tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 34 Sayfa bulundu
    Yasaklı dumbledoor is on a distinguished road dumbledoor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

dikkat Beklemek Sizide Sıkmadı mı???

Arkadaslar ben çok sıkıldım .. nEden diye soracak olursanız . Tarkan ilk önce albüm çıkarma araları uzun olmıcayacak dedi sonra albüm çalışmaları devam ediyor diye bir haber çıktı. Daha sonra Metin AROLAT albümü dinledim çok beğendim. Sonra bir magazin proğramında Tarkan ''Gökten Zembille Yeni Şarkım İnecek'' dedi . Ardından bir haber daha çıktı albüm kayıtları çöpte. Bu bilgi karmasalıgına son verecek bir arkadasımız veya bir yetkılı yok mu Tarkanın yeni albümü hakkında kesin ve net bir bilgi öğrenebilecek..Gerçekten bu belirsizlik bizi yormaya ve sıkmaya başladı lütfen bu karmasalıga bir açıklama ile son veriniz...

Dudu Dilli haskimm will become famous soon enough
    Tecrübe Puanı
    16
    ben tarkanın 1 ağustostaki konserinde yeni albümünü tanıtacağını düşünüyorum .net bir bilgisi olanın albüm hakkında açıklama yapmasını cok isterım benimkisi sadece bi düşünce

Aktif Üye denizmavisi has a spectacular aura about denizmavisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Tarkan'ın kendisi ya da yanındaki yetkili birisi çıkıp kesin bişey söylemiyor ki biz hayranları nasıl kesin bilgileri bilelim senin dediğin gibi arkadaşım beklemekten çok sıkıldık ama alışmamız gerek artık her zamanki Tarkan. Bi de konuyu yanlış yere açmışsın...
    İSTEDİM AMA YAPAMADIM
    ÜSTÜNE GÜL KOKLAYAMADIM
    DENEDİM AMA OLMADI
    KİMSELERİ YERİNE KOYAMADIM
    SEN BAŞKASIIN...

Konserde En Önde MassConfusion will become famous soon enough MassConfusion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    1 ağustos Harbiye de bence tanıtım yapılcak... benim düşüncem

Tarkancı centrino is on a distinguished road centrino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    Ben çok sıkıldım beklemekten tarkan çıkarmayacaksada boşu boşuna bizleri ümitlendirmesin geç çıkartsın çıkartmasın sorun hep tarih veriliyor sonra uzadı ne yani stüdyo evinin altında elini sallasa ellisi sezen aksu,nazan öncel,sibel can hepsi tarkan için canını verecek sanatçılar tarkan istesin bu gün çıkartır.gecen seneki gibi yaz çıkacak dedi eylül'de çıkardı bu aralar sevdigim tek şarkı bengü iki melek hep dinliyorum sevmezdim bengüyü ama serdar iyi iş çıkartmış.Bide tarkan serdarın patronu ya kuzu kuzu gibi bomba şarkı bekliyorum tarkan'a darıldım valla.

Sıkı Takipçi didar is on a distinguished road didar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    bi yandan haklısın bi yandanda haksızsın.haklısın çünkü gerçekten bekleye bekleye kök saldık,sıkıldık artık.haksızsın çünkü albüm çıkarmak çok zordur..tam herşey yoluna girdi şu tarihte çıkartacağım derken son anca bütün planlar suya düşebilir.yani ben öyle düşünüyorum.

Metamorfoz yasinenessahin has a spectacular aura about yasinenessahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    1 Ağustos 2009 = Albüm Tanıtım + eski şarkılar + fasıl = Muhteşem bir gece ... Bu da benim düşüncem

Tarkan Aşığı ozgee will become famous soon enough ozgee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    bende bian önce dinlemek istiyorum sarkılarını ama oda elinden gelenin en iyisini yapmaya calısıyo kendisinin icine sinmedigi bi albümü hayranlarına sunmak istemez ki haklı bence bu durumda 1agustosta single daki sarkıyı dinleyebiliriz diye düsünüyorum bende
    Bi Baska Yakıyor Onun Atesi Öpüsü İc Cekisi Gülüsü Bi Baska
    Kalbimde Bas Kösededir Yeri Huzura Kavustum Kollarında

Metamorfoz kartales26 is a jewel in the rough
    Tecrübe Puanı
    18
    Ben 1 Ağustos ta albüm tanıtacağını hiç zannetmiyorum ha bugün ha yarın derken tarkan yine geçiştirdi albümü artık alıştık ama...Bu kez sadece 1 konser vereceğine göre albüm tanıtımı falan olmaz öyle bir şey olsaydı ağustosun ilk 3 gününü kapatırdı tarkan karma döneminde hatırlayın albüm ağustosun başında çıkmıştı ağustos sonunda tarkan arka arkaya aynı yerde 4-5 gün konser vermişti.Albüm çıkaracaksa eğer yine kışın falan çıkarmaz inşallah 2010 yazında çıksın hiç olmazsa zaten gidişte onu gösteriyor

Tüm Şarkılar Ezberinde zeytin is on a distinguished road zeytin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    evet albümlere çok ara veriyor artık çıksın ben burdayım desin yeter çok bekledik okullar kapanmadan çıkacaktı ama kış geliyor nerdeyse....