tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 20 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 192 Sayfa bulundu
    TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

kalp Tarkan'a Desteğini Haykır

Tarkan, ben senin bu zor günleri bizim sevgimizi yanında hissederek çabuk atlatmanı dilerim. Bizler senin her zaman yanındayız. İyi gündede kötü gündede her zaman desteğin olacağız...

Metamorfoz yasinenessahin has a spectacular aura about yasinenessahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    dualarımız seninle abicim ...

Aktif Üye denizmavisi has a spectacular aura about denizmavisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Tarkan her zaman yanındayız yalnız değilsin umarım haberler yalandır seni güzel haberlerle ekranlarda görmek istiyoruz
    İSTEDİM AMA YAPAMADIM
    ÜSTÜNE GÜL KOKLAYAMADIM
    DENEDİM AMA OLMADI
    KİMSELERİ YERİNE KOYAMADIM
    SEN BAŞKASIIN...

Vip Üye asd1234 has a spectacular aura about asd1234 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Tarkan,sen bu günde dek meslek hayatının zirvesine çıkmak için hep uğraştın,bize hep en iyisini verdin. Eğer bu söylenenler gerçekten doğruysa,çok üzüldüm ama bu üzgünlüğüm ne sana hayralığımı etkiler/azaltır,ne de senin benim gözümdeki değerini düşürür..Şimdi bunu da fırsat bilip başarılarını da karalamaya çalışanlara hiç aldırmıyorum,aldırmam,inan bana..Seni gerçekten çok seviyorum ve bunları da tez zamanda atlatacağını düşünüyorum..Yalnız değilsin,dualarımızla da senin yanındayız..
    Müzik tutkusu ile beslenen ve daima bir adım önde duran Tarkan, bir sonra geleni hisseder. Bir sonra söylenecek olan onun şarkısıdır, bir sonra beklenen de Tarkan'ın ta kendisi.

Tarkan Aşığı Blg is a jewel in the rough Blg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Kullansa da kullanmasa da umrumda bile değil. Başına gelen hiçbirşeyi hak etmediğine inanıyorum. 20 yıldır meslektaşlarına göre tertemiz yaşamış bir adamın üstüne atmadıkları çamur kalmadı...Yazıklar olsun.

Aktif Üye trknmania is just really nice trknmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

kalp

tarkan bu gün duyduklarımızın herbiri sana olan sevgimizi kat kat arttırdı sadece..bundan öteye de gidemez zaten..kesinlikle böyle saçma birşeye inanmıyorum...eğer doğruysa da daima senin yanında olacağız.bundan en ufacık bir şüphen bile olmasın...sen bizim herşeyimizsin...herşey çok güzel olucak buna bütün kalbimizle inanıyoruz...bütün kalbimizle ve dualarımızla senin yanındayız....bir olduk yolunda bir an önce ordan kurtulmanı diliyoruz Allahtan....ölümüne tarkancıyız biz!!ne bu gün yaşananlar ne de başka birşey bu gerçeği asla değiştiremeyecek !!! sana tapıyorum!! en kısa zamanda herşeyin normale dönmesi için dua etmekten başka hiçbirşey gelmiyor maalesef elimden.....ama senin yanında olduğumuzu hisset yeter!!!!!!!
    Konu trknmania tarafından (27-02-10 Saat 15:50 ) değiştirilmiştir.
    Herkes gider herşey yok olur da, biz hep seninle kalırız.. TARKAN

Metamorfoz TorNadO is on a distinguished road TorNadO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    Kokain kullanıp kullanmadığı belli değil fakat şunları söylemek istiyorum.

O ne yapacağını çok iyi bilir, bu yüzdende yaşamda var olduğum sürece ona karşı sevgim ve saygım hiç bitmeyecek.

Metamorfoz yiğit will become famous soon enough yiğit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    tarkanımmmmmmm....türkiyenin kıymet bilmediği anladığım kadarıyla da bilmeyeceği sanatçı...sen üzülme..yanındayızz
    TARKAAAAAAANNNNNNNNNNNN!!!!

Vip Üye devilscream is a name known to all devilscream is a name known to all devilscream is a name known to all devilscream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23
    İddialar doğru veya yanlis benim için hiç önemli değil...
    Biz her zaman senin yanindayiz ve seni desteklemeye devam edeceğiz

Vip Üye eskalen is a glorious beacon of light eskalen is a glorious beacon of light eskalen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    Sonuc her ne olursa olsun TARKAN'in yanindayiz...O Turkiye'nin yetistirdigi ender starlardan... Eskimeyecek yuzu, unutlmayacak sarkilari, guclu kimligiyle hic yipranmayacak..

Dudu'dan bir alinti;

Her gun Yagmur yagabilir
    Insan hata yapabilir
    Birbirimize tutunursak belki gunes dogabilir.