tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
21 den 27´e kadar. Toplam 27 Sayfa bulundu
    Dudu Dilli Slyozi_Angela is on a distinguished road Slyozi_Angela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    bende çok isterdim püf`ü TARKAN kendisi okusun.çok güzel bi şarki bayiliyorum.ben sen olamam`da fena diyil ama iyiki emir okudu.çantada keklik-çakmak çakmak`da tam sibele yakişir şarkilar.ama yinede püf`ü kendi okusaydi... :(

Yasaklı start_the_fire is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    mage dostum bak simdi beni iyi dinle kardeşim bir megastar bir yerden sonra artık duraksar yeni hedeflere yol açılır ve önündeki gençlere yol açar bu bakımdan murat boz emir gibi sanatcılar meydana çıkar o şarkılar tarkanın söyleceği şarkılar kadar kaliteli bir şarkı değil tarkanda bunun farkında sakın yanlış anlamayın bu benim sahsi fikrim ''çakmak çakmak'' ''çantada keklik'' ''püf'' ''ben sen olamam'' şarkıları tarkana biraz aşağı indirir

Tüm Şarkılar Ezberinde princeofpersia is on a distinguished road princeofpersia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17

Thumbs up

Ne olmuş yanı şarkıları vermişte kötü mü etmiş iyi ya işte onlarda tarkan adına başarı sergilediler ?

Tarkancı smile is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    arkadaşlar merhaba... uzun zamandır yorumlarınızı okuyordum ama yazmak bu güne kısmetmiş. ben bu şarkılardan sadece püf'ü tarkan'dan dinlemeyi çok isterdim. bu şarkıyı ayrıca kolay kolay kimse okuyamaz. en iyi de tarkan okurdu, ama olmadı.

Vip Üye szr67 has a spectacular aura about
    Tecrübe Puanı
    19
    bu parçalar tamam iyi güzel veriliyorda bu şarkıların sahibide tarkan olduğunu unutmayın tarkan istediği zaman parçalarını albümüne koyar.sanki ona buna vermişde kendisi okuyamayacakmış gibi söylüyosun.

Metamorfoz dudu will become famous soon enough dudu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Bence hepsinin tutacağını tarkanda biliyodu tabiki yoksa tutmaz diye verilmez şarkı, ama bende sizler gibi püf e üzüldüm murat boz harcadı resmen şarkıyı:((

Konserde En Önde MassConfusion will become famous soon enough MassConfusion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Tarkan'ı eleştirmekten bıkmadınız mı ?