tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 54 Sayfa bulundu
    Tarkan Aşığı *HiLaL* is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    16

SacmaLiyOrsun =)

Nekadar Sacmaa ya nasIL bi i$ seninki anLIyamadim ben GÖkhan??
    Madem TarKan icin öyLe dü$ünüyorsun neden burada üyesin sen?? ALAKASIZSIN !
    GIT kendi CAPINDA bir yerLerde taKIL buraya ait degiLsin sen benCe :)

TARKAN herzaman 1NUMARA kim ne derse desin !!! Ha eger ki siz TARKAN dü$dügünde mutLu oLacaksanIZ maaLesef imkansIz buu cünkü TARKAN bizim icin herzaman en yüksek Zirvede :)

Sen bence burdan üyeLigini siL ve YOK oL :)
    Arkada$Lar kusura bakmayIn ama cidden cOk sinirLendimm ve bu tür üyeLerin burda oLmasinin gereksiz oLdugunu dü$ünüyorum ;)

Vip Üye szr67 has a spectacular aura about
    Tecrübe Puanı
    19
    Arkadaşım kalite derken neyi kastettiğini anlayamadım açıkçası sahne showundan söz ediyorsan.Bugün türk sanatçıları arasında dev prodüksiyonla sahneye çıkan isim tarkan'dır.2006 yılı ve 2007 yılları arasında tarkan turnelerinde çalışmış ve aynı yıllarda serdar ortaç ve kenan doğulu turnelerinde de yer aldım.

Eğer ki kalite ayırmam gerekirse tarkan ve ekip olarak sahne dekor olarak ışık tasarım konusunda tarkan şuan dünya'da lider.
    Nedenlerine gelirse dünya müzik piyasası bir showdan ibarettir ama sadece dünya müzik piyasası justin-madonna-beyonce-Bunlar gerçek ses sanatçıları değilller kaliteleri yüksek insanlar fakat sanatsal açıdan bakıldığında justin ,ismail yk dan herhangi bir farkı yok madonna ise kendi piyasasını oluşturmuş bir star amerikanın bülent ersoyu düşünün onun kadar kapris bir de bülent ersoyda var.

beyonce gerçek anlamda hem sahneyi iyi kullanan ve sesi gırtlağı yerinde tam bir harlem güzeli gibi sahnede kendini sunan genç bir star

Tarkan 2005 yılında madonna ve britney spears'ın sahne ve ışık tasarımcısı çalıştı fakat yapılan yüksek maliyetli sahne türkiye piyasasına ayak uydurmadı ve kurulumu kolay vakit harcanmayacak sahnelere yönelindi.Tarkan Konserleri her zaman zirvedir fakat türk basın'ı her zaman yaptığı o edepsizde tavırlarını bu sefer tarkan'a yöneltmeye başladı bu onların en önemli yaptıkları işlerden biridir.Serdar ortaç zirve yapılmak isteniyor.Serdar ortaç dünyanın en kötü sahne performansına sahip ses sanatçısı orkestrası nın tecrübesizliği serdarın daima konserlerinde çoğu zaman teknik sorunlara yol açar.Kenan doğulu tamimiyle şişmiş bir balon babasının müzik dehasını kullanarak piyasaya adım atarak bir yerlere gelmeye çalıştı fakat onu anlayan sadece genel kitlesi zengin yüksek sosyeteler oldu. ki sosyeteler daima işe yaramayan kişilikleri zirve yapmayı becerirler.

Ben Londrada 2007 yılı sonunda David mellor sound academy'de ses mühendisliği ve sahne tasarımı eğitimi almak için gönderildim.

eğitimim süresi içinde çevremdeki yabancı sınıf arkadaşlarım tarkan'nın ne kadar sahnede yakıştığını ve sahnesini överlerdi

bizler bunda tabiki bende dahilim türk halkı olarak eleştirici yönümüz sıfatımızdan daha önce geliyor.Maalesef

bir söz vardır ''Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olma'' diye bu söz bilmem ne anlatıyor.

2gün evvel Dünyanın Gerçek Megastar'ı Michael JACKSON hayata gözlerini yumdu o bir efsaneydi.Ben Zeki Müren - Barış MANÇO ve Michael JACKSON şarkılarıyla büyüdüm hiç bir geçmişi olmayan halk oyununa bile sahip olmayan bir amerika birleşik devletleri MİCHAEL JACKSON gibi yıldızını zirve yapıp hakkıyla bir yere getiriyorsa TARKAN TEVETOĞLUN'U 1000 yıllık geçmişi olan Osmanlının torunları bizler Popstarımız TARKAN'ı Dünya starlığı yolunda emin adımlarla Zirveye en yükseğe çıkarmalıyız Çünkü TARKAN gibi bir gerçek star kalmadı.Değer bilinmeli ve bu piyasaya da Dünya müziğini türkiye ye kazandırmış sanatçımıza kötü eleştirilerde bulunmayalım.Çok yazık yarın TARKAN ölse türk basını Dünya starımız öldü demezse taksimde donla dolaşırım lütfen basının sözlerine kanmayın

Metamorfoz tarkantutkunu is on a distinguished road tarkantutkunu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Anlamadım ki Serdar Ortaç fan'ımısın

Tarkan ile kıyaslanıcak bir isim yok Türkiye'de
    Tarkan'ı çekemiyen çok bu ülkede

Konserde En Önde MassConfusion will become famous soon enough MassConfusion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Yanlış düşünceye kapılma Gökhan

Ankara Temsilcisi hilfa is a glorious beacon of light hilfa is a glorious beacon of light hilfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    arkadaşım sende göz bozukluğu var herhalde Tarkanımın sahnesinde başkalarına ihtiyacı yok çünkü kendisi yetiyor
    tarkanım aybenizim

Tarkancı fero_ is on a distinguished road fero_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    Bir ara biraz düşüş yaşadı tarkan ama!!! eminimki çıkaracağı kaset ile tekrar çıkışını yakalayacaktır...çünkü onda o ışık zaten mevcut,onu herkes star olarak biliyor,zaten star,başka tarkan'da gelmez bir daha ...

Aktif Üye trknmania is just really nice trknmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    yaa şaka gibisin gökhan:)tarkan sevmiyosan burda işin ne?serdar ortaç fan club'a alalım seni;)burda garip konular açarak zamanını boşa harcama bence..serdar fan club'da daha verimli olursun inan bana;)))
    Herkes gider herşey yok olur da, biz hep seninle kalırız.. TARKAN

Yasaklı _MEGASTAR_ is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    şaçmalamış TARKAN her zmn number one ayrıca serdar ortaç önce bi konserlerinde detone olmadan şarkı sölemeyi öğrensin :)

Aktif Üye ece** is a name known to all ece** is a name known to all ece** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    bende heberlerde yayınlanınca gerçekten haber kaynaklı sandım...kişisel düşünce anladığım kadarıyla...tarkanı kıyas yapacaksan başkalarıyla ndn tarkan adına açılan TARKANCOLL sitesindesin oda şaşırtıcı bi durum...tarkanın sahnesi tr çapında hiçbir kimsede YOK! Jackson desek o zaten dünya çapında kanıtlamış biri kendini...tarkanda onu örnek aldığnı hep sölüo zaten tek dileimizz ilerde daha da ii sahneler yaratması ki zaten şuan en üst düzeyde bi performans sergilio..!!!we serdarla tarkan iki ayrı dünya gibi tarkanım kim serdar kim?? gidin sorun yurt dışında birileri 1 tane serdarı tanıyan çıkarmı acaba..?? tarkana boşuna dememişler ki adı üstünde o bir "MEGASTAR" bu kelimede zaten bu yazdığım yorumu tümüylr özetlioo !! !!!!!

Vip Üye Yakisikli89 is a name known to all Yakisikli89 is a name known to all Yakisikli89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    cevap yazmaya bile degmez ya :) ignore edin.