tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 24 Sayfa bulundu
    Vip Üye bounce is a name known to all bounce is a name known to all
    Tecrübe Puanı
    22

TARKANCOLL-ANKARA BULUŞMASI yapıldı..

arkadaşlar çok güzel bi gün oldu bugün ankarada..çok eğlendik..çok da yorulduk ama gercekten değdi...
    SERPİL(hilfa) sağolsun çok şımarttı bugün bizleri...böyle organizasyonlar kolay değildir...ama altından başarıyla çıktı..
    gelicem deyip te gelmeyen üyeler çok şey kaçırdı(mesela benimle tanışma fırsatını kaçırdılar:))
    gelen arkadaşlar:
    SERPİL,CİHAN ,TALİP,KEFSER,CANSU,SEÇİL,SELİN,HANDE, GENCE,ONUR,ÜMİT,AYŞE,NURAY,ÖZGE,ÖZGÜR,IŞIK
    ÜMİT ve ÖZGE okulları başka kentlerde olmasına rağmen sırf buluşma için geldiler..teşekkürler kendilerine
    bu arada SERKAN ve GÖKHAN ESKALEN in yapmış olduğu davranış çok klastı..kendilerine çok çok teşekkürler..
    GENCE ve ONUR un kuzu kuzu danslarını görmeliydiniz...SEÇİL zaten hiç oturmadı...ben en çok CANSU nun gelmesine çok sevindim!!sağolsun bizi yalnız bırakmadı..
    keşke YİĞİDO sen de gelseydin...
    yöneticilerin kararı olacak ama bence TARKANCOLL-ANKARA sorumlusu SERPİL olmalı...
    resimleri biraz sonra atacağımm..
    çok yorgunum..
    HİLFA+BOUNCE

TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    Başta buluşmayı düzenleyen Serpil ve Cihan olmak üzere katılan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum...

Bir dahaki buluşmayı daha kapsamlı şekilde bir Tarkan konserinde yapmanızı dilerim. Bende bu buluşmaya katılmayı isterim, sizlerle birlikte bir konser izlemekten çok zevk alacağıma eminim....

Sıkı Takipçi özge will become famous soon enough özge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    tarkanın sürprizi neydii çok merek ediyorum

Istanbul Temsilcisi badboyserkan has much to be proud of badboyserkan has much to be proud of badboyserkan has much to be proud of badboyserkan has much to be proud of badboyserkan has much to be proud of badboyserkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    Yinede iyi bir bulusma olmus. Ikinizede cok tesekkurler detaylari ve resimleri bekliyoruz :)

Aktif Üye ösgee is on a distinguished road ösgee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

Cool

seneLer boyunca anKarada yaşadıktan sonra buqün orda olamamaktan doLayı qerçekten üzüntü duydum ..
    çok qüzeL bir qün qeçirmişsiniz beLLi .. :) resimLeri ve detayları bekliyoruz ..

Konserde En Önde MassConfusion will become famous soon enough MassConfusion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Resimleri merakla bekliyoruz...

Vip Üye eskalen is a glorious beacon of light eskalen is a glorious beacon of light eskalen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    Desenize sagsalim gelismis ilk bulusma:) Ama yine de ben katilimi az buldum...Serpil saat basi haber verdi zaten gelismeleri :) Orda olmak bende isterdim...Serpil ile hande gel gel dedi durdular bizde dayanamadik icimiz gitti bari bir cicek gonderelim dedik :) Guzel bir gun gecirmissin iyi olmus...Birbirinizi tanima firsati dogmus oldu...Bundan sonra daha nice Istanbullu Ankarali bulusmalara... Hilfa ve bounce tesekkurler...Gelen uyelere de cok tesekkurler :)

Aktif Üye trknmania is just really nice trknmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    harika bir gün geçirmişsiniz umarım tekrarı da olur hatta gelenekselleşir bu buluşmalar...çook sevindim hepiniz adına...resimleri bekliyoruz sabırsızlıkla...
    bu arada cihan ve serpil abla emekleriniz için sonsuz teşekkürler:))
    Herkes gider herşey yok olur da, biz hep seninle kalırız.. TARKAN

HakanÇelik is a name known to all HakanÇelik is a name known to all HakanÇelik is a name known to all HakanÇelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Fotoğrafları da merakla bekliyorum. Neler konuşuldu, neler yiyilip içildi [benim de işim gücüm yemek mi ne? :):) ], bunlar hakkında daha detaylı bilgiler almak beni mutlu ederdi. Hepinizin sefası olsun, iyi eğlenmişsiniz belli...
    Tarkancoll Fanclub Yönetimi

Tarkan Aşığı cansu06 is a jewel in the rough cansu06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    çok teşekkür ederim cihan abi bende çok mutlu oldum çok eğlendm:D serpil ablacım çok güzel oldu hersey cok ugrastın yoruldun ama değdi:D en yakın zamanda devamı gelir umarım:D