tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
11 den 20´e kadar. Toplam 20 Sayfa bulundu
    Aktif Üye ece** is a name known to all ece** is a name known to all ece** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    ben öyle MJ meraklısı değilimdir ama dünya starı o tartışılmaz bidahada gelmez yerine yenisi o'da tartışılmaz...film'i çok övdüğünüz için acaip merak ettim o yüzden izliycem bende...

Asistant Moderator Bounce21 is on a distinguished road Bounce21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    Aynen katiliyorum ben de size arkadaslar. Ben de dun gidib izledim ve buyuledi film beni. Bu insan ne kadar da sevgi dolu sakin temkinli sabirliymis. Hele onunla calisan gitaraci kiz.. hersey cok super ya. Muzik bu adamin kanindaydi cunku hani yere yatib ayaklarini havada oynatti ya :))) orasinda cok guldum hehe ama insan ne kadar da guzel dese yetmiyor.. Iste ne zaman ne olacagi belli degil.. keske 50 konseri yapma shansi olsaydi... keskee...

Metamorfoz tarkantutkunu is on a distinguished road tarkantutkunu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

Aktif Üye Bamboo has a spectacular aura about Bamboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    mj müziğin son kalesi idi artık ondan daha iyisi gelmedi gelmeyecek de o başlı başına bi devridi,bi çağdı ölünce kendisi kapattı o çağı hemde bi daha asla açılmamak üzere...

Tarkan Aşığı MEGASTAR is on a distinguished road MEGASTAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Ben tam olarak uc kez izledim ve DVD sini de aldim, ben bir Michael Jackson fani olarak begendim ama film i izlerken MJ nin yaslandigina ve artik yorgun dustugunu de anladim ama ne yapalim kismet olmadi goremedik MJ yi...
    MJ professionellerle calisyor cunku o Dunya nin bugune kadar gordugu en buyuk star ve ondan daha iyisinin de gelcegini sanmam.
    Arkadaslar dinlemek istiyenlere tavsiye edebilecegim harika parcalari var:

They dont really care about us
    Can U Feel it
    You rock My World
    You r not Alone
    Man In The MiRROR
    ve daha bir cogu
    Billie Jean Is Not My Lover
    She's Just a Girl Who Claims That I am the One
    But The Kid Is Not My son
    She says I am The One, But The Kid Is Not My Son

The Legend Has Died "Michael Jackson"

Konserde En Önde HURRICANE is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    19
    Bulunduğum yerde hala gösterime girmedi ama yakında mutlaka gösterime girecektir.Merakla bekliyorum.Ve evet M.J Eşi benzeri olmayan bir Mucizeydi.Onu inanılmaz çok özlüyorum.

Dudu Dilli Slyozi_Angela is on a distinguished road Slyozi_Angela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    bende cok seviyordum Michael Jacksonu.hepimizin basi sagolsun

Metamorfoz TorNadO is on a distinguished road TorNadO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    This is it'in dvd,bluray'eri yayınlanmış.

Orjinal olarak Türkiye'de satışı sürüyor mu bilmiyorum fakat sinema'da yayınlanan versiyon hariç farklı görüntüleride içeriyormuş

Özellikle Doble DVD ve Bluray olanlarda.

Acı biberler sür dilime dudaklarıma...

Yasaklı start_the_fire is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    Ebru ablacım tesekkür ederim izlerim diye düsünüyorum ama

Metamorfoz yiğit will become famous soon enough yiğit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    [B]filmi bugün izledim...showu çok güzeldi özellikle sahnenin açılıp kapanması ve danscıların hatta bi buldozerin çıkma fikri süper...tek hayal kırıklığım moonwalk olmamasıydı..acaba artık yapamıyor mu falan dedim..

izlerken tarkanı düşündümbazen..yapılmayacak showlar değil aslında..hatta şu günlerdeki saçma sapan haberlerden sonra milletin ağzını tıkamak için böyle bi konser hazırlayıp DVD yapmalı..

izlerken 2002 abdi ipekçi tarkan konserini düşündüm..ne biçim bi konserdi o beeee..
    türkiyede ilk..ama dvd yok..yazık..bi daha öle bi performans yaparmı tartışılır..

2010 da bekliyoruz;)
    TARKAAAAAAANNNNNNNNNNNN!!!!