tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 4 Toplam 20 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 14 ... SonuncuSonuncu
31 den 40´e kadar. Toplam 192 Sayfa bulundu
    Tarkan Koleksiyoncusu secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    26
    biz inanıyoruz güzel haber alacağız senden pazartesini iple cekecek herkez bedenler seninle olmasada kalpler,dualar seninle sonsuza kadar yanındayız
    Konu secil.06 tarafından (27-02-10 Saat 09:35 ) değiştirilmiştir.

Tarkancı The One is on a distinguished road The One - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    Altın çayı, yeşil çayı içen örnek olan, hasankeyf için hiç bişeyi esirgemeyen,Sigara bile kullanmayan adam... İnanmıyorum kokain fln içtiğine... Sen nelerin altından kalkmadın bununda üstesinden gelirsin...

Metamorfoz yigit is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    18
    Her zaman senin yanındayız Tarkan dışarıdan ne kadar da şaşalı kusursuz bi hayat gibi gözüksede çok ağır bi hayatı var ve bu zamana kadar bunu çok iyi şekilde götürdün bundan sonra da böyle devam ediceğine eminim seni her zaman çok seviyorum ve çokta sevicem en kısa zamanda güzel günler görmen dileğiyle

Konserde En Önde HURRICANE is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    19
    İstanbuldaki tarkan hayranları yarın TARKAN ın gözaltında bulunduğu yerde tum funlar toplanacaktır.Herkes arkadaslarına soylesın yarın orası TARKAN sarkılarıyla ınlemelı!ve facebooktakı her koşulda yanındayız her zaman yanındayız sonuna kadar tarkan yazan resımlerı pankart olarak kullaanacagız!

Tarkancı CanK is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    Sonuc her ne olursa olsun TARKAN'in yanindayiz

Tüm Şarkılar Ezberinde --JOHNSON-- is on a distinguished road --JOHNSON-- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    her zaman yanındayız nefes aldığım sürece hep senin adını hakırcam ve hep seni sevicem.SEN EZELDEN VAZGEÇİLMEZİMSİN..

Metamorfoz au13 is on a distinguished road au13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    sonuna kadar yanindayiz megastar olsanda olmasanda, iyi gununde kotu gununde, bugunde yarinda her zaman her saniye seninleyiz. Senin kalbinin temizliyini nasil bir insan oldugunu biliyoruz. Hic uzulme en sonunda dogru ortaya cikicaktir. Sen hep kalbimizin sultanisin kalbimizin en parlak sonmeyen yildizisin. HER ZAMAN YANINDAYIZ SONUNA KADAR OLENE KADAR...

Ankara Temsilcisi hilfa is a glorious beacon of light hilfa is a glorious beacon of light hilfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    sevgi yalansız çıkarsız seni sen olduğun için sevmektir Tarkanım sen hayattaki nefes alma sebebimsin ve her gecenin bir sabahı olduğu gibi bu kötü günlerinde aydınlığa çıktığını görüceğiz her zaman her koşulda sen benim için mükemmelsin senin yıkıldığını zannedenler bilmiyorlarki senin arkanda seni sevenlerin var şimdi tüm ülke bunu görücek bir söz vardır altın düşsede her zaman değerlidir Senin gibi bitanem Seni çookk seviyorum
    Konu hilfa tarafından (27-02-10 Saat 02:08 ) değiştirilmiştir.
    tarkanım aybenizim

Metamorfoz anakha26 is on a distinguished road anakha26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    Seni seviyorum :):)

Vip Üye Canses will become famous soon enough Canses - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

star Güneş balçıkla sıvanmazz!!

insanı ıyısıyle kötüsüyle doğrusuyla yalnışıyla sahiplenmek korumak güç vermek ve ilerıye taşımaktır gerçek olan ...Ben sunu biliyorum ki güneş balçıkla sıvanmazzz..sen bizim güneşimiz ve her zamanda parlayacak starımızsın...Tarkan seni seviyoruzzz..her zaman yanındayız..
    Konu Canses tarafından (27-02-10 Saat 02:44 ) değiştirilmiştir.
    EMRİNE AMADEYMİŞ HIH