tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 5 Toplam 20 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5 6 7 15 ... SonuncuSonuncu
41 den 50´e kadar. Toplam 192 Sayfa bulundu
    Konserde En Önde starzu is a jewel in the rough starzu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17

kalp

tabiki çok seviyoruz ve sonuna kadar yanındayızonun sevgisi bizde tükenmez o bizim bitanecik megastarımız

Vip Üye Rumeli59 is a glorious beacon of light Rumeli59 is a glorious beacon of light Rumeli59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    her zaman senin yanidayiz iyi ve kötü günde

Tarkan Koleksiyoncusu jetaime is a glorious beacon of light jetaime is a glorious beacon of light jetaime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    askim benim
    ben seni cok seviyorum
    her zaman seninle olacam en kotu gunlerde ve en guzel gunlerde
    soktayim su anda ama vallah hep seni dusunuyorum
    bir sey yapabilirimse yapicam

Tarkan Aşığı TARKANFREAK is a jewel in the rough TARKANFREAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Haberler,yorumlar vizzzz gelir tiriss gider.Bizim sevgimiz,askimiz,destegimiz 2 günlük degil.Tarkan neler atlatmadiki,bunuda atlatacak insallah..Herzaman her kosulda arkandayiz.SENI COK SEVIYORUZ

Dudu Dilli OmerFaruk will become famous soon enough OmerFaruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Tarkan senin böyle bişi yaptığına inanmıyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmm. Yalaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnn Yalaaaaaaaaaaaaan Söylüyorlar. Bu yalana Katlanmam . Kabullenmem İnanmaaaaaaaaaaammmmmmmmm Uleeeeeeeeyyynnnnnnnnnnn.

Konserde En Önde günışığım will become famous soon enough günışığım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    yasadigim surece seni sevmekten asla vazgecmem...hatalar insanlar icindir dogru veya yanlis ne yaparsan yap her zaman her yerde kalben yanindayim
    TARKANI TARKANDA YAŞAMAK (Berru)

Tarkancı ottoboys34 is on a distinguished road ottoboys34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    Tarkan herzaman örnek aldığım bir karakterdir halada öyle. Yanlış yaptığını yapacağını düşünmüyorum ve inanmıyorum kendi ağzından bi açıklama duymadanda inanmam!! Hükümetin açılım davetine gitmediği için milli değerdeki sanatçımıza yıpratma karalama çalışmaları başlatıldı arkadaşlar Atatürkçü ya hani o bakımdan.. Sigara ağzına sürmemiş Tarkan gidecek kokain falan içecek hee bide vesile olacak bu kadar iyi şeyin tanıtımını vesilesini yapıyo bi basit hatayla bu kadar doğruyu sildirecek hee yokk öyle bir dünyaa asla inanmamm saçmalıkk tamamen bir hata var ve büyük oyunlar oynanıyor Tarkanımızın üstünee!! TARKAN HERZAMAN SENİNLEYİZZ YANINDAYIZ DESTEKÇİNİZ SONUÇ NE OLURSA OLSNN!! MİLLİ DEĞERSİN SEN BEE.... Böyle insanlar az geliyo Türkiye'ye arkadaşlarr kıymetini bilelimmm.. Sonradan çok ararızz'!

Asistant Moderator Bounce21 is on a distinguished road Bounce21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    Tarkanimm seni cekemeyenler coktur cook.. bu haberler ne kadar ciksa da bizim sana olan sevgimiz HICBIR ZAMAN azalmayacak.. sen heran kalbimizde canimizda kanimizdasin.Ben senin muzigini dinlemeden yapamiyorum ya. O kadar bagliyim sana.. Bu gunler de gececek.. sadece sabr lazim..

Tarkan Aşığı Ozz has a spectacular aura about Ozz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Bir arkadaş yazmıştı 16 yıllık hayranlığımı bu mu bitirecek...PEHHHH
    Yanındayız...

Metamorfoz özlemmis will become famous soon enough özlemmis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    tarkan her zaman yanındayız sana olan sevgim hiçbir zaman bitmeyecek.Senin üzülmene dayanamıyorum allah yardımcın olsun tarkanım.Ne olur tarkana sahip çıkalım o çok önemli bir sanatçı.