tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
11 den 19´e kadar. Toplam 19 Sayfa bulundu
    Tarkan Koleksiyoncusu jetaime is a glorious beacon of light jetaime is a glorious beacon of light jetaime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    ben olurum sana

olurum sana hmmmmmmm

olurum sana haaaaaaaaaaaa

Konserde En Önde tarkan_karma is on a distinguished road tarkan_karma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    unutmamalı
    ASİLİK VAR RUHUMDA
    ASİLİK VAR SOYUMDA
    ASİLİK VAR KANIMDA
    ASİLİK VAR CANIMDA
    ASİYİM ALAYINA AYKIRIYIM TÜM DÜNYAYA
    bora...

Metamorfoz TheLastAirBender is on a distinguished road TheLastAirBender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16

Cool

banada dudu cıktı hehe :36::36:

Tarkan Koleksiyoncusu jetaime is a glorious beacon of light jetaime is a glorious beacon of light jetaime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    ben simdi gordum ki test var hahahahahahah
    yaptim ve bende dudu ciktim

Konserde En Önde MassConfusion will become famous soon enough MassConfusion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Dudu yum ben :D

Tüm Şarkılar Ezberinde Elif Yokgörme is on a distinguished road Elif Yokgörme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    14
    Ikimizin yerine

Tarkan Koleksiyoncusu secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    26
    unutmamalı
    Romantik bir prens ya da prensessiniz. Kırılganlığınız en önemli sebeplerinden biri vefa duygunuz. Siz unutmadığınız için, unutulmaya da gelemiyorsunuz. Kötü değil, iyi zamanları hatırlamaktan yanasınız. Her şey bütün güzelliğiyle saklanmalı yerli yerinde. Yoksa ne işe yararki hafıza denilen kirli çıkı. Hem dostluklar, arkadaşlıklar, hem aşklar, sevgililer saklanmalı orada. Her şey kıymeti bilinsin diye var öyle değil mi ama?... Tarkan'la söz birliği edip, bütün sevgililerinize sanki hiç hayatınızdan çıkmamış gibi davranmaktan yanasınız. Hep böyle incecik, dal gibi, her dakika kırılabilecek. Her türden özeni hak ettiğinin farkında. Keşke onlar da sizin gibi olsa...

Metamorfoz Bakinka will become famous soon enough Bakinka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    banada Dudu cikti :)

Asistant Moderator xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Bana "Hüp" cikti: :)
    Batıl inançlarınız var. Ölümden sonraki yaşam kafanızı karıştırıyor. Bugünü değdiği gibi yaşamaktansa, başka, çok uzak zamanlara, sizden sonra olacaklara bakıyorsunuz sanki. Bu da biraz içine dönük bir insan olmanızı açıklıyor. Aslına bakılırsa bu tarafınız karizmanıza karizma katmıyor da değil. Bakan içinizdeki o ağır insana hayran oluyor. Korkuyor da biraz sizi darıltmaktan, dağıtmaktan. Buzdan bir fanus gibi görünüyorsunuz, ama içinizde alevler yarışıyor birbirleriyle. Erimiyorsanız bu ateşle buzu ayırdedebilmenizden, içsel dengenizden kaynaklanıyor. Ama o kadar uğraşıyorsunuz ki o denge için... Kabul edin, bir miktar yoruluyorsunuz...