tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 12 Sayfa bulundu
    Aktif Üye gülcan will become famous soon enough
    Tecrübe Puanı
    19

kırık kalp Ah Abim ah ne yaptın!

Öncelikle Tarkan Abim seni çok seviyorum küçüklüğümden beri söylediği her söze inandığım saygı duyduğum insansın.. o kadar farklısınki dünyamda hayatımda ...

çevremdeki insanlarda bu sana olan sevgimin farkında ve çok saygı duyuyorlar çünkü seni görmesemde konuşmasamda karşılıksız hiç bir beklentim olmadan seviyorum.. gerçek, sahiden, sonuna kadar!

Biri Tarkan hakkında negatif bir haber mi yapmış kötü bir yorum mu yapmış hemen iyi bir tarafını bulur lafımı yapıştırır Tarkan'ımı savunurum çünkü bilirim onun kalbini ... Sen bilmesende bunca yılın birikimi sonucunda tanıyorum seni Benim için Türkiye'nin Megastarı değil Tarkan Abimsin bırakta o kadar tahmin edeyim değil mi? ...

Ama şu günlerde seni savunmakta çok zorlanıyorum yaz başından beri albüm geldi geliyor diye haberler çıkıyor kaç ay oldu ortada hiç bir şay yok arkandan insanlar diyorki:
    -Tarkan artık bitti müzik yapamaz artık o sosyal projelerde yer alır anca-
    çok kızıyorum bu sözlere, söylenenlere birşeyler deyip savunmak istiyorum ama haksızda değiller (?)

Biliyorum işini en iyi şekilde en ince ayrıntısına kadar düşünür en iyisini yapmaya çalışırsın en güzelini en iyisini yapmak için.. bizde bekleriz ...bir yerden sonra olmuyor be abim... dediğin tarih gelipde o gün o söylediğinin gerçekleşmediğini görünce çok üzülüyorsun çünkü o güne kadar geçen günlerde hep o günü düşünür hayal edersin olmadığınıda görünce üzülürsün ve ardından hayal kırıklığı...Bizdede öyle oluyor içimden diyorum

Ah Abim ah ne yaptın !

Neyse şunu bilmeni istiyorum her daim arkandayım destekcinim iyi dileklerim hep seninle ama artık abim protesto yapıyorum albüm çıkana kadar yokum ne bir yorum ne de başka bir şey şarkılarını bile dinlemiyeceğim duyduğumda kapatacağım bilesin..Eylül ayından beri kızgınım sana zaten yazmıyorum hakkında bir yorum haberlerini görünce okumuyorum bile ama sevgim sonsuz sana sadece kızgınım kırgında bir fanın olarak o kadar... eğer bu yazımı olurda okursan bana kızma kırılma BENİ ANLA.

gülcan
    Hergün bir özlemime, hasretle bir özlemini daha ekliyorum...

gmಌ

Tüm Şarkılar Ezberinde cafer is on a distinguished road cafer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    keşke senin yaptığını ben yapabilsem.tarkan ismini görür görmez dayanamam. :(

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    Öncelikle,her ne kadar Tarkan fanı olsan da söyleyecek bir laf bulmadığın için Tarkan fanlığını gözden geçirmen gerek düşüncesindeyim.Tarkan yıllardır başına buyruk tavırlarıyla buralara kadar gelmiştir,öyle her kişinin yazdığı mesajlara bakıp "Aaa,tamam bu böyle demiş,tamam ben de böyle yapayım"deseydi şu an "Tarkan bitti"dyebilirdiniz(diyebilirdik).Sık sık dile getirdiğim gibi Tarkan asosyal bir insan.Sinemaya,kafeye yada tiyatroya gitmiyor.Gitse o sinema yada tiyatro izlenmez,herkes Tarkan'ın üstüne atlar.
    İnternete de girmiyor.Belki zamanı var,belki yok.İyiki de girmiyor.Böyle her albüm çıkardığında,yada çıkarmadığında "Tarkan bitti" diyenlere(ki maalesef üzülerekte söylüyorum ben de eskiden böyle diyordum!)bakacakta ne yapacak?
    "Artık albüm çıkarmaktan vazgeçeyim"mi diyecek.17 yıl albüm çıkarmış adam"Tamam,bir yanlış yapmışım,haydi elektronik müziği bırakalım.Eski Şıkıdım Şıkıdım tarzımıza dönelim"mi diyecek?O arkadaşlarına da iki çift sözüm var.Tarkan bitti,artık sosyal projelerde yer alıyor öyle mi?Bitmiş bir insanın sosyal projelerde işi ne Allah aşkına?Demek ki hala tanınıyor.Siz artık Ümit Sayın'ın ismini televizyonlarda duyuyor musunuz?Yada bir haberini görüyor musunuz?Peki,Okan Karacan?Yıllardır"Annem Annem Annem Annem"diye program yaptı.Şimdi?Medyada adı geçmiyor.Böyle sayabileceğim yüzlerce şarkıcı var.Peki Tarkan?Tarkan hala piyasada.Dimdik ve ayakta duruyor.
    Evet,son 16 aydır hiç bir şey yapmıyor.Sosyal projelere yön veriyor.Ama bu sizce Tarkan bitti demek midir?Hayır.Siz hala Tarkan bitti düşüncesindeyseniz,Michael Jackson 2001 - 2008 yılları arasında hiç bir faaliyet göstermedi.Eğer Tarkan'ın bu bitmiş haliyse Michael Jackson dünya starı falan değil demek oluyor.Hem o Tarkan bitti diyenler 2001 yılında da Tarkan bitti diyorlardı.Ama Ne oldu?Karma albümü 3 milyon sattı.2004'te Dudu çıktığında Türkler patır patır eleştirdi.Adam gitti Avrupada Rusya Pud ödülünü aldı.Come Closer zamanında yine eleştirildi.Evet,ödül falan alamadı.Ama aylarca Bounce ekranlarda döndü.Metamorfoz zamanında yine Tarkan bitti dendi.Bir sürü ödül aldı.Dilli Düdük ve Vay Anam Vay Kral Tv dahil bir çok kanalda bir numara oldu.Siz hala Tarkan bitti mi diyorsunuz?Çok yakın bir göz doktoru tanıdığım var,isterseniz numarasını verebilirim.

Saygılar,
    Twilight
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Metamorfoz özlemmis will become famous soon enough özlemmis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    Twilight sana sonuna kadar katılıyorum.Tarkandan şüphesi olanlar bence tarkan hayranlığını bırakmalı.Bende bittiğini falan düşünmüyorum.Tarkan her zaman eleştirildi bu hiçbir zaman bitmeyecek.Eleştirilerin etkisindede kalmamak gerekiyor.Çünkü Tarkan gibi biri gelmedi ve gelmeyecekde o her zaman çok kıymetli.Tarkan bitse konuşulurmu hala kim konuşuluyor hala kim taklit ediliyor sanırım bu açıkça ortada.

Tüm Şarkılar Ezberinde princeofpersia is on a distinguished road princeofpersia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17

Thumbs up

Bu laflar boş bence tarkanın bittiği falan yok eleştiri onu dahada yüceltecek görecek herkes

Aktif Üye Bamboo has a spectacular aura about Bamboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    bence de tarkan efsanesi bitmez bitemez mümkün değil,çünkü o türk müzik tarihinin yaşan tek pop efsanesi...
    ama gülcanın yazdıklarının haklı tarafları yok değil hani...

Aktif Üye gülcan will become famous soon enough
    Tecrübe Puanı
    19
    Ben Tarkan bitti demedim ki onun kişiliğinede bir şey demedim müziğini söyle yapsın böyle değiştirsinde demedim. ki ayrıca şu dünyada Tarkan benim tek gerçeğim benim ona olan hayranlığımdan ve sevgimden kimse beni tanımadan yargılayamaz.

sosyal projelerde yer alıyor yani artık müzik anlamında bir şey yapmıyor anlamında söylüyorlar 5-6 yıl öncesine bir bakın bakalım Tarkan müzik satışlarının rekorlarını kırmaktan başka hangi haberde hangi sosyal projede yeralmış sorarım size ?

Albüm tarihleri hep aksıyor bu yüzdende artık Albüm çıkana kadar o CD yi elime alana kadar Tarkan ile ilgili bir şey yapmıycam nedeni verilen tarihin sürekli uzatılması ya tarih verme ya da verdiğin tarihte albümü çıkar bir aksilik mi oldu olur insanlık hali ama 1 değil 2 değil 3 değil kaç seferde iptal oldu..!

Bugün eklenen bir haberde de yılbaşından sonra diyor şimdi ben buna nasıl inanayım ertelenmeyeceğini nerden bileyim yine yine yine .!

Tek istediğim Albüm albüm albüm yani
    müzik müzik müzik adına birşey.
    Hergün bir özlemime, hasretle bir özlemini daha ekliyorum...

gmಌ

Konserde En Önde eLiF will become famous soon enough eLiF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    bundan sonra hiç albüm çıkarmasa bi kere bile tvye çıkmasa hatta türkiyeye gelmese de benim için tarkan bitmez.. o benim efsanem hep de öle kalacak ne yaparsa yapsın.
    arkadasların dediğine katılıyorum bence de sen hayranlığını gözden geçir. tarkanın hangi albümü zamanında çıktı ki??
    Varlığın binbir ömre bedel |Tarkan|

Aktif Üye ece** is a name known to all ece** is a name known to all ece** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    şu tarihler konusunda kesinlikle haklısın..insanın sinirlenmemesi,güweninin kırılmaması işten değil...

Vip Üye Yakisikli89 is a name known to all Yakisikli89 is a name known to all Yakisikli89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Tarkan bitmedi ve bitemez. Tarkan'siz bir Türk Pop Müzigini düsünemiyorum!