tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 4 Toplam 18 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 14 ... SonuncuSonuncu
31 den 40´e kadar. Toplam 172 Sayfa bulundu
    Metamorfoz Tugcee is on a distinguished road Tugcee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    ya sok oldum ya :( biri sanki saka yapio :( nie daa once hic duymadik simdi ortaya cikti :( yalan atiolar suc atiolar :( o yapmaz ole sey.... ama eer yaptiysa gercekten cok uzuldm yeni album hazirliklari fln ne gusel hersey yolunda giderken bole bi sey acaip etkiler ya :( her ne olursa olsn seviorum onu hemde coookkk :(

Tarkancı fenerbahçe is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    satıcı deil ki ben anlamıyorum içen bisürü insan var (eğer kullanıyorsa ki inanmam) onları alsınlar

Tarkancı hulya_trkn is on a distinguished road hulya_trkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    ya yalan bu inanmayın ya offfffffffffffff

Tarkancı cakir_ts is on a distinguished road cakir_ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    bence kendını heerkesın gozunde kuculmesıne neden olcak bı davranıs cok uzuldum umarım ercek deıldır:(((

Metamorfoz kartales26 is a jewel in the rough
    Tecrübe Puanı
    18
    haber gerçek yada yalan olsa bile tarkan her zaman bir numara olarak kalacaktır dünyada da her zaman en büyük starların başına böyle şeyler geldi ki içinde bu yüzden hayatlarını kaybedenler de oldu ama hiç bir zaman büyüklüklerinden bir şey kaybetmediler.

Metamorfoz M-Yildiz is on a distinguished road M-Yildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Bu olay ne yazikki Tarkanin kariyerini biraz bozacak gibime geliyor, insallah olmaz ama albumu belki erteleyebilir..

Tarkan Aşığı cansu06 is a jewel in the rough cansu06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, ünlü kişilere kokain temin ettiği tespit edilen 10 torbacıyı teknik ve fiziki takibe aldı. Teknik takipte megastar Tarkan'ın da torbacılardan uyuşturucu temin ettiği belirlendi. Dün akşam operasyon düzenleyen ekipler, aralarında Tarkan Tevetoğlu'nun da bulunduğu 15 kişiyi gözaltına aldı.

Gözaltına alınan zanlılar Vatan Caddesi'nde bulunan İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne getirildi. Bu arada, evinde ve üzerinde arama yapılan Tarkan'da uyuşturucu maddeye rastlanmazken, polisin teknik takibi sonucu ünlü şarkıcının belirli aralıklarla satıcılardan kokain aldığı iddia edildi.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi'nde sorgulanan şüphelilerle ilgili geniş çaplı araştırmanın devam ettiği öğrenildi. Gözaltı sayısının artabileceği belirtildi. Zanlıların bugün adliyeye çıkarılması bekleniyor.

Tüm Şarkılar Ezberinde the_answer3535 will become famous soon enough
    Tecrübe Puanı
    16
    Hasankeyf ile akp yi karşısına alan Tarkan ın başına bu veya benzeri bir şey geleceğini tahmin ediyordum.Klasik Akp işte.Ayrıca da çoğu sitede hiç diğer gözaltına alınanların isimleri söylenmiyor bi Tarkanın adı zikediliyor.Bu da çok entersan.Tabi Tayyip in kahvaltısına da katılamamsı bardağı taşıran son damla olmuştur.Gündemi değiştirecekler ya.Bu sefer kurban Tarkan.
    Konu the_answer3535 tarafından (26-02-10 Saat 11:31 ) değiştirilmiştir.

Konserde En Önde ezel1710 is on a distinguished road ezel1710 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    bende baska bir yerde okudum az önce hemen burayya girdim .
    saskinim diyyecek bir sözüm yok .
    ayrica o susyadan nezaman döndü ki?
    hayirlisi allahtan.

Metamorfoz SESA will become famous soon enough SESA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    Tarkanın böyle bi haberde adının geçmesi çok üzücü şaka gibi bi haber değil tüm haber bültenlerinde adı geçiyor
    Şu zamanda bu haberin çıkması onu çok yıpratacak