tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

Konu Kapatılmıştır
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 22 Sayfa bulundu
    Vip Üye Rumeli59 is a glorious beacon of light Rumeli59 is a glorious beacon of light Rumeli59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19

Unhappy @scorpioness....

Kendi arzula yönetimden olarak ayrildin diye cok sasirdim ve üzüldüm. Tabi ki bu senin kararin ve saygi durmak gerekiyor ama benim icim cok büyük bi kayip! Eger imkani varsa karanin tekrar bi düsün cünkü senin burda Yönetim olarak görmek istiyorum ve sana normal üyelik yakistiryamiyorum.
    Saygilar

Metamorfoz _trkn_ is on a distinguished road _trkn_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Unhappy

bende onun geri dönmesini isterim ama moderatör karma da mı ayrıldı

Konserde En Önde MassConfusion will become famous soon enough MassConfusion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Yönetime bir şeyler oluyor sanırım...

Vip Üye Rumeli59 is a glorious beacon of light Rumeli59 is a glorious beacon of light Rumeli59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    aman yönetimden arasinda kötü bi sey olmazin yoksa forumda gider...

Aktif Üye pare pare is a jewel in the rough pare pare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Yonetimde noluyor yaaa niye ayriliyorlar ????

Istanbul Temsilcisi badboyserkan has much to be proud of badboyserkan has much to be proud of badboyserkan has much to be proud of badboyserkan has much to be proud of badboyserkan has much to be proud of badboyserkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

dikkat SeRkaN

Yonetimde ki bu ayrilmalar ve var olan duzensizlik kanimca biz uyeleri cok rahatsiz etmekte.Bu durumlari daha anlamli karar kilici sekilde yapmak varken bu durumlari tarkancoll gibi global buyuk bir fan club'te olmasi cok uzucu.
    Scorpioness(Neslihan)'i yonetimde tekrar yer almasindan yanayim. Cekirdek kadro bozulmamali !
    Daha baska sorunlarimiz varken bu gibi yonetimden bozulma durumlarina feda etmememiz gerekir. Sahip cikma birlikte olma varken bu gibi durumlari bir "aktif uye" olarak hic hos karsilamiyorum.
    Konu badboyserkan tarafından (15-10-09 Saat 00:14 ) değiştirilmiştir.

Vip Üye eskalen is a glorious beacon of light eskalen is a glorious beacon of light eskalen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    Bir sorun cikacagi yasanan son gelismelerden belliydi aslinda....Belki bize dusmez bu konulari konusmak ama bu forumu buyuten biz uyeleriz..
    Bence; ( "Bence" hep diyen var,ama napim belki "bencelerimi" dikkate alan olur :) olmazsada cani sagolsun...

- Forumda bir yeni bir kategori/bolum acilacaksa uyeler arasinda bir gorus yani bir anket yapilmali...Onlara gore acilip acilmamasina karar verilmeli...Bu birsey kaybettirmez tam tersi acikligi/seffafligi uyelere olan ilgiiyi gosterir forumda... Biraz son zamanlarda otoriter bir yonetim hakim oldu forumda...
    - Ayrica forumda sureli/suresiz uzaklastirma alan kisilerin cokca artmasi etkin otoriteyi gosteriyor yonetimde...Bu bir uye olarak beni rahatsiz ediyor....(iyi bir sistem ama cokca olmasi biraz "noluyoruz ya giden gidene" diyor insan)
    - Bir de su fan etkinlikleri oldukca forumda olmali (Konser degil!)...Sanal hayatin duygusuz sinirlarinda Tarkan fanligi sadece kalmamali..Cok sefer soledim...Belki aldiris eden olmayabilir ama bence tartismalarin buyuklugu herkesin internetten birbirine oldukca sallamasi, hemde cok rahat bir sekilde...Bu da artik otomatikmen sIkIlmayi yaratiyor kiside...Elstri rahat onune gelen ona buna salliyor... Isterse bit uye Tarkani sevmiyorum desin zorla sevdiremezsiniz ama siz ona saygi duyabilirsiniz...Zaten Tarkani sevmiyorsa bu forumda ne isi olabilir ki?
    - Ayrica yonetim i yeri geldigince uyeler oneride bulunmali cunku yonetim baron gibi olamaz....Ama tabi biz uyelerin sacma sapan ve gereksiz seyler talep etmemesi ve acimasizca vurmadan elestri ve onerileri olmali.. Yonetim de dikkate almali kesinlikle...Aciklik seffalik sart!

Belki ister siradan bir uye olim ister vip uye ama bence forumda degisim sart...Yillardir uyeyim ve aktif katilim sagliyorum yani gozlemliyorum...Eksikler cok...Forumun gucuyle eksikleri kapatacak cokca plan yapilmali...
    Ustume vazife olmasin ama bence Yonetimin bir ayagi Istanbul merkezli olmali...Ben bu eksigi sahsen goruyorum...
    Son olarak da bu yorumumum altina belki yonetimden bir arkadasimizin yorumu olup altina da saygilar tarkancoll yonetim diye bir cevap yazabilir....Ben de simdiden saygilar diyorum :) I love Tarkancoll :)

Vip Üye bounce is a name known to all bounce is a name known to all
    Tecrübe Puanı
    22
    NESLİHAN ın kendi kararıdır..belki sorunlar halledilir tekrar geri döner yönetime.
    megastarkan(kenan) sakın ha sende ayrılma yönetimden!

Aktif Üye İZMİRLİ is a jewel in the rough İZMİRLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Evet son zamanlarda üyelere bencede baskı yapılıyor yönetim bazı şeylerin dozunu kaçırdı serkan'ın söylediklerinede katılıyorum...

ŞAHİN G.Z.G.L

[C*] Söz konusu olan vatansa, gerisi teferruattır[C*]

Aktif Üye trknmania is just really nice trknmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

Unhappy

son bir haftadır çok gergin bir hava vardı zaten forumda ..ama sonucu çok üzücü oldu..bence çok gereksiz konular fazlaca uzatılıyor forumda bu da hiç iyi olmuyor görüldüğü üzere...umarım neslihan ve duygu'nun yönetimle yollarını ayırması geçici bir durumdur..gerçi kendi kararlarıdır saygı duyarım ama alıştığımız düzene dönebilirsek çok daha iyi olucaktır bence..
    Konu trknmania tarafından (15-10-09 Saat 14:03 ) değiştirilmiştir.
    Herkes gider herşey yok olur da, biz hep seninle kalırız.. TARKAN

Tags for this Thread