tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 63 Sayfa bulundu
    Vip Üye bounce is a name known to all bounce is a name known to all
    Tecrübe Puanı
    21

Lightbulb Tarkancoll-ankara buluşmasi

evet arkadaşlar kenanın(megastarkan) da bahsettiği gibi bir VİP üyemizin girişimiyle ''TARKANCOLL-ANKARA BULUŞMASI''nın alt yapısı hazırlanmıştır.bu buluşma bazı şeylerin önünü açacak diye düşünüyoruz.
    bu nedenle ''HİLFA'' nickli VİP ÜYEMİZ(SERPİL KILIÇ) bu buluşmanın alt yapısı için varını yoğunu PTT nin bütün olanaklarını biz TARKANCOLL forumundaki üyelerimizin önüne sunmuştur.kendisine teşekkürlerimizi bir borç biliriz.
    buluşmanın detaylarına girince:
    -BULUŞMA TARİHİ 17 EKİM OLARAK BELİRLENMİŞTİR.tesadüfe bakın ki TARKAN ın doğumgünü de o gün(bilerek bu tarih seçildi tabii ki de).
    -BULUŞMA YERİ:ptt genel müdürlüğü LOKAL SALONU (ulus ptt yanı) 9. kat ulus/ankara
    -SAAT OLARAK 14.00
    daha da detaya girecek olursak TARKAN ın doğumgünü nedeniyle bir pasta olacak..AMA ŞUNU SÖYLEMEM GEREKİR Kİ TARKAN OLMADIĞI İÇİN MUMLARI BEN ÜFLEYECEĞİM!!!(kendim için bişey istiyorsam namerdim)
    -müzikler TARKAN ve benden olacak.
    -çekilen resimler videolar TARKANCOLL forumunda FACE BOOK TA yayınlanacak. en önemlisi de HİTT MÜZİK e de bir kopya gönderilecek.yani buluşmaya gelen herkesi TARKAN bi şekilde görmüş olacak.yani buluşmaya gelen herkes TARKAN a ne hissettiklerini onun hakkında ne düşündüğünü ulaştırabilecek.
    -kapıda SERPİL HANIM ile ben olacağız.bu nedenle kimse çekinmesin nasıl geleceğiz diye.
    şunu söylemem gerekir ki SERPİL HANIM bu konu da çok uğraştı.çok da strese girdi ..yani anlayacağınız çok emek var. bu nedenle ANKARA daki tüm üyeleri buluşmamıza bekliyoruz.
    not:lütfen erken karar verelim.yani 16 ekime kadar bekletmezseniz BULUŞMANIN verimliliği açısından çok iyi olur.çünkü TRT AVAZ KONSERİNİ üstlenmiştik ama bazı arkadaşlar 2 yere isim verdiği için başka kimselerin de TARKAN ı canlı görmesine engel olmuştu.
    ''BUNLAR BANA YETMEDİ DAHA DA DETAYLI BİLGİ İSTİYORUM BEN'' diyen üyelerimize hiç tepki göstermiyor kendilerine ulaşması için 2 tane mail adresi veriyoruz.
    SERPİL KILIÇ:zulmus@hotmail.com
    CİHAN KORKMAZ:korkmazcihan@windowslive.com
    telefonları yazmıyoruz,güvenlik sebebiyle mail adreslerinden alabilirsiniz.
    LÜTFEN TEŞEKKÜRLERİNİZİ SADECE SERPİL HANIM(HİLFA) A İLETİN.
    saygılar
    HİLFA + BOUNCE
    Konu bounce tarafından (27-09-09 Saat 02:38 ) değiştirilmiştir.

Konserde En Önde MassConfusion will become famous soon enough MassConfusion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Hadi bakalım bounce sıra sizde :)

Tarkan Aşığı sEçİl is on a distinguished road sEçİl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    ayyyy süpermiş yaaaa süper bır gun gecrcegınızden emınım çok özendimmm=))))

**MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    Bulusmada emegi gecenlere tesekkürler; konu sabit (yapiskan) yapilmistir. hilfa herkesi hos tutabilmesi icin cok ugrasiyor, umarim bulusmanin degeri de bir o kadar anlasilir. Baskent'den haber beklicegiz, bakalim nasil olucak ;)

Tarkan Aşığı cansu06 is a jewel in the rough cansu06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Hilfa gercekten cok uğrastı çok büyük emeği var.Hazırladığı herseyde fikrimizi aldı.Umarım herseyde istediği gibi gider.Bn kesin katılıyorum

Vip Üye eskalen is a glorious beacon of light eskalen is a glorious beacon of light eskalen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    Hadi bakalim Ankara :) Serpilcim muhakkak cok ugrasmistir, tahmin ediyorum....Bu fan bulusmalarina biraz on ayak olduysam ne mutlu bana :)

Ankara Temsilcisi hilfa is a glorious beacon of light hilfa is a glorious beacon of light hilfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    inşallah güzel bir gün olur arkadaşlar :36:
    tarkanım aybenizim

Tarkancı security is on a distinguished road security - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    katılmamak eldemiii hemde serpil ablam yapacaktaa orda olmayacamm.. büyük ihtımall zaten binada olacağımm.. nöbetim var sanıyorum o günn.. kaçamaklaa gelirim yanınıza..

Aktif Üye ece** is a name known to all ece** is a name known to all ece** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    saat 4 ten sonra hala herkes biarada olursa bende gelirim inş büyük ihtimalle..ama saat mesele işte:S

Metamorfoz yiğit will become famous soon enough yiğit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    harikasınız...orda olmayı çok ama çok isterdim....kalbim o gün sizinle olacak..çok eğlenin tamam mı:)))
    TARKAAAAAAANNNNNNNNNNNN!!!!