tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 27 Sayfa bulundu
    Dudu Dilli mage is on a distinguished road mage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Saç Şarkıları Tarkan Saç!

Tarkan yeni albümü için şarkı beğenmiyor son anda repartuar değiştiriyor vs. vs. ve şimdi Tarkanın patlayan şarkılarına bakalım...

Sibel Can'a ''Çakmak Çakmak'''ı verdi
    Sibel Can'a ''Çantada Keklik'' parçasını verdi
    Murat Boz'a ''Püf'' adlı parçasını verdi.
    Emir'e ''Ben Sen Olamam'' adlı parçasını verdi

şimdi size soruyorum Tarkan listelerde 1 numara olan bu şarkıların tutmayacagına inandıgı için mi başkalaırna veriyor yoksa tutcagını bile bile mi veriyor . eğer öyleyse neden albümüne koymayıp şarkıları adeta saçıyor. Verdiği şarkılardan hangisi 1 numara olmadı??
    Tarkan ya parça seçemiyor yada çok bol şarkısı var millete saçıyor.Bu 4 parçanın yanına biraz daha parça ekleyıp bir album çıkartsaydı patlamazmıydı*? ama iş işten geçti tarkan yeni soundlar peşinde
    AMAN DİYİM TARKAN YENİ SOUNDLAR DERKEN '' EXSTAR '' olma...

Aktif Üye trknmania is just really nice trknmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    içlerinden bir tek püf şarkısını tarkanın okumasını isterdim ..onu murata vermesi cidden çok üzdü beni...ama diğer şarkıları tarkanın okumasını istemezdim..

bu şarkıları başka şarkıcılara vermesinde bir sakınca görmüyorum ben....oturduğu yerde gündem de kaldı tarkan daha ne olsun...bence bu tarkanın da çok işine yaradı...tarkan bu şarkıları karşılık beklemeden verdi ama fazlasıyla karşılığını aldı bence....
    Herkes gider herşey yok olur da, biz hep seninle kalırız.. TARKAN

Aktif Üye ece** is a name known to all ece** is a name known to all ece** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    yeter eleştirdik ya artık tarkanı...kendimizi parçaladık resmen değişen bişey oldumu? hayır ! takan oldumu ? o da hayır ! o yüzden susuyorum ben artık..çok sıktı çünkü bu albüm davası beni..ertele ertele "bay" geldi artık bana..boşa konuşuyoruz..nasıl olsa tarkan yine "herşeyi ben bilirim" demeyecek mi? diyecek...o yüzden kendi ne doğru biliosa onu yapsın dmekten başka bişey bırakmadı bana açıkçası..başkalarına şarkı wererek yanlış bişey yapmadı bence..ama onlara ayırdığı "fazladan" zamanı kendi albümüne ayırabilirdi..

Aktif Üye Bamboo has a spectacular aura about Bamboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    bende püf'ü kendi okusun isterdim ama diğer şarkıları iyiki okumadı başkalarına verdi...

Aktif Üye Ferya is on a distinguished road Ferya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    Hangi sarkiyi kendisi söyliyecek hangisini baskalarina verecek onu Tarkan kendisi bilir.Onun tartismasina baslarsak sunu kendi söyleseydi bunu vermeseydi olmaz,birkalim da kendisi versin bizlere hangi parcalari sunacak yeni albümünde.
    Tarkan sen baskasin bambaskasin
    03.10.2008 Köln / 16.12.2008 Düsseldorf

Dudu Dilli mage is on a distinguished road mage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    Bnce metamorfozdaki sarkılar püf le yarısamaz bile çok iyi bir şarkıydı gerçketende..

Yasaklı muck muck is on a distinguished road muck muck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    ben sibel can'i hic sevmiyorum...keske ona "cakmak cakmak"i vercegine,kendisi okusaydi...ama cantada keklik uydu sibel'e...sevmesem de ne bileyim dinletti kendini...
    murat boz'a püf hic yakismadi...keske tarkanin en kötü sarkilarindan birisini okusaydi ne bileyim "oldu canim , ara beni"olabilir...püf gibi kalite kokan bir sarki murata gitmedi...ya tarkan okumaliydi ya da kenan okuyabilirdi...bilmiyorum artik..ben sen olamam elektronik soundlu sarki..zaten tarkani cok elestirdik elektronik yapio die..o sarkiyi da okusaydi olmazdi..keske sadece Cakmak Cakmak'i okusaydi diyebilirim...
    Ha bu arada,tek bu sarkilar deil...Tarkan'a ait olan iki sarki daha var...
    Bunlar da;Nalan'a verdigi "Canimsin" ve Yildiz'a verdigi "Havalim"onlari da keske okusaydi diyemem...

Metamorfoz au13 is on a distinguished road au13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    Bende puf sharkisini kendisinin okumasini isterdim. O sarki Tarkana cok yakisirdiyaaaa. Cantada keklik sharkisinida kendisi icin yazdigini ama sonra sibele daha cok yakishicagi dushunduyu icin ona verdiyini soylemishti. Belkide sarkilar onun istediyi gibi deyildir bashka tarzlarda istiyordur onun icin bashkasina hediye ediyor olabilir

Aktif Üye tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    püf ü murat a ve çakmak çakmak ı sibel e vermesının nedenı bu sarkıların tarzlarının metamorfoz albumune uymamasıdır. hatta bu nedenlede tarkanın okuyacağı bir şarkıyı günce okumuştu hatırlarsanızz....
    ikinci olarak çantada keklik için de sunu diyebilirim sibel zaten 2. şarkı içinde söz aldım demişti beyaz show da be nedenledır kı çantada keklikte sibel e gitmiştir. zaten tarkanda kendi beğenmediği şarkıları baskasına vermzz çıkacak album tarzıa uymadığı için veriyordur bence

ben sen olamam içinde suan bişe diyemiyorumm albümün çıkması ve tarzını duymamız gerkıyor

Aktif Üye denizmavisi has a spectacular aura about denizmavisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    sibel'e verdiği parçalar fantazi türü zaten okumaması gerekiyordu doğru bir karar diğer 2 parça da bence pek güzel değil yani hiçbirini albümüne almamakla iyi etmiş bu parçalar Tarkan için çok sıradan, çok daha güzellerini yapıp albüme öyle koymalı bence
    İSTEDİM AMA YAPAMADIM
    ÜSTÜNE GÜL KOKLAYAMADIM
    DENEDİM AMA OLMADI
    KİMSELERİ YERİNE KOYAMADIM
    SEN BAŞKASIIN...