tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 7 Toplam 20 Sayfadan BirinciBirinci ... 5 6 7 8 9 17 ... SonuncuSonuncu
61 den 70´e kadar. Toplam 192 Sayfa bulundu
    **MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    Eger dogru ise, her ünlünün yapdigi bir hatayi yapmis oldu... tek eksigi bu olmus oldu. Türkiye icin büyük bir mesele olabilir, ben o kadar büyütmüyorum. Hayal kirikligi herkeste olmustur tabii... ama yapacak baska birsey yok. Yaninda olmaliyiz.

Metamorfoz SESA will become famous soon enough SESA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    Çoğu kişi gibi bende hayal kırıklığına uğradım birçok davranışıyla örnek gösterilen bir sanatçı olarak Tarkanın başına böyle bişey gelmesi beni çok üzdü.Ama yaşanacakmış diye bakıyorum olaya ve bir an önce iyi bi şekilde son bulmasını diliyorum
    Her zaman yanındayız...

Yasaklı start_the_fire is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    Her zaman yanındayız tarkanım her koşulda arkandayız ailemizden birisin sen bizim

Vip Üye RaSKaS is on a distinguished road RaSKaS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Eğer haberler doğru ve kokain kullanıyor ise umarım bir an önce bırakır.Sonuçta kendi sorunudur.Kendi yapmış olduğu hatayı kendi düzeltecektir.
    Tarkan'ı 17 sene önce ''Kıl Oldum '' şarkısıyla tanıdım.17 senedir büyük hayranlıkla tüm şarkılarını defalarca dinlediğim biri bir hata yapmış diye hayranlığımın azalması söz konusu değil. Bu haberler çıkmadan önce Tarkan benim için ne ifade ediyorsa bundan sonrada aynı olacaktır. Gerçekten Tarkan'a değer veren herkes gibi bende Tarkan'ın sonuna kadar yanındayım.

Aktif Üye Bamboo has a spectacular aura about Bamboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    ben hayel kırıklığına uğradım çünkü her zaman tarkanı onu sevmeyen kişilere karşı bu yönüyle savundum onun için hep kötü sözler söylendiğinde tarkan gerçekten çok ii bi insan(hala öle) içki,sigara yok hiç bi kötü alışkanlığı olmayan tertemiz ii nietli doğayı,hayvanları seven karakteri kişiliği tam oturmuş sözde popüler hayat yerine gerçek dünyada yaşamayı tercih eden biri olarak tanıttım onu bu şekilde savundum... şimdi adam eğer ispatlanırsa esrar kolik dendiği ne diycem ne savunma yapıcam yaa o kadar üzgünüm ki anlatamam... =( beni çok büyük hayel kırıklığına uğrattı bütün savunduğum direkleri yıktı tarkan yaa.. şimdi tek dileiğim çıkan haberlerin gerçeği yansıtmaması ve bir an önce ordan çıksın istiyorum.. yinde ou çok seviyorum ben yine sevmeye devam ederim ama onu sevmeyenlerin ekmeğine çok güzel teryağ sürdü tarkan umarım bunun farkındadır..

Aktif Üye megastar_mert is on a distinguished road
    Denizi Kız, Kızı Deniz .. Sokakları Hem Kız Hem Deniz Kokan Şehir !
    Tecrübe Puanı
    18
    HErşey sensin.. hreşeyimizsin.. nefes gibi.. sensiz asla.. TARKAN! türkiyenin tek dünya starı.. ne olursa olsun.. ölüm bizi ayırana dek senin leyiz.. hatta öldükten sonra bile sevgimiz seninle..

TARKAAAAAAAAAAAAAN FOREVER

Metamorfoz özlemmis will become famous soon enough özlemmis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    başkalarından çok tarkanın kendine verdiği zararı düşünmeliyiz bence.Onu sevmeyenler sevmesin ama sevenler lütfen her türlü sahip çıksın.Benim için tarkanın sağlığı herkesin ne düşündüğünden daha önemli.Kimse demiyor niye içiyor diye çünkü herkes bir laf stres sıkıntı üstüne gelme oda bunalmış olabilir.Herkes el birliğiyle bunalttı tarkanı.Yaptığı tabiki doğru değil.Hepimiz insanız ve hata yapabiliriz.Umarım en kısa zamanda çıkar.Onu çooooooook seviyorum.

Tarkancı nokta is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    Ben inanmıyorum ama doğru bile olsa Tarkan çok önemli bir ses ve kişilik kimse kolay harcanmamalı kazanılmalı insanları kaybetmek kolaydır kazanmak zor helede böyle önmeli olanları çıkıp hiç bir şey olmamış gibi devam etmesi dileğiyle

Aktif Üye gülcan will become famous soon enough
    Tecrübe Puanı
    19
    Hakkında çıkan hiç bir habere Tarkan açıklama yapmadan inanmıyorum ve inanmıycamda her zaman hep yanındayız yanındayım bunu sakın unutmaa!!!!!!!
    Kalplerin bitanesiii ..

Metamorfoz xmenon will become famous soon enough xmenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Yani şu haberlere bakıpta tarkanı idialarla hükümlere sokanların kendilerini muhakeme etmelerini tavsiye ediyorum, Biz böyle fasaryalara değer verirsek nerede tarkana vereceğimiz destek nerede ona olan koşulsuz sevgimiz, Görmüyormusunuz dinci ve tarkanı yıkmak için yıllardır yafta atıp tarkana bir sürü suçu isnat edenlerin korkunç yüzünü nolur kalbimizdeki tarkan yalnız bırakmayalım, ve unutmayalım ki bu ülke Tayyipe ters yaptıysanız destek vermiyorsanız her an herşey olabilir, Tarkanın başbakanın sanatçılar davetiğini geri çevirdiğini hatırlatmak isterim yani ben bu günlerde yaşanan bu çirkin komplonun düzmece olduğunu düşünüyorum, Doğudaki savcılarımıza yapıldığı gibi, Ama altından bişey çıkmayacak görün amaçları yaftayı yapıştırıp karalamak sakın bu oyuna gelmeyelim yoksa hiç hoş günler beklemiyor bizleri...
    http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=normmm

http://xmenon.multiply.com/

''Bir milletin yenileşmesinde ölçü, musikide değişikliği alabilmesi, kavrayabilmesidir'' MUSTAFA KEMAL ATATÜRK