tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
21 den 30´e kadar. Toplam 47 Sayfa bulundu
    Sıkı Takipçi Dark_blue is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    15
    Tarkan tarkandir ya biraz yapici elestirilerrrrrrrrrrrrrr ,

Aktif Üye trknmania is just really nice trknmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    tarkana bişey falan olduğu yok yaaa....nerden çıkarıyorsunuz böyle şeyleri....iyiki bir albüm gecikti..ne yani dünyanın sonu değil ya..bu sene olmaz da seneye olur..ne gerek var bu kadar üstüne gitmeye anlamıyorum....
    Herkes gider herşey yok olur da, biz hep seninle kalırız.. TARKAN

Tarkancı mehmeteren is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    arkadaşlar eski üyeyim ama yorum yapmıyorum sadece takip ediyorum, eleştirilerim ne agır nede öylesine, sadece gerçekleri yazıyorum, içinizde tarkanı savunanlar belki benim yarım kadar tarkancı degillerdir, tarkan düşmanı degilim 10 dan fazla konserine gittim denizli gibi bi yerde yaşadıgım halde ayrıca birsürü fotograflarım var tarkanla vede beraber yemek bile yedim, biraz olaylara mantıklı bakmanızı tavsiye ederim, tarkan kendini bitirmeye başladı ama bunu kabul etmek size zor geliyor, kaseti cıkmadan firmalar sponsorluk yarışına girerdi ve bir sponsorluk anlaşmasından 5 milyon dolar aldıgını bilirim, şimdiyse kaseti tutmadıgı için bir tane sponsor bile cıkmadı, eskiden böylemiydi, illa imaj yapacagım diye kendini şekilden şekile sokmasına ve acaip bi hale bürünmesine gerek yok mıchael jacson bile yıllardır aynı saç ve imajla vede dansılya geçindi ama hiçbirşey kaybetmedi, dün tarkan boş kaset cıkarsa bile alırdım diyenler bügün içi dolu kasetini bile almıyor, izmir konserinde seyirci bile yoktu biraz gerçekleri görün ikaz niteliginde yazılar yazınki tarkana faydalı olalım

tarkan ne yaparsa iyidir der durursak tarkana zarar veririz, firmaların müşteri hizmetleri bölümü neden var en iyi hizmeti vermek müşteri şikayetini dinlemek için sanatcı içinde o yer burası

Tarkancı leten is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    Konuyu açan arkadaşa katiliyorum tarkan kendi kendini bitirdiğinin farkinda değil saçlarini uzatip karma dönemine geri dönüyor diye sevinirken tekrar iğrenç bir imajla karşimiza gelmesi anlaşilamaz sahne kostümleri de çok siradan micheal jackson tarzi sahne giysilerini özledim şahsen ve danslarini

Konserde En Önde fatihvefatih is on a distinguished road fatihvefatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    Mehmet Eren kardeşim sende benim bundan 1 ay kadar önceki eleştirilerimi yeniden dile getirmişsin, ben demiştim ki bundan 1 ay kadar önce arkadaşlar Tarkan yanlış yolda bunu kabullenelim lütfen gerçekler gün gibi ortada ve bu yanlış yoldan Tarkan'ı ancak biz hayranları vazgeçirebiliriz, hep birlikte toplanalım ve Hitt Müzik'e gidelim ve Tarkan'la görüşmek için randevu talep edelim, kalabalık gidersek ancak randevuyu kopartabiliriz, randevuyu kopardığımızda ve Tarkan'la buluştuğumuzda onun yanlışlarını üslubunca dile getirirsek eski tarkan'ımıza yeniden kavuşabiliriz demiştim ama nerdeee herkes bana yüklendi Tarkan'dan iyimi bilicez biz dedi, Tarkan doğru yolda yanlışı yok dendi, dendide dendi anlayacağın ama görüyorum ki seninle aynı fikirdeyiz ne dersin böyle bir işe bizimle ortak hareket edecek en az 20 kişi bulabilir miyiz ben fikrimdeyim halen daha sen ne dersin?

TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    Siz üçünüz toplanın gidin. Benim sitem üzerinden Hitt'e yürüme projenizi gerçekleştiremezsiniz...

Tarkan Aşığı gokhantevetoglu is on a distinguished road gokhantevetoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    tarkan kadar elestırı alan baska sanatcı varmıdır acaba walal cok ıyı dayanıyor bazen hıc polemıge bıle gırmıyor ılk baslarda elestırıyor herkes sonra tarkan ın dedıklerıne gelıyorlar tarkan sımdıye kadar ne yaptıysa ılk baslarda hıc begenılmedı ama sonradan bır trend halıne donustu kuskusuz tarkan turkıyede bır numara ve herzaman da ole kalacak tarkan hayranları tarkan ne yaparsa yapsın herzaman yanındadır ve olacaktırda...

Dudu Dilli aylin_23 is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    17
    bende mehmet erene katiliyorum tarkanin son 5 senede dillere mars olan sarkisini soyleyin bi karmadan bu yana bence sarki yok ortada

Dudu Dilli aylin_23 is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    17
    ve tarkanin en buyuk hatasi da ona hic bir yarari olmayan 7 yillik su iliskiyi yasamasiydi

Aktif Üye Bamboo has a spectacular aura about Bamboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    yapılan eleştrilerde ve de yorumlarda çok fazla haklı yön var ama daha yeni albümünü duymadan asıp kesmek de olmaz sabredelim bekleyelim görelim bakalım nası bi iş çıkçak ortaya...