tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 16 Sayfa bulundu
    Istanbul Temsilcisi badboyserkan has much to be proud of badboyserkan has much to be proud of badboyserkan has much to be proud of badboyserkan has much to be proud of badboyserkan has much to be proud of badboyserkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

new Unlulerden Tarkan'a Destek !

Tarkan'in menejeri Uygar bey'den son dakika bilgisi geldi orada rahat olduklarini bizlere iyi davrandiklari soyledi.Polis dinlenme odasinda kaliyorlarmis. Ayrica tarkanin asistanlarina yoneltilen soruda Tarkanin kokain kullanmadigini.Boyle bir durumun olmadigini dile getirdiler.
    Tarkan 2 tane Avukati ile Polislerin dinlenme odasinda misafir ediliyormus.

Ayrica Unlulerdende Tarkan'a yonelik Twitter'dan mesajlari;

Gulben Ergen;
    Tarkan olayi yalan olsun!!Iftira olsun!!Tarkan aciklama yapsin biseyler soylesin :((

Omur Gedik;
    hasankeyf için elini taşın altna koydu. hayvan hakları için çabaladı, kimsenin yapamadığını yaptı. üzüldüm tarkan için. seviyorum ben onu.

Demet Akalin;
    şakamı bu yaaaaa nasıl olur alahh allhh şokdayım...geçmiş olsun tarkan

Oben Budak/Haberturk Gazete Yazari
    Tarkan"a gecmis olsun bu arada, sabah sabah Amerikali bir arkadasim arayip cok uzuldugunu soyledi'ondan duydum. evrensel star...

Vip Üye eskalen is a glorious beacon of light eskalen is a glorious beacon of light eskalen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    Twitter'da bircok unlu destek mesajlarini ve duyduklari uzuntuyu dile getiriyorlar... Herkesin eli kolu bagli, beklemekten baska bir sey yok....Ayrica yapilan son haberde,Tarkan'i polis dinleme odasinda tuttuklarini ve sorusturmanin devam ettigini soylediler...

Metamorfoz SESA will become famous soon enough SESA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    beklemek hepimizi daha çok strese soktu bir sürü haber dolaşıyor etrafta
    Konu SESA tarafından (26-02-10 Saat 19:39 ) değiştirilmiştir.

Metamorfoz _trkn_ is on a distinguished road _trkn_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    Gerçekten çok iyi yapmışlar. Tarkan'a moral olmuştur.. Karakolda rahat olduğunuda öğrendik.

Haber için çok sağol arkadaşım

Tüm Şarkılar Ezberinde zwolkan is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    15
    ooooooofffffffffffff içimde bi sıkıntı var

Tarkancı SELİN ARSLAN is on a distinguished road SELİN ARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    Tşkrler serkan.. çok sikildm sbhtan beri bi sknti içimde. Kafai yiorum burda . Sabhtan beri nolurr dualainizi eksk etmeynnn

Aktif Üye Bamboo has a spectacular aura about Bamboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    o kadar üzgünüm ki hiiç ii değilim hiçç.. allah yardımcımız olsun

Konserde En Önde sarıpapatya will become famous soon enough sarıpapatya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    umarım sadece bukadarla kalır yaa off tarkanım yaa olurmu yaa!!!!!!!!!! :(((
    bir yanar bir sönerim bir ağlar bir gülerim PARE PARE buruktur hep sevinçlerim...

Aktif Üye ece** is a name known to all ece** is a name known to all ece** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    oooff ooofff içim sıkılıo bunalıo çatlayacam.. o adam orda oldukça ben rahat edemiyorum :( karakolda rahat olduuna çok sewindim.kuş gibi hafiefledim.. ppff tarkanım oofffff !!!!

Metamorfoz MARY JANE has a spectacular aura about MARY JANE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    gerçekten çok üzüntü verici bişey. sabahtan beri şoktayım. ama böyle bişeyinde olmadığını biliyorum. çünkü tarkan böyle karakterde biri değil. umarım bundanda hayırlısıyla kurtulacak. böyle bişeyin olmadığını söylücek ve hepimiz sevineceğiz inşallah. sabahtan beri dua ediyorum alnın akıyla, hayırlısıyla bu kötü olaydan kurtulsun diye. ama tüm hayranları olarak yanındayız bunuda her zaman bilsin.