonucta TARKAN a karsı olan sevgımı bıtırecek bırsey degıl bu olan olay!Bu gunlerde aşılır.Kim ne derse desin Ben TARKAN ı ailemin bir ferdiymiş gibi benimsedim hep.Sonuçta oda bizim gibi insan.Hatalar insanlara mahsustur.Türk halkı ne derse desin önce kendilerine baksınlar 4/4 luklermi?Kimse 4/4 luk değilse kimseyi dışlamaya hakkı yoktur.Albümleri milyonlar satarkende yerden yere vurdular şuandada yerden yere vururlar!Basın TARKAN hakkında kokoinman yazmak yerıne onu biz bu hale getirdik yazsınlar.TARKAN ın yaşadığı hakaretleri baskıları taş yaşasa çatlardı.Bu yüzden Benden Sana sonuna kadar destek...Ama ne olursun menejerını ve ekıbınden bırcogunu degıstır.Ve sezen aksuyla tum ırtıbatını kopar.Sen hep 1 numaraydın Hala 1 NUMARASIN Çünkü Sen TARKAN TEVETOĞLUSUN.

Aktif Üye Bamboo has a spectacular aura about Bamboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    tarkanım ne olursa olsun biz seni çoooook seviyoruz daima arkandayız.. seni asla terketmiycez.....kimbilir seni bu yola itecek neler yaşamısındır seni senden kimse daha ii bilemez ama unutmaki ailen için,kendin için ve de bizim için artık kendine çok ii bak.. bize grei dön olurmu ben seni çoook seviyorum.. çok üzdün beni ya..hasta oldum sabahtan beri yaa...=(
    Konu Bamboo tarafından (26-03-10 Saat 18:50 ) değiştirilmiştir.

Tarkancı kış_güneşim is on a distinguished road kış_güneşim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    her ne olursa olsun, kim ne derse desin,kim ne düşürse düşünsün bizim sevgimizde sana olan aşkımızda hiçbir zaman değişmez tarKan seni çok ama çok seviyorum herşey yoluna girecek allahın izniyle...