tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 11 Sayfa bulundu
    Konserde En Önde MassConfusion will become famous soon enough MassConfusion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17

Harbiye Açık Hava Tarkan Konseri

1 ağustos ta Bursa dan İstanbul a Tarkan konserine gittim... Daha önceden Önder abinin sayesinde Tarkan ın yanında çalışan biriyle tanıştım ve bana Tarkan la tanışmam konusunda yardımcı olucaklarını söyledi... Ben bu haberi duyunca dururmuyum yerimde oynamaya başladım :) Saat 5 civarı beni aradılar ve Gökhan gel dediler :) Beni içeri alırlarken biraz problem oldu ama genede girdim daha sonra bana kulis kapısının önünde bekle biz seni çağırcaz dediler iki üç dk bekledim ve gelebilirsin dediler... İçeri girdim karşımda TaRKaN o an kendimden geçtim ilk defa onu karşımda görünce şaşırdım... Merhaba dedim merhaba dedi Tarkan...

Tarkan : Nasılsın ?

Ben: Teşekkürler siz nasılsınız.

Tarkan: Teşekkür ederim.

Ben o an kendimde değildim o kadar konuşcak şeyleri kafamda hazırladım ama konuşamadım :)

Tarkan : Hayırdır neden susuyorsun.(gülerek)

Ben: Konuşamıyorum.

Tarkan:Neden (gülerek)

Ben : İlk defa sizi karşımda görüyorum hergün sizin şarkılarınızı dinliyorum. Harika şarkılarınız var hepsi aklımda sanki hepsi benim için yazılmış şarkılar.

Tarkan:Teşekkürler (gülerek)

Ben: Çok iyi ve mütevazi biriniz...

Tarkan: Teşekkürler (gülerek)

Ben: Resim çekinebilirmiyiz...

Tarkan : Elbette

Daha sonra resim çekindik ve...

Tarkan : Artık benim hazırlanmam gerek..

Ben:Tamam herşey için çok teşekkür ederim... Bu konser benim için hiç unutulmucak ve hep sizin hayranınız olarak kalıcam dedim

Daha sonra bana güldü ve sarıldı :) ve mutlu son ayrıldık ordayken o kadar mutluydum ki anlatmaya ne benim dilim varır nede kelimeler yeter o kadar mütevazi ve o kadar harika bi insan ki Hayranı olduğumuz için çok şanslıyız umarım daha büyük başarılara imza atar ve bizim tüylerimizi diken diken etmeye devam eder... Çıkışta Harun,Ebru abla,Serpil abla 1 2 kişi daha vardı ama tam olarak hatırlamıyorum bir hatıra resmi çekindik.. Ve konser Unutulmaz bi konser oldu. Herşey için bana destek olanlara çok ama çok teşekkür ediyorum..

Aktif Üye gülcan will become famous soon enough
    Tecrübe Puanı
    19
    Çok güzel çok sevindim senin adına herkese nasip olur inşallah teşekkürler anını paylaştığın için..
    Hergün bir özlemime, hasretle bir özlemini daha ekliyorum...

gmಌ

Aktif Üye trknmania is just really nice trknmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    allahım bende istiyorum yaaaa!!!!!ne kadar şanslı bir insansın arkadaşım sen yaa.....çook sevindim senin adına...
    Herkes gider herşey yok olur da, biz hep seninle kalırız.. TARKAN

Sıkı Takipçi Dark_blue is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    15
    Vayy süper , sevindim adina , duygularini paylastigin icin tsk :)

Vip Üye Rumeli59 is a glorious beacon of light Rumeli59 is a glorious beacon of light Rumeli59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    Gökhancim seninle tanistigini icin cok memnum oldum ve adina cok sevindim:-)

**MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    Cok istiyordun duymustum, hayirli olsun senin adina sevindim (:

Aktif Üye ece** is a name known to all ece** is a name known to all ece** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    okurken kendimi yerine koydum yaa ..oof yaaa nekadar şanslısınn :((( inş bigün banada kısmet olur..en çok istediim şey bu yaa :(( çok sewindim senin adına

Konserde En Önde MassConfusion will become famous soon enough MassConfusion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Arkadaşlar çok teşekkür ederim... Ebru abla Seninle tanıştığım için çok mutluyum :) umarım başka bir konserde tekrar beraber oluruz...

Ankara Temsilcisi hilfa is a glorious beacon of light hilfa is a glorious beacon of light hilfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    harikasın Gökhancım çok sevindimm konser sonrası konuştuk dışarı çıkınca görememiştim seni üzülmüştüm ama bu haberle çok mutlu oldummm
    tarkanım aybenizim

Tarkan Aşığı cansu06 is a jewel in the rough cansu06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    off çok şanslısın=D