tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 12 Sayfa bulundu
    Yasaklı smh is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0

Question TARKAN 'dan olgun şarkılar?

arkadaşlar nil özalp'e verdiği şarkıyı dinlerken şunu düşündüm tarkanın yeni albümünde bu tür şarkılar olmasın ya da çok az olsun ben tarkan'dan biz nereye?,gecemin ürkek kanatlarında,beni anlama,seviş benimle,uzak,verme,her nerdeysen gibi klasik slov parçalardan ziyade (onlarda olsunda) bu tarz da parçalar da dinlemek istiyorum tarkanın bana sorarsanız en büyük farkı buydu çok farklı ezgilerdeki şarkılarıda söyleyebilir ama son metamorfozda göremedik malesef böyle şarkılar sizce yeni albümde bir iki tane görürmüyüz?

Aktif Üye denizmavisi has a spectacular aura about denizmavisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    bizim sözümüze kulak asarsa inci tanem,unutmamalı,ikimizin yerine gibi olgunlukta parçalarla karşımıza çıkmalı son yaptığı parça baya bi vasattı bazen inanamıyorum gerçekten harika parçalar yaratan bi insan nasıl olur da bazen bu kadar vasat parçalar da yapabiliyor umarım albümünde bu tür vasatlar yer almaz...
    İSTEDİM AMA YAPAMADIM
    ÜSTÜNE GÜL KOKLAYAMADIM
    DENEDİM AMA OLMADI
    KİMSELERİ YERİNE KOYAMADIM
    SEN BAŞKASIIN...

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    pardon...olgun şarkılar...?
    ben şarkılar ikiye ayrılır diye biliyordum,güzel şarkılar,kötü şarkılar.
    bu nedir?tarkan gayet olgunlukta şarkı yapıyor bence.
    isterseniz metamorfoz abümünü ele alalım.

Basma sakın bam telime,yarama tuz biber ekme,
    Üzeriz bir birimizi sonra,yakışır mı böylesi bize.
    Bakışalım konuşmayalım,kalpten kalbe yol alalım,
    Boş yere tadımız kaçmasın,sevişelim savaşmayalım.
    --------------------------------------------------
    Sabret,sabret inci tanem bekle beni,
    Döneceğim mutlaka sabret.
    Ağlama,ne olur vazgeçme bekle beni,
    Döneceğim mutlaka sabret.

Şimdi,iki şarkıda cidden güzel,harika.ama ilk şarkıya bakınca,daha olgun olduğunu göremiyor musunuz.tarkan her albümde,biraz daha olgunlaşıyor.evet,son şarkısını beğenmemiş olabilirsiniz,ama ne bileyim...
    bence bu metamoroz hali daha olgun.elektronik yakışmıyor,ama güzel be abi...
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Tecrübe Puanı
    0
    sen benim olgun şarkılardan ne kasteddiğimi anlamadın sanırm bu sarkılar guzel slov parçalar lafımız yok zaten ama benım saydıgım parçalar gıbı bı parça dinledinmi son albümde?

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    Evet...

Hop Hop siyasi anlamda,Dilli Düdük ekranlara taş atma babında gayet olgun şarkılar.Vay anam vay'da öyle güzel bir bayan tabir edilmiş,kimse bu tarzda bayan tabir edemez."Azar azar içim,yanar durur o biçim,öl dese ölürüm onun için."Arada bir yine öyle,bir hata yaptım gel beni affet diyor,bak olgun...sonra istanbul ağlıyor...adından belli zaten...tasvir...istanbul'u bir insan'a benzetmiş,bir figüran!Hmm...Gün gibi yine öyle olgun bir şarkı...Gün gibi doğdu yarim zefiri karanlığıma diyor...Ben bu şarkıda ki olgunluğu Biz Nereye'de göremiyorum...Üzgünüm...Yorumum bu :) Evet,o saydığınız şarkıları bende özlüyorum ama hep eskielrle yaşayamazsınız ki ;) Tarkan'ın artık tarzı bu,kabullenin ;)

Tecrübe Puanı
    0
    =) anlıyorum seni sen dilli düdüğü dinlemeye devam et ben biz nereye'yi dinlerim ;)

Tecrübe Puanı
    29
    Saçmalamayın.Ben Tarkan'ın her şarkısını dinliyorum.Hepsi özel,ve hepsi güzel.Ayırt etmem.Ama sırf bir şey anlatmıyor diye bir şarkısını rafa kaldıramam. ;)
    Kıl Oldum Ağabey de bir şey anlatmaz,ama Tarkan şarkısı diye dinliyorum :)

Saygılar...

Tecrübe Puanı
    0
    saçmalayan sensin konuyu nereye getırdın ben bişe anlatmaya çalısıyorum sen lafı nerelere çektin bi defa olgun kelimesine takılma benı anlamaya çalıs önce bizim eleştrilerimizde olacak sen dıyosunkı ıstanbul ağlıyor bam teli gün gibi olgun şarkılar tamam olgun olabilir bence çokda guzel sarkılar ama yeni albümünün sonlarında biz nereye yada gecemin ürkek kanatlarında tarzı bir şarkı istiyorum daha "MİSTİK" hepsi bu anlatabiliyomuyum? konuyu farklı yerlere çekme...ben bu konuda görüşünüzü almak istiyorum.
    Konu smh tarafından (21-01-10 Saat 05:42 ) değiştirilmiştir.

Yasaklı start_the_fire is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    tarkan yine sensizden sonra yaptığı slow şarkılar bence fevkalade güzeldir tarkan dinlemeyen arkadaslarım var onlara sorduğum zamanda bile sadece tarkanın slow şarkılarını dinlediklerini söylediler yani tarkan metamorfoz albümünü bu kadar yadırgamana gerek yok bence o da cok iyi bir albümdü ya dostum medyanın ve haberlerin baskısında kaldın yada o şarkıları kalbinden dinlemedin .. pare pare istanbul ağlıyor kötü mü sence asla değil asla..

Tecrübe Puanı
    0
    benim derdim slov parçaları kötüdür meselesi değil galiba anlatamadım ben bu şarkıları dınlıyorum zaten kötü oldugğunuda söylemedım neyse beni anlayan biri çıkar umuyorum