tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 29 Sayfa bulundu
    Tarkan Aşığı Blg is a jewel in the rough Blg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

Tarkan'ın Teşekkür Mektubunun Türkçe Çevirisi(2)

Miklos Malek: Bu albümün gelişim sürecinde, şarkılar ürettiğimiz çok güzel anlar paylaştık. İngilizce şarkı söylemek hususunda bugün olduğum kadar rahat değildim ve vokal çalışmalarımız sırasında aksanımı düzeltmem için bana hep yardımcı oldun. Aramızdaki eğlenceli ve hoş kimyayı hep hatırlarım. Maşesef artık birlikte çalışmıyoruz fakat, paylaştığımız güzel anlar ve hatıralar daima kalbimde olacak.Herşey için teşekkürler.

Jennifer Stark: Bir kaç yıl önce, bu albüm için çalışmaya başladığımızda, etrafımda bana ve bu rüyanın gerçekleşeceğine inanan ve bunun için çaba sarfeden bir kaç sayılı insandan biriydin.Ve geriye baktığımda her zaman çok iyi bir arkadaş oldun.Benim adıma yaptığın herşey için gerçekten minnettar olduğumu bilmeni istiyorum.Teşekkür ederim. Sevgiler...

Sheldon Vogel: Baş etmeye çalıştığım tüm zor zamanlarımda, yanımda olduğun için teşekkürler. Bana büyük yardımın dokundu, desteğin için teşekkürler.

Gary Baker: Herşeyi benim için daha iyiye taşımak adına yaptıklarından dolayı teşekkür ederim.

Zeki Doğulu: Dostluğun çok özel, düşünce ve fikirlerin de benim için çok önemli. Yaptığımız bir konuşmayı hatırlıyorum. NY Central Park'daydık ve öğle yemeği yiyorduk. Bana, kendime bakmamı, daha fazla odaklanmamı, bir kaç falza kilomdan kurtulmamı ve yepyeni bir görünümle İngilizce Albüm için hazır olmamı söylemiştin. Söylediklerini kişisel algıladığımı, ve halimden memnun olduğumu söylediğimi anımsıyorum. Fakat memnun değildim ve sen haklıydın. Biraz kendimi kaybetmiştim ve sen beni tetikleyerek gerçekten yarıdmcı oldun. Teşekkür ederim.

Fırat Kasapoğlu: Bana daima inandığını ve benim için elinden gelenin en iyisini yaptığını biliyorum. Desteğin ve arkadaşlığın için teşekkürler.

Franches Chantly; MR. Ertegün'ün ofisine onu ziyaret etmek için kaç kere geldiğimi hatırlamıyorum (muhtemelen bin kere) fakat her geldiğimde, kibarlığın ve iyilşetiriciliğinle beni rahatlattın. Seninle sohbet etmek bana daima kendimi iyi hissettirdi. Benim için en iyisini istediğini biliyorum. Desteğin ve sevgin için teşekkürler...

Arif Mardin: Bu albüm hakkındaki yorumların benim için büyük moral oldu. Desteğin için teşekkürler...

Ahmet San: (Eski Menajeri) İngilizce söylemem konusunda beni cesaretlendirdin ve bunu yapabileceğimi fark etmemi sağladın, uluslararası alanda başarılı olacağıma inandın.Umarım haklısındır.Bu yolculuğun başlangıcı her zaman hatırlayacağım ve bu albüm dünyayı sallarsa benimle gurur duyacaksın. Teşekkür ederim.

Alpay Aydın:(İlk menajeri, malum Megamasal olayı): Türkiye'deki kariyerimin en başında benim yanımda olmasaydın, belki bugün, bunların hiçbiri olmayacaktı. Müzik piyasasına girebilmem için verdiğin çabayı asla unutmayacağım. O ilk günleri daima anımsayacağım ve bunun için sevgi ve minnet doluyum.Benim adıma, tüm yaptıkların için teşekkür ederim.

Pakize & Üstün Barışta: Bu maceranın çok çok başında, daha tek kelime bile ingilizce konuşamezken, bu rüyamı gerçekleştirmem için bana çok büyük destek oldunuz. Bana inandınız ve NY'a taşınmama vesile olarak, ingilizce öğrenmeme ve rüyamı gerçekleştirmeme olanak sağladınız. Beni ailenizin bir parçası haline getirdiniz.O değerli konuşmalarımızı asla unutmayacağım.Sevgiyi,kahkahaları(ve tabiki nefis yemekleri:) ) Sizden çok şey öğrendim ve bunun için daima size minnettarım. Benim adıma yaptığınız herşey için teşekkürler.Sevgiler...

Ve Teşekkürler:
    Whyclef Jean,Desmond Child, Narada Michael Walden, Tommy Fragher, Skip Drinkwater, Roni Abitbol, Charles Ibgue, Can Besbelli, Yıldrım Öztürk, Belda, Berna ve Öztürk Ailesi, Rıfat Özbek, Erdal Karaman, Steven Matrixk, Travis Payne, Kemba Shanon, Atinç Eyilik, Gürkan Söğütoğlu, Elif Dağdeviren Güner, Semiramis Erel, Ertuğrul Ateş, Zerrin Arbaş, Beyhan & Egemen Bağış, Atilla Saral, Ozan Doğulu, Gökay Kara, Onur Erdem, Çağrı Türkkan, Nazan Öncel, Arifa Gül, Levent Süleymanağaoğlu, Ali Sunfurbey, Ayşem, Prof. Dr. Işık Akgün, Ertuğrul Vural, Doktor Haşmet Pamuk, Dr Galip Gürel, Dr İlhan Alpay, Dr Evren Atay, Adem Kuvvetli, Mineral, Koray Kasap, Tamer Yılmaz ve tüm birlikte çalıştığım şarkı yazarlarına, bu albümü yapmama katkısı olan teknik ekibe, beni destekleyen gazetecilere ve basın kuruluşlarına, ve müziğime ilham kaynağı olan bütün sanatçılara TEŞEKKÜRLER...

Dünyanın her yerindeki sevenlerime , beni destekledikleri ve müziğimi takdir ettikleri için teşekkür etmek istiyorum. Sabrınız ve sevginiz için teşekkürler. Ben de sizi seviyorum.

Teşekkür etmeyi unuttuğum herkesten özür diliyorum, lütfen özrümü kabul edin.

Sevgilerle... Tarkan

BENDE BLG(Burada alexia) OLARAK, TARKAN'A TEŞEKKÜR EDİYORUM. ÖYLE MUHTESEM BİR INSAN KI,SIRF ONA OLAN SEVGIMDEN ÖTÜRÜ, BU BİT KADAR YAZILARI TERCÜME EDİP, BURAYA YAZDIM:)

:36_1_11:

Sıkı Takipçi Nzl is a jewel in the rough Nzl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    teşekkürler blg, öyle keyifle okudumki...

Konserde En Önde tara is on a distinguished road tara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    saol alexia
    O KADAR ICIME DALMISSIN KI,HER ANI SENINLE YASAMAMAK EL DE DEGIL
    BENDEN BI PARCASIN AMA DISIMDA
    COK ZOR

Yasaklı Khaos will become famous soon enough Khaos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    Keyif veren bi teşekkür yazısı...
    Teşekkürler Alexia...

shıkıdım
    Misafir
    Teşekkürler :36_1_11: :36_1_11:

EmiLy
    Misafir
    bizlerle paylaştığın için teşekkürler...
    emeğine sağlık...

Konserde En Önde duygu is on a distinguished road duygu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    teşekkürler...

Tarkan Aşığı Blg is a jewel in the rough Blg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    rica ederim:) bir şey değil

Metamorfoz gökçem is on a distinguished road gökçem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    çok teşekkürler
    DUDU DUDU DİLLERİ LIKIR LIKIR İÇMELİ GÖZLERİ DERYA DENİZ:36_1_21:

Metamorfoz SEA is on a distinguished road SEA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    Gerçeken çok uğraşmışsın
    ÇOOOOK TEŞEKKÜRLER