tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

Konu Kapatılmıştır
Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
21 den 22´e kadar. Toplam 22 Sayfa bulundu
    Vip Üye RaSKaS is on a distinguished road RaSKaS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Bu foruma 2006 yılının başlarında üye olmuştum.O zamandan şimdiye kadar bir çok arkadaşımız yönetimde görev aldı.Eski yönetimde bazı sorunlar çıkmış ve bazı ayrılıklar yaşamıştık.Ancak o istenmeyen ayrılıklardan sonra uzun süredir istikrarlı ve başarılı bir yönetim vardı forumda.Foruma üye olduğumda 251. üyeydim. Şimdi 6414 üyeyi görünce çok seviniyorum.Forumun gelişmesinde hepimizin bir aile gibi oluşu, özellikle yönetimin dayanışması etkiliydi.
    Şimdi bu aile içinde bize ayrığın yakışacağını düşünüyorum.
    Umarım aranızdaki sorun her ne ise bir an önce çözülür.Çünkü hep beraber daha güçlü bir forumuz.Yeni ayrılıklar bize yakışmaz.Biraz hatrımız varsa aranızdaki sorunu tekrar gözden geçirin.

HakanÇelik is a name known to all HakanÇelik is a name known to all HakanÇelik is a name known to all HakanÇelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    Öncelikle hassasiyetinizden dolayı tüm yorum yapan üyelere teşekkür ediyorum. Yönetimde uzun yıllar bizimle beraber çalışan ve çok büyük emek veren arkadaşlarımıza da çok teşekkür ediyoruz. Biz prensip olarak yollarımızı ayırdığımız veya kendisi istediği için yönetimden ayrılan hiçbir yönetici ile yeniden çalışmak istemiyoruz. Bunun örneklerini daha önce de yaşadık. Böyle bir beklentinin oluşmaması ve bunca şey yazdık yönetimden hiçbir ses seda yok dememeniz için açıklık getiriyorum. Zaten biz istesek de "kendi isteğiyle yönetimden ayrılmak isteyen" arkadaşlarımız "scorpioness ve KarMa" bunu istemeyecektir. Bu yüzden kararlarına hepimiz saygı duymalıyız.

Bu forumda ismin hangi renklerle yazıldığı hiç önemli değil. Mesela bugün benim adım yeşil renklerle yazılır, yarın siyah renklerle yazılır. Bunun çok da fazla bir önemi yok. Önemli olan TarkanColl.com'u elimizden geldiğince desteklemek. Yönetimden ayrılan arkadaşlarımızın da her zamanki gibi bu forumu ve Tarkan'ı destekleyeceğinden şüphem yok.

Konuyu daha fazla uzatmamak için konuyu kilitlemeden önce huzurlarınızda kendilerine bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.

TarkanColl Yönetimi
    HakanÇelik
    Tarkancoll Fanclub Yönetimi

Tags for this Thread