tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5
41 den 48´e kadar. Toplam 48 Sayfa bulundu
    Metamorfoz yasinenessahin has a spectacular aura about yasinenessahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    şarkıııııııı ıııııı hani böyle biraz baladırdın gibi :D

HakanÇelik is a name known to all HakanÇelik is a name known to all HakanÇelik is a name known to all HakanÇelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    Başa taç edilecek şarkıların arasında kendine yer bulacağından hiç şüphem yok. Mükemmel...
    Tarkancoll Fanclub Yönetimi

Dudu Dilli Slyozi_Angela is on a distinguished road Slyozi_Angela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    süper bi şarki yaa...eee söz müzik TARKANİN nasil olmaliydikiii ?!

Tüm Şarkılar Ezberinde uniqe is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    16
    kusura bakmasın ama sırf kafiye olsun diye klişe sözlerden kurtaramıyor kendini söz yazarken. Bam teli isimli şarkısının giriş melodisini hızlandırın, nakarat kısmında ben sen olamam benzerliğini yakalayın, hop oldu size şarkı. Copy paste besteler.

Asistant Moderator xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Sarki cok guzel.Ilk defa ve tanimadiginiz bir sesden dinlerken bir az uzak gelmesi qayet normaldir.|Ben mesela bir gece pes pese 3-4 saat dinledim.Once sozlerini ezberlemek icin dinledim.Sonra hic bikmadim dinlemege..
    Dinledikce daha da begeniyorsun.Sarki hareketli,kulaga hos,sozleri de sakakarisik bir hikaye.Nakrati cok eglenceli.E daha ne olsun,hem eglendiriyor,hem gulduruyor ,hem dusunduruyor.Bi de mesaj veriyor,galiba biricik Tarkanimizin kalbi de bos degilmis..Ne guzel... Harika valla,tebrikler, !!!!

Tarkancı marvel-55 is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    Orta derecede bir sarki, tarkanin hatrina dinlerim, tarkan destek veriyor ama hit sarki vermiyor kimselere tabi sarkiyi söylemek icin yorum da gerek ayni sarkiyi tarkan söylese baska olur

Tüm Şarkılar Ezberinde kujo is on a distinguished road kujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    berbat şarkı arkadaşlar abartmayın lütfen. böyle şarkılarla gelecekse yeni albüm bir yıl daha beklesin.

Vip Üye nedjohnlansen has a spectacular aura about nedjohnlansen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    "yırtıp atayım diyorum resmini" kısmı tarkan'a çok yakışırmış. bence bu şarkı metamorfozda olsaydı en iyi şarkı olabilirdi. tarkan böyle şarkılarla bi albüm yapsa karma kadar olmasa da güzel bir albüm yapabilir. keşke bunu da vermeseymiş albümde yer verseymiş, çünkü 10 şarkılık albüm kimseyi tatmin etmez. bence 15 şarkılık bi albüm yapmalı ki 5 tanesi çok iyi olmasa bile diğer 10 şarkı güzelse iyi olmayan 5 tanesine de alışkanlıkla severdik. sorun kalmazdı. ayrıca şarkının düzenlemesi gerçekten dandik, tarkan'ınki daha iyi olurdu düşünün.