tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 11 Toplam 20 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 ... SonuncuSonuncu
101 den 110´e kadar. Toplam 192 Sayfa bulundu
    Tarkan Aşığı *HiLaL* is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    16
    Ne oLursa oLsun herzaman yanIndayIz Senin biz ye$iL gözLüm.. Sana oLan Sevgimiz bu durum yüzünden ne azaLIr nede biter.. Aksine daha cok Seviyoruz biz Senii.. iyki varsIn iyiki.. Seni Coooooooooooooooooook Seviyorum bitanem TARKANIM..
    Herzaman yanIndayIz Senin her daim :)) Seni Seviyoruz <3

Konserde En Önde starzu is a jewel in the rough starzu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    bu olaydan sonra etrafımdaki insanlar beni kızdırmak için elinden geleni yapıyor iyneliyici sözler konuyla ilgili laf çarpmaları(ne oldu arzu seninkine rahat batmış) gibi aslında ne dedikleri pek umurumda deyil elimden geldiyince onu savunuyorum bazende komik oluyorum farkındayım ama ne olursa olsun tarkana olan sevgim hiç azalmadı.
    ben hala tarkanın ağzından duymadıkça inanmam,inanamam ama ne olursa olsun hep yanında hep destikçisiyiz
    farkında olduğum şey şuki tarkan aklansada suçsuz olduğu kanıtlansada o fesat yürekler bu olayı yıllarca tarkanın ününe sürecek çamur atmaya devam edecek inanıyorum ki tarkanda onu sevenlerde bu olaydan çok daha güçlenerek çıkacak bu tür olaylar ona olan sevgimizi azaltmaz aksine ona olan bağımız dahada güçleniyor ben böyle hissdiyorum

Konserde En Önde fantin will become famous soon enough fantin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    Haber çıktığı an çok şaşırdım ve üzüldüm hakikaten.Kullanıp kullanmadığını bilemiyorum kullanıyorsada bunu saklamıyacaktır.Bu güne kadar hep dürüst oldu bundan sonrada olacaktır.Zor bir hayatı olduğunu biliyoruz sonuçta her insanın bir zaafı var.Eğer doğruysa umarım bu illetten bir an önce kurtulur.Biz sevenleri her koşulda ve her şartta yanındayız.Bunu fırsat bilip ona saldıran çok olacaktır.Hem o hem biz çok üzüleceğiz.Ama tarkanım şunu bilmeliki hayranları sevenleri ne olursa olsun yanında.Ve onu asla terketmiyecek.

Aktif Üye siboss1992 is on a distinguished road siboss1992 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    Herzaman her daim arkandayiz..
    Ordan cikicaksin insallah..
    Hersey mümkün eger inanirsan ;)

Tarkancı kantar is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    gecmis olsun Tarkan abi

Dudu Dilli Slyozi_Angela is on a distinguished road Slyozi_Angela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    eski günleri çok özlüyorum.ONUN içimi rahatlatan,beni mutlu eden gülüşünü çok özledim...nolur TARKAN her şeye rağmen,onlara inat gülümse ve bizi mutlu et.SENİN gülüşüne ihtiyacim var hayatim.nolur üzülme,umudunu kayb etme...SENİ çok seviyoruz ve daima arkandayiz,yanindayiz.ne olursa olsun hep SENİNLEYİZ!!!

Vip Üye Pamela_beyazgul has a spectacular aura about Pamela_beyazgul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    Sonuna kadar seninleyim canim! Hep arkandayiz sen yanliz degilsin canim!!!!

Vip Üye Canses will become famous soon enough Canses - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Thumbs up Tarkann hepımız yanındayız

Arkadaşlar star haberde dınledım 60 Tarkan hayranı avukat davayı savunmak ıcın İstanbull barosuna başvurmuşş cok mutlu oldum sızlerle paylasmak ıstedım ..Tarkan seven herkes mevkı konumu ısı ne olursa olsun destekcısı ne mutlu tarkan sevenlere
    EMRİNE AMADEYMİŞ HIH

Tarkancı bujen is on a distinguished road bujen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    bir insanın bu kadar üstüne gelinirse, zirveye tırmandığında zirveden hep düşürülmek istenirse, bir insanın her yaptığına bir şey bulunursa olacağı nedir, kendi ülkesinden hep dışlandı ve çareyi dışarıya kaçmakta buldu. hep aynı şeyler yapıyo dendi adam tarzını değiştirdi aaa nasıl bi albüm bu tarkanın batışı dendi sürekli bir engelleme çabası sürekli bir açığını arama çabası sonunda istenilen oldu açığını yakaladılar sürekli bir haber aaa tarkan kokain kullanıyo işte istediğiniz oldu açığını yakaladınız ama sorumlusu sizlersininz. başınız göğemi erdi sonunda yine tarkan ne yapacak çıkar çıkmaz soluğu dışarıda alacak yazık yine üstüne gelinecek. ama tarkan biz hayranların her zaman senin yanında olacağız umarım bu illetten tedavi olarak kurtulacağını söylemişsin bir an önce tedavi olursn inşllh.

Tarkan Aşığı kevser is on a distinguished road kevser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    bu haberlerin hepsi bence medyayı değiştirmek için yapılan bişey yaa yok balyoz du yok ergenekon du bunların arasında kafa dağıtmak için yapılan şeyler.Münevver Karabulut cinayeti bile gündemi değiştirmek için kullanıldı da bu mu kullanılmıcak o yüzden artık inanmadığımızı anlasınlarr
    Such a lonely day
    And its mine
    A day that I'm glad I survived