tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 52 Sayfa bulundu
    Dudu Dilli garez is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    17
    vallahide billahide artık canımız sıkılıyor çıksın şu albüm artık.Ne 90'lı yıllardaki düzenlemeler ya artık 2 veye 3 düzenlemeci ile çalışacaksın bu devir artık böyle bir devir.1 ağustosdan önce şu albümü çıkarda harbiyede şarkılarını dinleyelim artık.

Tarkan Aşığı cansu06 is a jewel in the rough cansu06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    sezen aksunun tarkana şarkı verdiğini duyunca herkes sezen aksuyu övüyodu .şimdi beğenmedi diye bu kadar yerlere vurmanız ayıp bence.Tarkanın albüm çıkış için verdiği tarihler hiç bir zaman birbirini tutmadı zaten. yaz bittikten sonra kimse albümün çıkmasını istemiyodu seneye cıkarsın diyodu.single daha iyi oldu bence

Vip Üye asd1234 has a spectacular aura about asd1234 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Eğer haber doğruysa,Tarkan'ın ilk çöpe attığı albüm olmayacak bu. Tarkan her şeyin mükemmelini istediği ve "Hiç bir zaman geç değildir" şeklinde bir anlayış sahibi olduğu için haber doğru olabilir bence.Sezen Aksu'nun vardır bir bildiği. Ama umarım single muhteşem olmuştur.
    Müzik tutkusu ile beslenen ve daima bir adım önde duran Tarkan, bir sonra geleni hisseder. Bir sonra söylenecek olan onun şarkısıdır, bir sonra beklenen de Tarkan'ın ta kendisi.

Tarkancı centrino is on a distinguished road centrino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    Keşke albüm haziranda çıksaydı ama tarkanın bir bildigi var diyelim sezen aksunun şarkılarını ben hiç sevmiyorum bana göre bu yaz en süper şarkı sibel can çantada keklik,Emir ben sen olamam bu 2 şarkıyı hep dinliyorum.Şimdide asıl büyük bomba tarkanı bekliyorum sabırsızlıkla bu alemin en iyi söz müzik yaratıcısı deyimleri kullanarak tek kelime tarkan.sezen aksu eskiden güzel şarkılar yapıyordu artık kenara çekilip yeni nesile yer vermeli bu benim düşüncem.

Tarkan Aşığı kevser is on a distinguished road kevser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    bence sezenin bi beğenmedim lafıyla tarkan ozan çolakoğlunun o kadar emeğini silip atmaz yani umarm atmamıştır ayrıca bence albüm 2010da çıkacaksa çıksın ben beklerim ama single fln çıkarmasın hele sözleri onlarsa hiç uğraşmasın
    Such a lonely day
    And its mine
    A day that I'm glad I survived

Aktif Üye ece** is a name known to all ece** is a name known to all ece** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    çok sıktı yaa bu albüm işi artık ertele babam ertele şimidide bi sıngle yapıımda kapatıyım herkesin çenesini der ggibi bi durum oldu bu çok sinir we bozucu we can sıkıcı..inş yalan haberdir yaa okadar emek boşa gitmezx bence bi "beğenmedim" lafına...tarkan kişiye dinletmiş beğenilmilş hernekdar kraliçeyede dinletmiş olsada çoğunluğa bakardım ben...

Dudu Dilli GMZ is on a distinguished road GMZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    arkadaşlar sezen aksu ya yaptığınız eleştiriler çok yanlış tarkan bugün buralardaysa sezen aksu nun payı çok yüksektir konuşmalarımıza biraz daha dikkat edelim bence bazı mesajlarınızda yerden yere vurulan kadın sezen aksu bu söylenenleri tarkan duysa inanın çok üzülürdü sezen aksu ya haksızlık yapmayalım
    ayrıca bu haber büyük ihtimalle yalandır birden bütün şarkılar çöpe atılmaz belki bi kaçında değişiklik yapılırsa odur yani...
    TARKAN

Dudu Dilli haluk seki is on a distinguished road haluk seki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    yaaa çok üzüldüm nasıl albümü bekliyorduk

**MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    Tarkan son albümden sonra daha kararsiz, özgüveni yokmus gibi olur eger baskasini dinliyorsa... titizlikle alakasi yok. Gerci Sezen Aksu pop dan anliyor. Onu dinlemekle dogru etmis olur eger dogruysa; aksi halde albümü ertelemek icin yeni bir bahanedir.

Aktif Üye denizmavisi has a spectacular aura about denizmavisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    aslında haberin doğruluğuna pek inanmıyorum çünkü geçenlerde verdiği bir röportajında kaç haftadır Sezen ile stüdyodayız demişti Tarkan beraber çalıştığı insan yeni mi dinliyor şarkıları anlamadım o yüzden bu habere inanmıyorum pek
    İSTEDİM AMA YAPAMADIM
    ÜSTÜNE GÜL KOKLAYAMADIM
    DENEDİM AMA OLMADI
    KİMSELERİ YERİNE KOYAMADIM
    SEN BAŞKASIIN...