tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 13 Sayfa bulundu

Konu: Harbi Tivi

Metamorfoz qiZémtévétoqLu* is on a distinguished road qiZémtévétoqLu* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Angry Harbi Tivi

Ya arkadaşlar sizinde dikkatinizi çekti mi bilmiyorum..
    Şu Harbi Tivi denen birtürlü hiç sevemediğim programda sürekli Tarkan'a taş atıyolar !! Aşırı sinir oluyorum ya :(
    Şarkılarda falan böyle Tarkan'ı kötüleyerek insanları güldürmeye çalışıyor,bence hiç komik değil hatta sinir bozucu
    Çekemiyolar resmn çatlasınlar patlasnlar Tarkan her zaman 1 numara !! ;)

Ankara Temsilcisi hilfa is a glorious beacon of light hilfa is a glorious beacon of light hilfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    boşver Gizemcim boş insanların yaptığı kayda değer bile olmayan bi program kaç kişi izler ki ?? ben hep derim Tarkanım çağlayan su misali coşarak akar alıklar ise bakar
    tarkanım aybenizim

Dudu Dilli madheart44 is on a distinguished road madheart44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Gereksiz bi programdan bahsediyosnz boşverin bunları kafaya takmaya bile değmez...

Konserde En Önde MassConfusion will become famous soon enough MassConfusion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Boşver... :D

Metamorfoz qiZémtévétoqLu* is on a distinguished road qiZémtévétoqLu* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    ya boşveriyorum ama gördükçe sinirlerim hopluyo ya =(
    kaldırsınlar şu saçma programı..

Aktif Üye ece** is a name known to all ece** is a name known to all ece** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    harbi tw 1 ece erkenin programı 2 basitlik açısından...takmaya değmez yaa saçma sapan güldürmeye çalışıolar bikere izleim dedim tebessüm bile edemedim hatta gerildim:D

Dudu Dilli ecemaşkısı is on a distinguished road ecemaşkısı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    Saçma sapan bi program. Reyting aLmıo die Tarkan'a taş atıo.. Zaten kmin reytngi düşse imdadına Tarkan yetişiyo:D

Tarkan Aşığı *HiLaL* is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    16
    Amaaaaaaaaaan bo$ bu programLAr yaa.. arkada$In dedigi gibi reyting imdadIna ko$uyor TarKan bu programLar icin..
    Kim sIKI$SA TARKANA Laf Ta$ atiyOLar dua etsinLer TARKAN varda onun sayesinde Reyting kaPIyOLar :D
    sinirLerini yIPratmaya degmez Gizemcim.. Görmedim duymadIM diceksin oLdu bitti böyLe gereksiz programLara insanLara sinirLenmeye ne gerek var =) TarKAn nasL takmiyor SeLamLAr diyor geciyor bizde öyLe yapmaLIyIz... ;)

Aktif Üye trknmania is just really nice trknmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    gizemcim hiç izlemedim bahsettiğin programı....bu yazından sonra da izlemem zaten:)))yaz ekranları hep saçma olur zaten..biraz sık dişini..kışın yayından kalkar zaten:)
    Herkes gider herşey yok olur da, biz hep seninle kalırız.. TARKAN

Tüm Şarkılar Ezberinde eLiF .. is on a distinguished road eLiF .. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    benCede çok saçma bi progRam ...
    asLında böyLe sinirLenmemize biLe değmez ama...

Tags for this Thread